..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Wizzard
2006-04-30, 13:09
[need] STRATEGIE
Autor Wiadomość
CoSieStalosie 

Konto na BN: .
Wysłany: 2013-04-07, 16:13   

Witam. Poszukuje strategii na asse ww pvm only. Nigdzie nie ma. Zalezy mi na duzym dmg fizycznym aby tak nie polegac na jadzie. Myslalem o 2x chaos,sks max/ar i mercem z pride. Bedzie to wystarczajace?Z gory dzieki.

Zielarz 
Reprezentuję biedę

Konto na BN: Nigdy nie miałem :c
Konto na IDR: Zielarz
Wysłany: 2013-04-07, 23:47   

Raczej chaos suwayyah 15ed + forti + fenix. Na głowę wilhelm, na nogi gore, na ręce steelrend, pasek pewnie dungo. Amu lord, ringi raven i jakiś rare ze statami i max dmg. W eq torch, anni i scki 3/20/20... Merc z mocą i pride.
A przyczyną, dla której nie znalazłeś żadnej taktyki jest fakt, że taka asska jest po prostu słaba.

Ja nie trolluję, to poniżej mojej godności.

pawlosek 
Redaktor Imperium
BUKA K

Wysłany: 2013-12-19, 06:11   

Potrzebuję idealnej strategii na csdina. Głównie chodzi mi o skille (pomijając te oczywiste dla hammera) jak grać, na co uważać w cs i o wyposażenie merca. Oczywiście za link do kompletnego buildu się nie obrażę.

CoSieStalosie 

Wysłany: 2013-12-19, 07:57   

Na owym ladderze na bn posiadam hammera, ktory dobrze sie spisuje.. polecam nastepujacy itemsetup:
-czako um
-eni mp
-spirit st
-hotspury
-trang gloves
-arach albo tgv (jak 75fcr ci pasuje)
-raven + dwarf
-hoto
Merc a2 kosz obrona (zamraza wszystko) andy raled + zdrada + insi w jakiejs broni (cv / ca whatever).
Na csach panowie jadu nic Ci noe robia... Uwazaj na Seisa.. nigdy bezposrednie tele.. lepiej 'pod niego' aby zolnieze odeszli od bosa bo jak wparujesz w grupe z ampem na glowie - kaput.

Taliki: z 2x c sk reszta scs life... 8kratek na kupy.. mam nadzieje ze pomoglem

CoSieStalosie 

Wysłany: 2014-02-21, 21:18   

Witam. Potrzebuje jakiejs takty na chara for fun pvm HC (nie ma co z fg zrobic). Myslalem na tele zealot albo soso meele badz werebear... Iso jakiej propozycje. Perelki, rzadkie okazy itp.

Exhaust13 

Wysłany: 2014-07-24, 23:24   Single Player Build

Witam, chciał bym zagrac na singlu, lecz pozapominałem wszystkiego z diablo2 lod. Chciał bym zagrac czarodziejką lub paladynem. Proszę o podanie jakiejś strategii na single player, oraz jak rozdac statystyki chciał bym grac paladynem hammer.. Pozdrawiam :D

r4t 

Wysłany: 2015-02-08, 22:36   

Jest coś fajnego na Neca PSN PVM/PVP pod blok? Taki trochę wymysł, ale kto wie?

marvillas 

Wysłany: 2015-02-08, 23:40   

Pod free duels jak mniemam?
Pod blok - do wyboru możesz grać z dw lub z 125 fcr, bo z dw i z blokiem masz tak: 20 ręce 20 arach 20 czapa 20 amulet 20 ringi i wciąż brak do 125 fcr :/ Moim zdaniem 75 fcr wystarczy, ale to już Twój wybór.

Tak więc jak z blokiem i 125 fcr to prawdopodobnie coś takiego:
- enigma
- hoto
- circ 2/20/adds
- stormshield
- arach
- trangi
- amu 15+
- ring fcr
- soj/bk/absy
- waterwalki

Plecak standardowo.

75 fcr, blok:
- dw rbfed
- enigma
- stormshield
- amulet 2/20
- circ 2/15+
- trangi
- arach
- soj/bk/abs x2
- waterwalki

Plecak wiadomo. Można też zastanowić się nad sandami / dancerami i pod to dostosować liczbę skillerów z fhrem i/lub soxy w circu (można pakować rby, shaele, joole fhr/dex)

Ten drugi build ma jedną ważną zaletę - można zawsze wymienić storma na spirita i jeden ring na fcr i mamy 125 fcr bez bloku z dobrym fhr.

Skille:
20 nova+synergie <- oczywista sprawa
w lower resista tyle żeby mieć te 6x -resa z przedmiotami
na pewno 1 punkt w: golemy aż do fire golema, zęby, włócznię, ducha, zbroję, ścianę, więzienie, jesli pvm to można też ożywieńców 1.

Jeśli pvm to resztę w corpse explo, jeśli pvp to proponuję resztę dać w walla/prisona - większy bone armor, trochę obrażeń do ducha/włóczni.

Mały edit jeszcze:
- stormshielda można według uznania/potrzeb wymienić na homunkulusa, ale ja wolę ssa.
- jak grać - bardzo pokrótce - zakładasz resy/blok/dr/absy kiedy potrzebne, rzucasz boucza ze switcha, starasz się trafić typa novą unikając jego ataków, wiadomo, czasem się przydaje ściana, więzienie, sam musisz odkryć parę trików. Po jednej lub większej ilości novy typkowi zostaje 1 życia zazwyczaj, wtedy dobijanie za pomocą fire golema/zębów/ducha/włóczni.
- jeśli to free to można pomęczyć niektórych oppów duchami jak można pić mana poty
- recastuj bone armora
- kiedyś z kozadupa testowaliśmy parę rzeczy i jest taki ciekawy efekt - jak koleś ma 1 życia to kolejna nova go ubije, ale to działa też czasem gdy typ ma jakoś tak 50-100...
Ostatnio zmieniony przez marvillas 2015-02-09, 12:15, w całości zmieniany 2 razy  

r4t 

Wysłany: 2015-02-09, 10:30   

Dzięki, o coś takiego mi właśnie chodziło. Przetestuję oba buildy jak uda mi się dorwać itemki.

ramzeS. 

Konto na IDR: trojwymiarowy
Wysłany: 2015-05-14, 13:22   

Poszukuje strategii do soski MF. Znalazłem pare na necie ale zdania są podzielone i nie mogę się zdecydować która jest lepsza, cold\fire czy czysta blizz. Moglibyscie poradzić która lepiej bedzie się spisywac w średnim EQ(czako,viper\talrash, oculus itp. przedmioty ze średniej półki) i podrzucić jakiś sprawdzony build do niej. Z gory dziękuje

Pozdrawiam

Zielarz 
Reprezentuję biedę

Konto na BN: Nigdy nie miałem :c
Konto na IDR: Zielarz
Wysłany: 2015-05-14, 15:26   

Bliz jest bardziej wyspecjalizowana - polatasz nią na mniej lokacji, ale szybciej je zrobisz.
Hybryda ma zastosowanie ogólne - może farmić w zasadzie wszystko, ale będzie wolniej czyścić.
Zależnie od potrzeb złóż tą, która bardziej Ci się podoba (albo po prostu miej kilka tokenów i w razie potrzeb resetuj w te i z powrotem, ogólne eq zadziała w zasadzie tak samo dobrze na obu).

Ja nie trolluję, to poniżej mojej godności.

dizelsky 

Wysłany: 2015-05-14, 15:26   

bardzo fajna strategia, sprawdzona :> nadaje się praktycznie do wszystkiego, ale jest tak jak napisał Zielarz.

http://diablo.phx.pl/forum/viewtopic.php?t=57391

marvillas 

Wysłany: 2015-05-14, 16:35   

dizelsky napisał/a:
bardzo fajna strategia, sprawdzona nadaje się praktycznie do wszystkiego, ale jest tak jak napisał Zielarz.

http://diablo.phx.pl/forum/viewtopic.php?t=57391

Ja się chyba jej wyprę kiedyś, coraz więcej niedoróbek tam widzę :|

Popieram Ziela - blizzka lepsza, szybsza dopóki nie musi walczyć z dużą ilością immunów. Wybierz co chcesz robić, przechodzić grę samotnie - hybryda, latać mefa/andy/at/travi czy inne takie lokacje z niewielką liczbą immunów - blizz. Latać co popadnie - hybryda. W tej mojej strategii brakuje na przykład eq takiego high-endowego z infi na mercu, ale wtedy moim zdaniem lepiej wypada czysta light soso, chociaż niektórzy grają takimi hybrydami wykokszonymi.

r4t 

Wysłany: 2016-05-17, 16:59   

Jakieś fajne straty na melee Necia?

Shadow113 

Konto na IDR: Shadow113
Wysłany: 2016-06-04, 13:36   

N strategia pure sosa fire: mf min ~100 wliczając gheeda, oraz ma sobie radzić na wydarzeniach- dlatego dmg musi mieć duży. Pvp mnie na tą chwilę nie interesuje, only pvm (ale może kiedyś będzie w nich uczestniczyła).

Odpowiedz do tematu