..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Przemo
2007-07-29, 00:14
II Era w grze Imperium MMORPG
Autor Wiadomość
Przemo 
Administrator
Władca Imperium

Wysłany: 2007-07-08, 19:27   II Era w grze Imperium MMORPG

Dziś po godzinie 12:00 rozpoczęła się druga Era w naszej tekstowej grze rpg, Imperium MMORPG. Zabawa zaczyna się od początku. W porównaniu z Erą pierwszą zaszło sporo modyfikacji w Kodeksie Imperium MMORPG, poza tym wprowadziliśmy też zmiany w mechanice gry (np. w Świątyni) oraz zmieniliśmy nazwę stolicy. Szczegóły znajdziecie w Wieściach gry. Zapraszamy do rejestracji i życzymu udanej rozgrywki: http://www.diablo.phx.pl/imperium/

jussti_86 

Wysłany: 2007-07-26, 06:19   

ludzie, dajcie spokój.... wściec się idzie z tą nową erą. poza tym wszystko jakieś tu jest nie takie... no chociażby to, że wracając do imperium po tygodniu remontu odkryłam, że mnie nie ma. co jest, do cholery?? przepisów nie łamałam, konto miałam tylko jedno, nie atakowałam wielokrotnie...
a obsadzenie rangi w tej erze, to już w ogóle śmiech na sali. wszystko co tylko jest pozajmowane przez "krewnych i znajomych" Przema, albo inne dzieciaki z jego gimnazjum. litości... ja tam wszystko rozumiem, ale weź tu żyj w świecie rządzonym przez bandę czternasto i piętnastolatków. a w dodatku próbuj czuć się bezpiecznie...
sorry, ale jeśli tak dalej pójdzie, zaczniecie tracić graczy. i to dość sporo, bo nas, którym nie leży obecne Imperium, jest wielu. i jeśli ma się dziać to, co dzieje się obecnie, wolimy zrezygnować...

Przemo 
Administrator
Władca Imperium

Wysłany: 2007-07-26, 12:49   

jussti_86 napisał/a:
no chociażby to, że wracając do imperium po tygodniu remontu odkryłam, że mnie nie ma. co jest, do cholery?? przepisów nie łamałam, konto miałam tylko jedno, nie atakowałam wielokrotnie...

Wszystkie konta w dniu resetu zostały skasowane. Jeśli założyłaś konto po resecie i nie możesz się na nie zarejestrować, dostałaś pewnie bana za multikonta (jak wielu innych graczy).

jussti_86 napisał/a:
a obsadzenie rangi w tej erze, to już w ogóle śmiech na sali. wszystko co tylko jest pozajmowane przez "krewnych i znajomych" Przema, albo inne dzieciaki z jego gimnazjum. litości... ja tam wszystko rozumiem, ale weź tu żyj w świecie rządzonym przez bandę czternasto i piętnastolatków. a w dodatku próbuj czuć się bezpiecznie...

Większość rang na początku nowej ery pozostała ze starej, żeby od początku był pilnowany porządek w grze. Znam tych ludzi z poprzedniej ery i ufam im, dlatego można nazwać ich moimi znajomymi. Moi krewni za to nie grają w tą grę.

A propos zwrotu "albo inne dzieciaki z jego gimnazjum". Nigdy do gimnazjum nie chodziłem, za moich czasów nie było gimnazjów. Jestem trochę starszy od Ciebie (jeśli Twój wiek podany w profilu jest prawdziwy). Większość osób z rangami ma powyżej 15 lat. Poza tym są też wybierani gracze na nowe stanowiska, nie wiem czy zauważyłaś nabory ostatnie. W trzech ostatnich naborach zostali wybrani nowi mało znani gracze.

jussti_86 napisał/a:
sorry, ale jeśli tak dalej pójdzie, zaczniecie tracić graczy. i to dość sporo, bo nas, którym nie leży obecne Imperium, jest wielu. i jeśli ma się dziać to, co dzieje się obecnie, wolimy zrezygnować...

Gra się rozwija, przybywają nowi gracze, większość jest zadowolonych z nowej ery i ze zmian w niej zachodzących. Twój post wygląda mi na płacz osoby zbanowanej. Ostatnio po serii banów w grze za multikonta wielu graczy ma ochotę nam dogryźć.

jussti_86 

Wysłany: 2007-07-26, 13:13   

jakie multikonto?? miśku malinowy, ty mnie nie rozśmieszaj... nowe konto było po resecie. identyczne jak w poprzedniej erze. było... i nagle nie ma. bez powodu właściwie. straciłam kilkanaście tysięcy, dom, dwa chowańce i parę poziomów. poza tym, co to ma być? ludzie dostają bany i żadnego uzasadnienia od was. władcy się znaleźli... graczom nic nie wolno właściwie, nawet imion się czepiacie, tez zresztą nie wszystkich, bo jakoś rano dzisiaj jeszcze było od cholery i kilku "lordów" i "sirów", czego też ponoć nie wolno.
poza tym, ta gra się nie rozwija. nie ma co robić. przygody? tylko labirynt i ze dwie w górach mi się udało znaleźć jak do tej pory. znaczy teraz i jak grałam w poprzedniej erze. a że ludzie ci zaczną uciekać, to więcej niż pewne. potrzebują tylko przewodnika, który poprowadzi ich do podobnie działającej krainy, tylko znacznie bardziej rozbudowanej...
zresztą, co ja ci będę gadać, tłumaczyć i klawiaturę zużywać... nie trafi do ciebie i tak, a w grze pewnie za chwilkę dostanę bana za to, że ośmielam się na forum wystąpić przeciwko jakiemuś władcy za dychę. cóż... żegnam... baw sie dobrze, likwidując wszystkich, którzy ci nie pasują... ale wiedz, że każdy zlikwidowany pociągnie za sobą kolejnych, którzy sami zrezygnują. w imię solidarności.

Przemo 
Administrator
Władca Imperium

Wysłany: 2007-07-26, 13:31   

Nikt bez powodu nie jest banowany, złamałaś regulamin gry i dostałaś bana. Osobom zbanowanym ukazuje się komunikat, aby napisali do mnie na gg w sprawie uzasadnienia bana, Ty tego nie zrobiłaś. Wiele banów jest cofanych, po wyjaśnieniach graczy.
"Czepiamy" się imion, bo taki jest regulamin, jasno jest w nim określone jakie wymagania powinno spełniać imię gracza. To, że dziś rano widziałaś nieprawidłowe imiona oznacza tyle, że nikt z władzy ich jeszcze nie zauważył. Każde zauważone przez władzę nieprawidłowe imię jest karane. Poza tym w większości tego typu gier obowiązkowo należy mieć imię fantasy, u nas wymagania co do nicków są o wiele mniejsze (aczkolwiek bardziej szczegółowe).
Oznaką rozwoju gry są zmiany i nowości, których jest bardzo wiele dzięki pracy Sombrama, Lqs i MiBaca. Nie zgadzam się z Twoją prognozą, że gracze zaczną odchodzić (nie licząc tych dziesiątek zbanowanych), ale nie będę też na ten temat dyskutował, bo to nie ma sensu. W Twoich wypowiedziach widać jedynie frustrację i gniew.

jussti_86 

Wysłany: 2007-07-26, 13:41   

dziecię drogie, jakie komunikaty? poza tym, czy odpowiedziałeś na gg Mardukowi? numer gg 2806536? bo nic mi na ten temat jak na razie nie wiadomo. a valhalla-san? id: 69? czym ci zawiniliśmy?
a zmiany i nowości? gdzie, pytam ja ciebie... bo co? bo dwie rasy i trzy profesje? jaja sobie robisz z graczy, że to tak po imieniu nazwę.
z prognozą się możesz nie zgadzać, ale wspomnisz jeszcze moje słowa.
żegnam, póki co...

Przemo 
Administrator
Władca Imperium

Wysłany: 2007-07-26, 14:18   

1. Odpowiedziałem na gg każdemu kto do mnie napisał.
2. Zmiany i nowości:
- 2 nowe rasy i 3 nowe klasy
- zamki klanów
- loteria
- aukcje
- możliwość zaznaczania wybranych wpisów w dzienniku
- lochy bez możliwości wpłaty kaucji
- automatyczne czyszczenie gry z nieaktywnych kont
- zamrażanie konta
- blokada interakcji między rodzeństwem
- nowa świątynia
- nowa nazwa miasta
- nowa szata strony głównej
- codzienna opłata klanów
- optymalizacja kodu gry
- możliwość wyłączania overlibów
- i wiele innych pomniejszych zmian
3. Wątpie, żebym wspomniał kiedyś Twoje słowa, wielu byłych zbanowanych graczy wróżyło naszej grze szybki koniec i się przeliczyli ;P Póki co w grze jest coraz więcej graczy online i wszystko idzie po naszej myśli :)
4. Także żegnam i mimo wszystko życzę powodzenia w dalszych przedsięwzięciach ;)

Sombram 

Wysłany: 2007-07-26, 17:50   

Droga jussti_86

Cytat:
ludzie, dajcie spokój

Proponuję zacząć od siebie

Cytat:
a obsadzenie rangi w tej erze, to już w ogóle śmiech na sali

Pewnie jakbyśmy się zamienili, to poradziłabyś sobie w modyfikacji / dodawaniu nowych rzeczy do gry... Wiesz w ogóle ile czasu poświęcamy na to? Przemo doskonale wie co robi, jest administratorem wielkiego serwisu i nie daje rang przypadkowym osobom.

Cytat:
poza tym, ta gra się nie rozwija. nie ma co robić

Przemo już odpisał na ten punkt, jeśli jest aż tak źle, pomóż nam pod względem rozwoju kodu PHP gry. Każda modyfikacja / dodatek musi być przemyślany. Może zachwiać balansem gry albo spowodować błąd w interakcji z innym dodatkiem. Wszystko trzeba dokładnie przemyśleć. Więcej na ten temat nie będę pisał bo nawet nie warto...

Cytat:
żegnam, póki co...

Pa

Kserkes 

Wysłany: 2007-07-26, 19:26   

jussti_86 napisał/a:

poza tym, ta gra się nie rozwija. nie ma co robić. przygody? tylko labirynt i ze dwie w górach mi się udało znaleźć jak do tej pory. znaczy teraz i jak grałam w poprzedniej erze. a że ludzie ci zaczną uciekać, to więcej niż pewne. potrzebują tylko przewodnika, który poprowadzi ich do podobnie działającej krainy, tylko znacznie bardziej rozbudowanej...

Przepraszam, że się wtrące, ale jussti_86 nie wiem czy wiesz, że textowe gry mmorpg jak sama nazwa wskazuje (role playing game) polegają na odgrywaniu wybranej przez siebie postaci.To właśnie Ty i innie gracze decydujecie o tym, czy gra będzie nudna czy też nie.Ty decydujesz o tym czy spotkają Cię w niej jakieś przygody, czy spotkasz ciekawych ludzi czy będziesz po prostu miło spędzała czas.Wszystko inne w tego typu grach stanowi tylko dodatek.Oczywiste jest, że im bardziej rozwinięta mechanika tym lepiej, a już połączenie tych dwóch aspektów stanowi grę której niedaleko do ideału, ale niezmienia to faktu, że ciekawi ludzie, którzy potafią napisać kilka/naście zdań stanowią jej podstawę.

Jeśli Ci się nudzi przerzuć się na jakieś rts-y czy fps-y i problem rozwiązany.

Morfi 
Redaktor Imperium

Konto na BN: Morfinoo#2101
Wysłany: 2007-07-26, 21:45   

jussti_86

jussti_86 napisał/a:

Jeśli chcesz rozmawiać o wieku, to sie najpierw zainteresuj ile my mamy lat. Jak stwierdził Przemo większość z nas ma powyżej 15 lat... a trochę jest jeszcze starszych...
Sam władca dawno osiągnął pełnoletność, więc stwierdzenie o jego przyjaciołach z gimnazjum mnie rozśmieszyło.
Co do "krewnych i znajomych", to my wszyscy znamy sie tylko z internetu.
A obsadzenie rang takie a nie inne, bo najwidoczniej my sie najlepiej nadajemy do takiej pracy.

Pograj w taką grę, w której rządzą 13-14 latki i wtedy pogadamy.

Cytat:

Uwierz ze nie zaczniemy. Gra z założenia jest stworzona dla wszystkich, ale ludzie dojrzali emocjonalnie zrozumieją dlaczego są takie przepisy(multikonta, imiona itp.) i nie obrażą się, jak będziemy karać za łamanie regulaminu. Nawet jeśli ukarzemy ich.

jussti_86 napisał/a:
miśku malinowy

Bez komentarza...

jussti_86 napisał/a:
... i nagle nie ma. bez powodu właściwie. straciłam kilkanaście tysięcy, dom, dwa chowańce i parę poziomów. poza tym, co to ma być? ludzie dostają bany i żadnego uzasadnienia od was. władcy się znaleźli...

Trzeba było nie łamać regulaminu, żaden ban nie jest bez powodu. Po uzasadnienie trzeba było napisać napisać(zbanowane konta przy próbie logowania mają komunikat z numerem gg Przema)... nie jesteśmy w stanie do każdego zbanowanego pisać wiadomości na gg czy maila... za duzo by tego było.

jussti_86 napisał/a:
graczom nic nie wolno właściwie, nawet imion się czepiacie, tez zresztą nie wszystkich, bo jakoś rano dzisiaj jeszcze było od cholery i kilku "lordów" i "sirów", czego też ponoć nie wolno.

Imion sie czepiamy, bo chcemy żeby w grze FANTASTY panował klimat FANTASTY(!!).
A że widziałaś lordów, sirów itd., to znaczy ze jeszcze nikt z nas tego nie zauważył(W końcu Władca, Lord i Książę też są ludźmi i mają prawo zjeść coś, wyspać się, załatwić swoje prywatne sprawy... gra jest tylko dodatkiem do życia, a nie całym naszym życiem).

jussti_86 napisał/a:
potrzebują tylko przewodnika, który poprowadzi ich do podobnie działającej krainy, tylko znacznie bardziej rozbudowanej...

Pewnie tej krainy rządzonej przez dzieci, o które wspomniałem kilkanaście linijek wyżej :P
Ale powiem Ci jedno - ludzie z zasady nie lubią jak są jakieś zasady. U nas są, i to dlatego jest w Imperium względny porządek, a w takiej grze bez zasad jest słodko i różowo, ale szybko się zrobi, za przeproszeniem, burdel którego nawet 10 władców nie opanuje.

jussti_86 napisał/a:
a w grze pewnie za chwilkę dostanę bana za to, że ośmielam się na forum wystąpić przeciwko jakiemuś władcy za dychę

Czy to nie ty mówiłaś i żalisz się że dostałaś bana?? :mrgreen: Przecież drugi raz go nie dostaniesz :mrgreen:

jussti_86 napisał/a:
żegnam

Pa, nie powiem ze tęsknić nie będziemy bo nie warto :P

jussti_86 napisał/a:
a zmiany i nowości? gdzie, pytam ja ciebie... bo co? bo dwie rasy i trzy profesje? jaja sobie robisz z graczy, że to tak po imieniu nazwę.

Widzisz, ciężko docenić pracę kogo jak samemu si nie ma z tego korzyści. Jest wiele nowych rzeczy, dzięki którym graczom gra sie lepiej(np. gra nie zamula), ale tego już nikt nie zauważa...

Przemo

Przemo napisał/a:
W trzech ostatnich naborach zostali wybrani nowi mało znani gracze.

I zostali wybrani celowo, by z pozoru nieznanym graczom dać szansę. By obalić te bzdurne tezy, że rangi są tylko dla znajomych!!

Przemo napisał/a:
ale nie będę też na ten temat dyskutował, bo to nie ma sensu. W Twoich wypowiedziach widać jedynie frustrację i gniew.

Masz racje, nie warto dyskutować. Wiadomo że jak ma bana to wszystkiego się czepi żeby tylko sie doczepić :?
Ostatnio zmieniony przez Morfi 2007-07-26, 21:48, w całości zmieniany 1 raz  

BishoYo 
Chaos Leader

Konto na BN: BishoYo#2987
Wysłany: 2007-07-28, 00:38   

Po pierwsze Panowie Wladcy odzywacie sie do kobiety. Nie wazne jak ona sie zachowuje, powinniscie zachowac kulture, a w to wchodzi nie nasmiewanie sie oraz powazne podejscie, a nie jak byscie dawno nie mieli po kim pojechac w koncu za cos dostaliscie te wasze wspaniale rangi wiec sie zachowujcie :P Teksty w stylu "Pa, nie powiem ze tęsknić nie będziemy bo nie warto" nie powinny miec miejsca (pomijam ze powinno byc bez slowa "nie" w srodku xD).

Gralem kiedys z kumplami w takie rzeczy bo to fajna sprawa, ale nie powiem, ze gra na ID jest jakas wybitna. Zapewne do rozwiniecia sie jeszcze trzeba by poczekac pare ladnych er. Moim zdaniem zbyt malo jest swobody i gra wydaje sie nudnawa oraz neciekawa.

Cytat:
Większość rang na początku nowej ery pozostała ze starej

Trzeba bylo dac szanse kazdemu, a pewnie nie utrzymali by sie na swoich stolkach.

Cytat:
przybywają nowi gracze, większość jest zadowolonych z nowej ery i ze zmian w niej zachodzących

Oni zapewne nie widzieli ery pierwszej, a jezeli widzieli to dlatego dopiero teraz sie rejestruja bo nie bylo warto.

Cytat:
Twój post wygląda mi na płacz osoby zbanowanej.

Napisala ze zostala zbanowana. Prubowala sie wlasnie dowiedziec z jakiej racji. Mozliwe, ze nie odpowiadales na jej wiadomosci co ja zaczelo wkurzac. Wiem, ze Wladca nigdy nie placze, ale takie zachowanie placzu nie oznacza.

Cytat:
"Czepiamy" się imion, bo taki jest regulamin, jasno jest w nim określone jakie wymagania powinno spełniać imię gracza

Ograniczacie przez to swobode graczy. Rozumiem to, ze chcecie utrzymac klimat fantasy i np 'krasnolud' nie moze miec imienia 'Przemek" no ale w tej grze nie ma takich rzeczy. Skoro jestem w grze czlowiekiem to dlaczego nie moge sie nazwac jak chce.

Cytat:
To, że dziś rano widziałaś nieprawidłowe imiona oznacza tyle, że nikt z władzy ich jeszcze nie zauważył

To napewno nie jest dla was plusem. Gracze musza sie na stronie logowac multum razy zeby zaistniec w grze, a wielcy Ksiazeta graja w tenisa na plazy?!

Cytat:

Moge sie zalozyc o status Wladcy w grze, ze nie odpowiedziales kazdemu.

Cytat:

To mial byc zart? Po tym jak pojechales ta dziewczyne, ze placze jak zbanowana piszesz o czyms takim, a to mogl byc przeciez powod, moze to byla pomylka.

Cytat:
- nowa nazwa miasta
- optymalizacja kodu gry

Powciskales troche zeby zwiekszyc liste bo np taka optymalizacja to chyba podstawa.

Tu odezwe sie do wielkich i wspanialych wladcow, ktorzy sie udzielili po Przemie. Nie wiem dlaczego w ogole wlaczyliscie sie w rozmowe. Chyba dlatego, ze Pani sie juz pozegnala i dlatego wam sie nie odgryzie. Jestescie zabawni. Moze i wy nie mieliscie nigdy problemow z kontami dzieki ukladom, ale przecietny gracz moze miec zwlaszcza w wakacje jak nagle wyjedzie lub chocby po miesiacu nagle okaze sie, ze jego imie nie jest odpowiednie xD Nie piszcie mi tu "jakim ukladom" bo chodzi mi o to, ze jestescie w czolowie i sobie nawzajem smarujecie.
Druga sprawa wazniejsza to to, ze oczywistym jest, ze wezmiecie strone Przema (nie tylko dlatego zeby sie mu powkrecac). w koncu dla was ta gra jest zapewne boska. Skoro macie takie rangi jakie macie jestescie z tego dumni i musicie pokazac jaka ta gra jest super, zeby ludzie mogli docenic to, ze tak wysoko stoicie. Dlatego tez moim zdaniem wasze posty w ogole nie powinny sie tu znalezc. To byla rozmowa tej dziewczyny z Przemem, oddaliscie glos chyba tylko po to zeby moc sie ponabijac z kogos. Moze zamiast tu lepiej popilnujcie porzadku w grze.

Cytat:
nie daje rang przypadkowym osobom

Skoro nie przypadkowym to znajomym tak. Moze lepiej zrobic nabor i ich zastapic lepszymi.

Cytat:
Ty decydujesz o tym czy spotkają Cię w niej jakieś przygody

Zeczywiscie, decydujesz czy przezyc przygode i kliknac w ten link czy jednak moze troche szalenstwa i ten link. No stary tu raczej nie ma mozliwosci np: pojscia na lody, gdzie nie zaplacisz i zwiejesz chowajac sie w kanalach i bedziesz sie cwiczyl na zlodzieja, ktory kradnie dachowki z domow i sprzedaje na lewo, dzieki temu poznajac zlodzieji cegiel z kominow i majac z nimi uklady i pomoc w zabijaniu szczurow w kanalach, w ktorych wladze sprawuje krol szczurow :P Gra daje ci troche mniej swobody.

Cytat:
Jeśli chcesz rozmawiać o wieku, to sie najpierw zainteresuj ile my mamy lat

Otoz koles (nie kolega) np taki Wladca Przemo i Sombram nie maja wieku w profilu. Wladca Przemo jakos nie chwali sie nim tez tu w tym temacie. Jak dla mnie to ludzie co nie podaja wieku musza sie go poprostu wstydzic bo kolega wyzej - 14 lat - podal poprostu i wszystko gra. Nie ma nic do ukrycia chlopak. Widac inni jeszcze nie dorosli na tyle zeby uznac, ze wiek to nic takiego, ot poprostu wiek i mozna go podawac innym do informacji nie wstydzac sie go :P

Cytat:
Jak stwierdził Przemo większość z nas ma powyżej 15 lat... a trochę jest jeszcze starszych...

Tus mnie rozbawil. Przeczytaj to sobie chlopie :P To w jakim wieku sa ci powyzej, a w jakim ci jeszcze starsi skoro to nie to samo :P Wedlug mnie chodzilo ci o to, ze wiekszosc ma 15, a troche jest starszych, bo na to wychodzi :P

Cytat:
A obsadzenie rang takie a nie inne, bo najwidoczniej my sie najlepiej nadajemy do takiej pracy

Ciekawe stwierdzenie. Jestem ciekaw ilu bylo wtedy chetnych do podjecia sie pracy kiedy Ciebie wybrano.

Cytat:
Bez komentarza...

Chyba nie wiesz co to oznacza bo pominoles inne teksty a tego nie. Moze uwazales to za zabawne i chciales to podkreslic do wiadomosci innych. Otoz wiedz, ze nic w tym zabawnego nie ma, a tylko malejesz w oczach urzytkownikow tego forum.

Cytat:
zbanowane konta przy próbie logowania mają komunikat z numerem gg Przema

Ano wlasnie. Skoro ona sie juz tu odezwala to mozliwe ze, albo to nie byl ban, albo Wladca Przemo sie nie odzywal na gg bo po co tyle szumu robic. Chociaz wam to pewnie wisi i tak z tego co widze. Ban i juz :P

Cytat:
nie jesteśmy w stanie do każdego zbanowanego pisać wiadomości na gg czy maila

Ciekawe czy na zalenie sie wszystkich zbanowanych graczy jestescie w stanie odpisywac. Zapewne ktos mi powie ze mniejszosc sie pruboje tlumaczyc. Pewnie z tej mniejszosci na polowe nie odpisujecie.

Cytat:
gra jest tylko dodatkiem do życia, a nie całym naszym życiem

To po cos sie zglosil na pilnowanie z takim podejsciem :P No sory, ale moze do pilnowania porzadku wrzucic lepiej boty :P Rozumiem nie siedzi sie tam 24h no ale jest kilku szeryfow tak. Chyba mi nie powiecie, ze wszyscy naraz wyjechaliscie na wczasy nad morze :P Moze zrobice podzial obowiazkow jak nie umiecie tego zgrac.

Cytat:
szybko się zrobi, za przeproszeniem, burdel którego nawet 10 władców nie opanuje

Nie obrazaj Wladcy Przema, on wszystko opanuje. Zawsze. xD Nagle slabo sie oceniacie.

Cytat:
Wiadomo że jak ma bana to wszystkiego się czepi żeby tylko sie doczepić

Powinienes wiedziec, ze aby sie przyczepiac, do wszystkiego i nie tylko, nie trzeba miec bana.

Pozdrawiam Wladcow, Lordow, Ksiazeta, Blaznow i reszte monarchii :roll:

BishoYo.

(http://skull-corp.com.pl/alchemic/)
Zapraszamy!

Kserkes 

Wysłany: 2007-07-28, 13:37   

BishoYo napisał/a:

Cytat:
Ty decydujesz o tym czy spotkają Cię w niej jakieś przygody

Zeczywiscie, decydujesz czy przezyc przygode i kliknac w ten link czy jednak moze troche szalenstwa i ten link. No stary tu raczej nie ma mozliwosci np: pojscia na lody, gdzie nie zaplacisz i zwiejesz chowajac sie w kanalach i bedziesz sie cwiczyl na zlodzieja, ktory kradnie dachowki z domow i sprzedaje na lewo, dzieki temu poznajac zlodzieji cegiel z kominow i majac z nimi uklady i pomoc w zabijaniu szczurow w kanalach, w ktorych wladze sprawuje krol szczurow :P Gra daje ci troche mniej swobody.

Stary, niestety mnie nie zrozumiałeś.Nie wiem czy grałeś w jakąś porządną textówkę, choć po tym co napisałeś wydaje mi się, że nie. Pisząć o przygodach nie miałem na myśli klikania w linki, chodziło mi raczej aktywowanie swojej wyobraźni wraz z kilkoma innymi graczami...nie będę się na ten temat rozpisywał, wydaje mi się, że wszystko powinno być jasne.

Przemo 
Administrator
Władca Imperium

Wysłany: 2007-07-28, 22:46   

BishoYo napisał/a:
Po pierwsze Panowie Wladcy odzywacie sie do kobiety. Nie wazne jak ona sie zachowuje (...)

Imo nie powinno się patrzeć na płeć, ale właśnie na to jak dany człowiek się zachowuje, to, że ktoś jest kobietą nie znaczy, że wszystko mu wolno ;) Ofc to moja ogólna uwaga, bo zachowanie jussti_86 jakoś szczególnie mnie nie bulwersuje i chyba ja odpowiedziałem jej kulturalnie.

BishoYo napisał/a:
Cytat:
Większość rang na początku nowej ery pozostała ze starej

Trzeba bylo dac szanse kazdemu, a pewnie nie utrzymali by sie na swoich stolkach.

Na początku nowej ery rangi siłowe musiały być zachowane z poprzedniej ery, żeby od pierwszych minut był utrzymywany porządek w grze. Z czasem rangi będą wymieniane.

BishoYo napisał/a:
Cytat:
przybywają nowi gracze, większość jest zadowolonych z nowej ery i ze zmian w niej zachodzących

Oni zapewne nie widzieli ery pierwszej, a jezeli widzieli to dlatego dopiero teraz sie rejestruja bo nie bylo warto.

Na początku nowej ery 90% graczy, to byli gracze uczestniczący już w pierwszej erze, jednak z dnia na dzień systematycznie dochodzą nowi gracze.

BishoYo napisał/a:
Cytat:
Twój post wygląda mi na płacz osoby zbanowanej.

Napisala ze zostala zbanowana. Prubowala sie wlasnie dowiedziec z jakiej racji. Mozliwe, ze nie odpowiadales na jej wiadomosci co ja zaczelo wkurzac. Wiem, ze Wladca nigdy nie placze, ale takie zachowanie placzu nie oznacza.

Moim zdaniem zbyt emocjonalnie zareagowała. Nie wiem czemu nie skontaktowała się ze mną na gg. Możliwe, że przyczyna tkwi po mojej stronie, możliwe, że po jej. W każdym bądź razie wiele osób zbanowanych po wyjaśnienieniu sytacji zostało odbanowanych. Jeśli konto zostało niesłusznie skasowane, to jestem gotów przywrócić starszą wersję bazy danych, skopiować z niej niesłusznie skasowane konto i wgrać do gry.

BishoYo napisał/a:
Cytat:
"Czepiamy" się imion, bo taki jest regulamin, jasno jest w nim określone jakie wymagania powinno spełniać imię gracza

Ograniczacie przez to swobode graczy. Rozumiem to, ze chcecie utrzymac klimat fantasy i np 'krasnolud' nie moze miec imienia 'Przemek" no ale w tej grze nie ma takich rzeczy. Skoro jestem w grze czlowiekiem to dlaczego nie moge sie nazwac jak chce.

Jak w jednym z powyższych postów napisałem, nie ma wymagania by imię było w klimacie fantasy, są inne szczegółowe wymagania, których chyba nie problem spełnić:

"Imię musi zaczynać się z dużej litery, nie może zawierać liczb arabskich, znaków specjalnych i/lub interpunkcyjnych (np. ! / \ _ - ; © ® ...), nie moze być nazwą zwierząt (chyba, że występujących w światach Fantasy), nowoczesnych przedmiotów i miejsc, tytułów gier. Nie może zawierać przydomków szlacheckich (np. lord, sir, hrabia, itp.). Zabrania się także "falowanych nicków" (np. FaLoWaNy NiCk) oraz całych nicków pisanych dużą literą (np. NICK)."

Owszem, najmilej widziani są gracze z imionami fantasy (co sugerujemy w regulaminie), ale jeśli ktoś woli mieć imię w innych klimatach, kara mu w grze za to nie grozi o ile spełnia powyższe wymagania.

BishoYo napisał/a:
Cytat:
To, że dziś rano widziałaś nieprawidłowe imiona oznacza tyle, że nikt z władzy ich jeszcze nie zauważył

To napewno nie jest dla was plusem. Gracze musza sie na stronie logowac multum razy zeby zaistniec w grze, a wielcy Ksiazeta graja w tenisa na plazy?!

Od rana to raczej śpią xD Nie zauważą rano to zauważą później na liście graczy, co ma wisieć nie utonie ;)

BishoYo napisał/a:
Cytat:

Moge sie zalozyc o status Wladcy w grze, ze nie odpowiedziales kazdemu.

No dobra, zdarza się czasami, że ktoś napisze na gg, mnie się gdzieś śpieszy, a potem zapominam odpowiedzieć, ale bardzo rzadko. Cóż, jestem tylko człowiekiem ;P

BishoYo napisał/a:
Cytat:

To mial byc zart? Po tym jak pojechales ta dziewczyne, ze placze jak zbanowana piszesz o czyms takim, a to mogl byc przeciez powod, moze to byla pomylka.

Konto jest kasowane wówczas gdy nikt nie logował się na nim przez miesiąc. Nowa era nie trwa jeszcze tak długo.

BishoYo napisał/a:
Cytat:
- nowa nazwa miasta
- optymalizacja kodu gry

Powciskales troche zeby zwiekszyc liste bo np taka optymalizacja to chyba podstawa.

Wcześniej nie optymalizowaliśmy kodu gry, więc to zawsze coś naprzód.

Robanik 
acc: db_dzik_db

Wysłany: 2007-07-28, 23:21   

jesu ale ten morfi glupi wez go przemo zmien bo ten gosc ma naje*ane welbie

gralem przez cala 1 ere i moj nick byl gut ale dla niego juz nie

to jest idi*ta i tyle jak dla mnie to ta gra stracila sens jak on tylko dostal range

dostalem bana bo p*eb mial idiotycznego focha i wje*al mi -99000 golda zal

milej gry z frajer*m Morfim suahahah

Pm If i Win !!!

Przemo 
Administrator
Władca Imperium

Wysłany: 2007-07-29, 00:09   

Chyba Twój wiek podany w profilu jest lekko zawyżony, co? Warn +1 za złamanie pkt 3 Regulaminu forum.

Robanik napisał/a:
gralem przez cala 1 ere i moj nick byl gut ale dla niego juz nie

Trzeba było regulamin gry czytać...

Robanik napisał/a:
dostalem bana bo p*eb mial idiotycznego focha i wje*al mi -99000 golda zal

e?

Radzę trochę poczytać i "dorosnąć" jeśli faktycznie masz 17 lat...

Odpowiedz do tematu