..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Eps
2017-06-06, 16:35
Battle.net
Autor Wiadomość
Fosa 

Wysłany: 2006-04-30, 11:00   Battle.net

Mam oryginalne Diablo 2 z dodatkiem przez neta z kumplami gram noramlnie :) a gdy chce sie podlonczyc do battle.net wyskakuje mi coś takiego :evil: : BATTLE.NET NIE MOżE POPRAWNIE ROZPOZNAć UżYWANEJ PRZEZ CIBIE WERSJI PROGRAMU. Mam najnowszego patcha. POMOCY !!!!! :?

Preisiok 2!! 
PROisiok :]

Wysłany: 2006-04-30, 11:10   

Zrobiłeś test grafiki?

endriuman 

PHONSH

Wysłany: 2006-04-30, 11:12   

Ech, Preisiok, ty tylko z jednym :P

Poszukaj było niedawno na forum. Zreinstaluj Diablo, wgraj na nowo patcha, czasem przechodzi po czasie.

Fosa 

Wysłany: 2006-04-30, 12:43   

Robiłem test grafiki i kilka razy juz przeinstalowywalem patcha tak samo i nadal nic POMOCY LUDZIE JA CHCE GRA NA BATTLE.NET !!!!!!!!!!!!!!

Wizzard 

Wysłany: 2006-04-30, 13:05   

Przeinstaluj Diablo nie patha.

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Klan: War Masters
Wysłany: 2006-04-30, 17:21   

Nie instaluj cracka ani innych rzeczy. Zainstaluj D2 i od razu odpal, sam ci się patch ściągnie.

susel 
Druid

Wysłany: 2006-04-30, 17:33   

Przeglądając pomoc techniczną do Diablo 2 na stronie www.gram.pl znalazłem coś takiego:

Cytat:
PROBLEM:
Po uruchomieniu gry pojawia się komunikat "Nie można rozpoznać Twojej wersji gry"

ROZWIĄZANIE:
Komunikat ten pojawia się, gdy zmieniła się wielkość (rozmiar) plików koniecznych do uruchomienia gry lub niektóre z nich zostały usunięte.

Sprawdź komputer programem antywirusowym z aktualną bazą wirusów oraz przeinstaluj grę.

O to chodzi?
Ostatnio zmieniony przez susel 2006-05-01, 10:38, w całości zmieniany 1 raz  

Fosa 

Wysłany: 2006-05-01, 09:51   

Przeinstalowałem gre(nie patcha i nie cracka) i sprawdzalem programem antywirusowym i nic. LUDZIE POMOCY !!! :x

krzychoo 

Wysłany: 2006-05-01, 10:36   

Spróbuj zainstalować Diablo bez dodatku, połączyć się z battle net, poczekać aż się patch zainstaluje i może wtedy będzie działało...
It's blinding white
Countless diamonds
And her long blonde hair
The queen is coming
So you better be aware

grimm 

Wysłany: 2006-05-01, 10:48   

Mając oryginała masz pomoc techniczna. Opisz im problem uwzgledniajac proby reinstalki.. Jeśli problemu nie da sie usunąć zapewne poprosza Cie o odesłanie gry (ew dostraczenie osobiscie) Sprawdza plyke i jesli nic nie poradza dostaniesz nowa. (tak mialem w przypadku OF ).

żurekk 

Wysłany: 2006-05-01, 11:38   

cos tu kręcisz, jesli masz orginała to zób tak i bedzie działać. Od/zainstaluj wejdz na battle.net patch ci sie ściagnie sam i graj. Napewno masz orginała?? wiesz taki błąd weyskakiwal mi kiedy próbowałem grac na piracie przez neta.

GORN123 

Wysłany: 2007-10-13, 21:59   

a ja mam oryginał i też mi takie coś wyskakuje a dokładnie Battle.net nie może poprawnie rozpoznać używanej przez ciebie wersji programu co mam zrobić proszę pomocy mam postacie na 88 lvl i z dobrymi item ami proszę o pomoc na gg aha dostałem bana 3 tygodnie temu może to przez to ?? ale i tak czekam na gg 251510 :D na forum też :P

endriuman 

PHONSH

Wysłany: 2007-10-13, 23:48   

GORN123 napisał/a:
a ja mam oryginał i też mi takie coś wyskakuje a dokładnie Battle.net nie może poprawnie rozpoznać używanej przez ciebie wersji programu co mam zrobić proszę pomocy mam postacie na 88 lvl i z dobrymi item ami proszę o pomoc na gg aha dostałem bana 3 tygodnie temu może to przez to ?? ale i tak czekam na gg 251510 :D na forum też :P

przeczytaj post użytkwnika susel, który jest kilka postów wyżej

GORN123 

Wysłany: 2007-10-13, 23:55   

No wiec wirusa nie ma a jak sprawdzić czy ma osunięty plik to nie wiem ani jak sprawdzić czy plik jest większy pomocy Pomocy co mam zrobić w tej sytuacji Mozę przez to że dostałem bana i minęło dopiero 3 tygodnie ??

adoy 

Wysłany: 2007-10-14, 00:12   

GORN123 napisał/a:
No wiec wirusa nie ma a jak sprawdzić czy ma osunięty plik to nie wiem ani jak sprawdzić czy plik jest większy pomocy Pomocy co mam zrobić w tej sytuacji Mozę przez to że dostałem bana i minęło dopiero 3 tygodnie ??

Jesli masz orginala, problemu nie powinno byc zadnego.

- Jestes pewny ze nie ma wirusa ? Uzywales dobrego antywirusa, skanowales komputer, uzywales Hijackthis ?

- Moze bledy w systemie ? Zle prowadzony system robi rozne babole z grami.

- Tak jak inni pisali 10x zrob reinstal gry > poprzez battle.net z gry sciagnij patche, musi dzialac, chyba ze ktorys z powyzszych czynnikow zawiodl.

- Jesli nadal masz problem polecam Simsy.

/Swoja droga pozdrawiam starych znajomych :> O ile mnie ktos tu pamieta, od tak zachcialo mi sie odezwac bo Endri traci juz cierpliwosc :D

// Kogo ja widze - ce ;] // - ROLSON
//nom, ce - e
Ostatnio zmieniony przez endriuman 2007-10-14, 11:11, w całości zmieniany 2 razy  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi