..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Eps
2016-12-29, 20:12
Wasz największy przypał
Autor Wiadomość
pery 
n00b :D

Wysłany: 2006-03-12, 21:46   Wasz największy przypał

No właśnie, wypowiadajcie się na temat waszego największego przypału w życiu.

Rolson 

Wysłany: 2006-03-12, 22:14   

urodzilem sie xD

Sig made by Firley, THX M8 :*

Ryś 
Sieg grammatik!

Klan: -brak-
Konto na IDR: RysPicz
Wysłany: 2006-03-13, 15:37   

hmm... niech pomysle... opadly mi batki na basenie... a ludzi bylo co nie miara :D

Farmer-z-polski 
Zwyrol

Wysłany: 2006-03-13, 15:59   

zotałem wrzucony przez okno do mojego pokoju (byłem kompletnie wciąty) tak zasnołem i rano zotałem obudzony przez moją kochaną mame. Widok przedstawiał się mniej więcej tak: wchodzi mama do pokoju i widzi swego syna jak leży cały zarzygany na podłodze.

Preisiok 2!! 
PROisiok :]

Wysłany: 2006-03-13, 18:11   

hmm... zagrałem w Diablo :P a tak serio to moj największy przypał był wtedy jak byłem w bibliotece oddać książke i zobaczyłem między regałami "koleżanke" i podszedłem do niej i bezmyślnie przywaliłem jej ksiązka w łep.Ona się odwraca i... okazuje się, że to moja matematyczka!!! Miałem przez cały tydzień pomagać w bibliotece :): :): . Ale mam dopiero 13 lat więc wszystko przede mną :)

Malik 
Magic The Gathering

Wysłany: 2006-03-13, 18:38   

Hmm moj to komedia ;) mam 15 na karku niedlugo 16 i coz impreza urodzinowa powrot wieczorna a raczej juz ranna godzina i zasnolem na klozecie;)) co bylo dalej chyba nietrzeba mowic :p

Khaleus 

Wysłany: 2006-03-13, 18:44   

Hm.... Szedłem przez miasto zrozpiętym rozporkiem ?? :D :D To raczej się zdarza wszystkim facetom... :)

klocusiek 
Up the Irons!

Wysłany: 2006-03-13, 18:45   

zarzygany brat po imprezie u mnie w domu:) caly pokuj mi zarzygal skubany:)

tak mi sie nasunelo cos:) kumpel wymyslil:
0,5: 20 zl, nalewa: 6zl, to spojrzenie mamusi kiedy przychodzisz na**bany do domu:bezcenne. sa rzeczy ktorych kupic nie mozna, za wszystkie inn zaplacisz karta masterkard:)

Nastukafszy:) 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2006-03-13, 22:19   

Preisiok 2!! napisał/a:
zobaczyłem między regałami "koleżanke" i podszedłem do niej i bezmyślnie przywaliłem jej ksiązka w łep.

"Teraz wiem do czego głowa służy... Głowa służy do myślenia, a laseczki..."
Taki cytat mi się przypomniał z gimnazjalnych dyskotek :)

Przypałow ze starymi po wypiciu miałem setki...
Ale największy chyba miałem, jak zbakani wialiśmy przed police. Ah, takich rzeczy się nie zapomina.

Przemek2 
oo znaczek> :)

Wysłany: 2006-04-12, 12:51   

hmmm dużo tego było ale najwiekszy to jak moj 4letni braciszek olał się na mnie w kościele,kiepsko było :D

Obee 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2006-04-12, 13:17   

Ja opowiem historie mojego kumpla ;'w Byla akurat impreza, chlopak sie niezle nawalil. No i jakos zniknal rszcie z oczu - okazalo sie, ze wyszedl :P No to poszlismy go szukac, bo to 22:00 wieczor, ciemno i jeszcze sie na cos nadzieje. Idziemy, patrzymy, a tu gosc na chodniku leży i żyga. No to jakoś pomogliśmy mu wstać, a że mieszkał niedaleko, to chcemy go podprowadzić (znaczy ponieść). Akurat szla jego dziewczyna, to ją zbluzgał. W końcu doszliśmy do niego do domu, a tu kartka - "jesteśmy u sąsiadów". No to idziemy, najpierw do jednych sąsiadów - to nie ci (ciekawe co pomyśleli, jak otworzyli drzwi 3 gościom niosącym ich sąsiada). U drugich znaleźliśmy rodziców owego chłopca, którzy niestety zaczeli się na nas wydzierać (qfa, myśmy sie upili czy co? o.O). W każdym razie dziewczyna z nim zerwała, a rodzice nie odzywali sie do niego przez tydzień. Do nas dotąd sie nie odzywają ;P

Celdrick 

Wysłany: 2006-04-12, 13:26   

Obee napisał/a:
Do nas dotąd sie nie odzywają ;P

Podobnie miał mój starszy (jak miał 18 lat), tylko sprawa wyglądała tak:
Miał swoje 18 urodziny więc jak to nakazuje tradycja poszli gdzieś i się upili ;) A, że była zima to odmroził prawie sobie paluchy :D Gdy kumple odnosili go do domu otworzył mój dziadek :/ Co było dalej nie trzeba już chyba tłumaczyć ;)

[ Dodano: 2006-04-12, 13:28 ]
Przemek2 napisał/a:
hmmm dużo tego było ale najwiekszy to jak moj 4letni braciszek olał się na mnie w kościele,kiepsko było :D

Nic z tego nie zrozumiałem :/

Obee 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2006-04-12, 13:37   

Cytat:
hmmm dużo tego było ale najwiekszy to jak moj 4letni braciszek olał się na mnie w kościele,kiepsko było Very Happy
Cytat:
Nic z tego nie zrozumiałem

Tłumaczenie: "hmm, było dużo takich sytuacji, ale największym "przypałem" była sytuacja w moim życiu, gdy mój 4-letni brat oddał mocz na moją osobę podczas przebywania w budynku kościoła".

Gamma 
Matriarch

Wysłany: 2006-04-12, 14:20   

najwiekszy przyapl ?

wypadl mi el z upadlego w 1 akcie :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Jeśli jeszcze raz jakiś noob spyta się mnie coś o bota dostaje bloka na gg. Chcesz kupić bota pisz PM powiem co i jak.

Burt 
acc:tankred

Wysłany: 2006-04-12, 19:26   

biegnąłem sobie spokojnie,lecz po cwili się przewróciłem i przesprzpaek w padłem jednej panience pod.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi