..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kilka porad dla graczy pvp bowamek

Sweetaśne czy nie?
Sweetaśne!
61%
 61%  [ 8 ]
Fajniaste
15%
 15%  [ 2 ]
Średniawe
0%
 0%  [ 0 ]
Cieniaste
7%
 7%  [ 1 ]
Crapne ;c
0%
 0%  [ 0 ]
Fatalne
0%
 0%  [ 0 ]
a oso hozi?
15%
 15%  [ 2 ]
Głosowań: 13
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
Ryś 
Sieg grammatik!

Klan: -brak-
Konto na IDR: RysPicz
  Wysłany: 2008-09-08, 16:03   Kilka porad dla graczy pvp bowamek

//Poza krótkim artykułem
Nie będę się na wstępie rozpisywał, chcę żeby było krótko i przejrzyście :~)

''Zaprezentuję'' tu 4 triki dla pvp bowamek, o których dowiedziałem się stosunkowo niedawno, aczkolwiek dostałem je już dosyć dobrze opisane i nawet poparte filmikami (o trikach dowiedziałem się od Smoka aka Fjuba z WM, zresztą filmiki są także jego [wykorzystywane za jego zgodą- dziękuję Smoku :wub:])

Dostałem te triki opisane podobnie, aczkolwiek językiem pvp-owskim, dosyć trudno byłoby to zrozumieć (imo), dlatego napisałem to swoimi słowami, tak czy siak o trikach powiedział mi wspomniany Fjub z WM, i- praktycznie rzecz biorąc, ja opisuję je tutaj nie będąc ich autorem :P Tak czy siak, nie chcę czekać aż ktoś inny napisze to za kilka miesięcy, im wcześniej się to pojawi to chyba lepiej ;P
Filmiki i triki opublikowane tu zostaną ZA POZWOLENIEM Fjuba- on jest ich autorem
//Poza krótkim artykułem

Na szybko i zwięzłowato

Trik 1- Zwykła strzała
Mając str buga owej strzały nie widać, opp widzi tylko jak macha się ręką, ale gdzie ta strzała (w przeciwieństwie do GA) leci właśnie nie może zobaczyć :) Przydatne na AvA gdy obie amy mają SM i latają blisko siebie ^^
Nawet człek z okularami ''setami'' zobaczy gdzie leci GA, a nawet jakby się skupił jak przy wypluwaniu kupy to nie zobaczy gdzie leci zwykła strzała xd

http://pl.youtube.com/watch?v=evvL0NesZ5Q

Trik 2- OW ze switcha
Vs FB mój dobry friend Smok używa cs 3x um 3x fal + spirit (na zmianie). Puszcza się w takim wypadku zwykłe GA z Wf-a czy faitha, i zmienia się na wspomniany cs + spirit- wtedy do GA wchodzą modsy ze switcha (w tym wypadku OW ^^), a większość fberek ma około 1.5 k life, więc to OW może nieźle kuknąć życie sosek ^^

http://pl.youtube.com/watch?v=nraAbqTUDBU

Trik 3- NL w biegu
Jeśli łapiemy kogoś na nl i zaczyna uciekać to po przesunięciu myszki na dół (coś koło paska), możemy zmienić switcha, biegać/chodzić dalej trzymająć oppa na NL i jeżeli puści kilka ga/multi w nas to można zmienić switcha na tytki, włączyć chodzenie a opp dalej będzie na NL ^^ Na AvA to może przesądzić o wygranej :~)

http://pl.youtube.com/watch?v=zOZ55mKK954

Trik 4- GA Trick
Jeśli otworzymy jakiekolwiek okienko (Np. ekwipunek, domyślnie B) i będziemy strzelać w róg TEGO okienka, to nasz zasięg GA zwiększy się o 1/2. To samo jest z innymi rzeczami, dajcie kiedyś Sobowtóra w róg bez otworzonego okienka, a następnie sobowtóra w róg okienka, poleci o pół ekranu od nas dalej.

I do tego akurat filmiku nie mam ;P

No, to tyle.
Podziękowania dla Smoka aka Fjuba, wiadomo za co :~)

Ostatnio zmieniony przez Ryś 2008-09-09, 16:56, w całości zmieniany 1 raz  

Ulver 

Konto na IDR: Ulver
Wysłany: 2008-09-08, 16:34   

No no! Jestem pod sporym wrażeniem. W życiu bym się takich rzeczy nie domyślił :D . Należą się brawa autorowi. Aż żal mi... no wiadomo co ściska, że wyprzedałem swoją amke :/ . Z chęcią bym omówione wyżej tricki wypróbował.

Ryś 
Sieg grammatik!

Wysłany: 2008-09-08, 20:54   

Ulver napisał/a:
Należą się brawa autorowi
Zgadzam się, ale brawa nie należą się MI- tylko Fjubowi :)
Ulver napisał/a:
Aż żal mi... no wiadomo co ściska, że wyprzedałem swoją amke :/
Cusz, skąd mogłeś wiedzieć że to opublikuje :) ?
Ulver napisał/a:
Z chęcią bym omówione wyżej tricki wypróbował.
Na tcp/ip sam wypróbowałem z friendem- wszystko działa :)
Jeżeli sam chcesz się przekonać, to tcp/ip możesz z friendem wypróbować xp

albercik27 
Naczelny entomolog

Wysłany: 2008-09-14, 14:20   

Cześć Rysiek. Mam małe sugestie. Możesz bardziej rozbudować ten artykuł i opisać w szerszy sposób walke bow amką. Jeżeli zechcesz to chętnie podzielę się doświadczeniem.

Co do artykuliku to oczywiście rady przydatne, ale jeszcze raz powtarzam. Idź na całość i go troszkę rozbuduj ;)

Ryś 
Sieg grammatik!

Wysłany: 2008-09-19, 15:15   

albercik27 napisał/a:
Cześć Rysiek
Ce, ce ;P
albercik27 napisał/a:
Mam małe sugestie. Możesz bardziej rozbudować ten artykuł i opisać w szerszy sposób walke bow amką
Cusz, bowamką sam niewiele grałem (char za drogi i nie przypadł mi do gustu), a cały artykuł- jak zresztą jest na wstępie napisane- ma zaprezentować ''niepowszechnie'' znane triki ;P
albercik27 napisał/a:
Jeżeli zechcesz to chętnie podzielę się doświadczeniem.
Dzięki za ofertę, ale po 1 nie mam czasu żeby rozbudować, a po 2 nie mam specjalnie doświadczenia w grze bowamką- znam tylko podstawowe zasady pvp xd
Cytat:
Co do artykuliku to oczywiście rady przydatne, ale jeszcze raz powtarzam. Idź na całość i go troszkę rozbuduj ;)
Może w święta albo ferie, jak będę mieć trochę czasu, to zasięgnę porad Fjuba i coś tam dopiszę ;P
tymczasem jest zimno, ja mam w cholere spraw na głowie i przez najbliższy miesiąc nie zapowiada się, żebym w ogóle cokolwiek pisał na forum... :\

Eps 
JuniorAdmin

Wysłany: 2009-06-21, 03:53   

Rysiowaty ten artykuł, krótko i zwięźle. Filmy fajne, lecz radomowo nazwane ;/
Ogólnie brawa Ryśku za art. Szkoda, że do 4 nie ma filmiku ;( 5/6

Sarevok92 

Wysłany: 2009-06-21, 12:44   

Bardzo dobre porady, fajnie że są filmy. Szkoda że pierwszy 'został usunięty przez użytkownika', ale mi sam opis wystarcza.
Oczywiście że Sweetaśne!

Ryś 
Sieg grammatik!

Wysłany: 2009-06-21, 13:13   

eps napisał/a:
Filmy fajne, lecz radomowo nazwane ;/
Nic na to nie jestem w stanie poradzić, nie są one moje :p
eps napisał/a:
Szkoda, że do 4 nie ma filmiku ;( 5/6
Może jak mi się będzie chciało (o ile taki stan nastąpi :p ) to sam zrobię te brakujące filmiki.

Dziękuję Wam za oceny ;')

Karol1987 
Uwaga. Były Nolife.

Konto na BN: Kaka_Zabijaka/Kaka_Mulki
Klan: Dębowa Akademia ;)
Konto na IDR: Kaka
Wysłany: 2009-06-21, 14:12   

Takie artykuliki z milą chęcią się czyta. Faktem jest, że można by było go trochę rozbudować i dorzucić brakujące filmiki. 9/10.

Odpowiedz do tematu