..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Uczciwi Gracze
Autor Wiadomość
kao100 

Wysłany: 2010-05-04, 11:15   Uczciwi Gracze

Jak widać Na CBN istnieją hackerzy/nooby/złodzieje

Ale są też uczciwi gracze:
Miałem taką sytuacje że barbem z setem ik bardzo słabym robiłem taxi hell,wiele razy padałem,Z Kuźni wypadł fal Potem w sanktuarium chaosu z diablo wypadł verdungo.już po diablo miałem go prosić żeby mi dał a on dał trade i mi dał to verdungo

On:Bierz
Ja:Czemu?
On:Za dużo expa i potów poświęciłeś na to taxi,a z kuźni nie wypadł nawet pul

Morał:UCZCIWI GRACZE ISTNIEJĄ!

Karol1987 
Uwaga. Były Nolife.

Konto na BN: Kaka_Zabijaka/Kaka_Mulki
Klan: Dębowa Akademia ;)
Konto na IDR: Kaka
Wysłany: 2010-05-04, 11:47   

Tak samo nie każdy Niemiec to faszysta, a Polak to pijak i złodziej. Zdarzają się ludzie dobrego serca co potrafią rzucić konkretnymi przedmiotami typu arach, eni za free.

Anubin 

Grafik 3D

Konto na BN: anubin#2524
Klan: Komturia Zachodniej Marchii
Konto na IDR: anubin
Wysłany: 2010-05-04, 11:52   

dla niektórych liczy się dobra zabawa i pomoc innym. Ne trzeba mieć 10000x ISTS żeby dobrze się bawić i wymiatać w diablo :)

ScoobyDoo 
Ice_Smit

Konto na BN: ScoobyDoo
Wysłany: 2010-05-04, 12:53   

Nie raz robiłem swoim dudu taxi i dawali mi różnego rodzaju itemki za szybkie sprawne taxi przy czym zawsze daje "wp" i robię questy typu izaul itp ;) A niektórzy dochodzą do piekielnej kózni i czekają na wp i zaraz pokazuje sie wiadomośc "gracze słabną " różnie to bywa :D

Erika 

Wysłany: 2010-05-07, 16:33   

A ja ostatnio wywalam jakieś itemy (pas i maska TR). Jakiś koleś złapał i się pytał, czy mi to przypadkiem nie wypadło i czy mi to ma oddać. Oczywiście powiedziałam, że może sobie zostawić, ale aż miło mi się zrobiło. : D Nawet z nim trochę pogadałam o niczym, fajny kolo z niego ^^

rubi1617 
piłka :>

Konto na BN: rubi_1516
Wysłany: 2010-05-14, 08:23   

hmm... jakiś tydzień temu zrobiłem grę n sox o um :) więc wchodzi jakiś kolo i mówi i can soxed...
to dałem mu zaka to mówi and um :) to mówię masz ... on thx bb gl
wyszedł to ja mówię ch** je*** to ale zobaczę na jaki chat wszedł zapisałem w /f m
piszę /f l patrze a to polak.... to piszę do niego śmieciu itd a on enghlish plz
to wszedłem na kanał na którym był patrze piszę na kanale po polsku to ja ku*** po co kłamiesz że nie rozumiesz i znowu english
a ja a umiesz mówić po polsku ?
a on : sry i can mowić poland
haha xD myślałem że padne....

leonxx 
Bo śniek...

Konto na BN: leonkarlk
Wysłany: 2010-05-14, 09:09   

miałem okazje spotkać uczciwych graczy ;d wyrzuciłem kiedyś enigme, jakaś mp 12 ed. Na publicznej grze bo mi sie czekać nie chciało (ale debil ze mnie :mrgreen: ). No i jakiś gościo oczywiście znalazł ją (Polak) i o dziwo oddał mi ją. Następnym razem byłem na duelach. Stanął mi na szarzy i sie ruszać nie mogłem, i chciałem zdjąć i założyć broń, lag, grief 38/397 wyleciał na ziemie. Złapał jakiś Niemiec i bez żadnego problemu oddał mi ją. Wnioskuję że najmilsi gracze w d2 to Niemcy.

weronikaneska 

Konto na BN: już nie gram
Konto na IDR: już nie gram
Wysłany: 2010-05-16, 23:00   

Chciałam sprzedać 40 ral więc otwieram gre O 40 ral N ist.
Tyle że oprócz boot nikt na gre nie wchodził. Pomyślałam że chyba za ista sie nie da sprzedać -a nie bardzo się oriętuje w cenach więc postanowiłam wystawić offer za um.
Wchodzi jakiś kolo i mówi ""... czesc czemu tak tanio? dam ci za nie ist...""
Niestety nie spojrzałam na jego acc, ale widac że nawet jak sami sie możemy oszukac jest szansa że znajdzie sie uczciwy gracz
pozdro :wink:

Trang Oul 
Władca Mroku

Konto na BN: trang0ul
Wysłany: 2010-05-16, 23:47   

Kao100, skoro ty robileś taxi, to dungo ci się należało. Nie zmienia to jednak faktu, że skoro koleś złapał pierwszy, to nie musiał oddawać, jednak okazał się być uczciwy.

nOrBiX 

Wysłany: 2012-01-19, 15:38   

Oj tam ja zacząłem grę na LD nie miałem prawie nic i ciężko mi było.Pewnego dnia szukałem ciekawych ofert na czacie i dziewczyna chciała kupić Bartuca akurat miałem na sprzedaż bo grałem palem i weszliśmy do serwera chciała sprawdzić ile to będzie miało obrażeń i powiedziała że da mi enigme w zastaw więc się zgodziłem ona dała mi enigmę a ja jej szpony bartuca powiedziała żebym oddał jej zbroje a ona da mi pul za bartuca i jej oddałem chociaż mogłem sobie zachować enigmę :roll: i wcale nie żałowałem!!! no może troszke :D

Freak_09 
Moderator

Konto na IDR: Freak_09
Wysłany: 2012-01-19, 20:02   

leonxx napisał/a:
Stanął mi na szarzy

Owned :D

Tak było, jest i będzie, że wszędzie są ludzie dobrzy i Ci mniej, dobrzy... W życiu realnym, jak i wirtualnym.

Nie rozumiem tylko jednego... Po co odgrzebywać "stare" topici? :O

Eps 
JuniorAdmin

Wysłany: 2012-01-19, 20:12   

Freak_09 napisał/a:
Nie rozumiem tylko jednego... Po co odgrzebywać "stare" topici? :O

Bo nie było dla usera sensu zakładać nowy topic, tylko wolał napisać w takim, gdzie tematyka jest taka sama.

Sam należę do uczciwych graczy (Bo to tylko piksele i nie przywiązuję wielką uwagę do nich.) i również miałem czelność podnieść item typka (dość cenny i mu go oddać.) Chociaż na starcie zostałem wyzwany od złodziei. ;<

Odpowiedz do tematu