..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Barb wirująco ssąco siekający [WW] by Runwarsaw

Jak oceniasz strategię od 1 do 10 ?
1
4%
 4%  [ 1 ]
2
4%
 4%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
4%
 4%  [ 1 ]
5
4%
 4%  [ 1 ]
6
14%
 14%  [ 3 ]
7
9%
 9%  [ 2 ]
8
4%
 4%  [ 1 ]
9
19%
 19%  [ 4 ]
10
33%
 33%  [ 7 ]
Głosowań: 21
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
marvillas 

Wysłany: 2010-06-12, 18:36   

Fana: http://diablo.phx.pl/czyt...-ofensywne-aury

Przy griefie ważne jest także to że ma on ingnores target's defence, co pozwala nie przejmować się Arem.
A dmg liczy się tak:
-dodajesz %ed z broni
-dodajesz +X dmg (np z griefa czy astreona)
-dodajesz %ed z innych przedmiotów

Tu masz kalkulator: http://www.baronsbazaar.i...amage_calc.html

Porównaj sobie koszty 2x Botda i merca z durielem/andy/obediencem lub pridem.
Więc nie mów że merc drogi...

A co do broni to imo: ebotd gs albo 2x grief bo ll i tak mamy dużo.
Ostatnio zmieniony przez marvillas 2010-06-12, 18:43, w całości zmieniany 1 raz  

runwarsaw 

Konto na BN: runwarsaw
Wysłany: 2010-06-12, 18:41   

Dzięki poczytam.

stew 

Wysłany: 2010-06-12, 20:02   

marvillas napisał/a:
A co do broni to imo: ebotd gs albo 2x grief bo ll i tak mamy dużo.

Gs jak rozumiem z oszczędności?:) Trochę dziwne skoro drugi wariant (2 x grief) jest w tej chwili droższy niż 2 x botd ba, w dodatku botda sami sobie możemy skleić bez strachu, że wyjdzie za mało ias-u.
Generalnie nie ma dla mnie dyskusji co do wyższości botda czy griefa, na pvm tylko botd. W dodatku nie ma się co szczypać i robić w 2-handed, 2 x botd daje nam 60 stats(!!), ogrom ll i ml, których jednak wg mnie nigdy za dużo na pvm

runwarsaw 

Wysłany: 2010-06-12, 21:30   

Przyłączam się do Stewa :)

KozaDupa 
Yo!

Konto na BN: kozapvp
Wysłany: 2010-06-12, 23:37   

runwarsaw napisał/a:
KozaDupa

Czy mógł byś podać ile iasu fana daje i dmg tego ukrytego?

Ias z fana nie dziala z ww, dlatego ze na ww dziala tylko ias od broni o czym napisales. Dmg od fana nie jest ukryty, widac go w okienku, a jego % mozna sprawdzic w opisie w drzewku paladyna albo na stronie. W kalkulatorze mozna wyliczyc za to w jaki sposob ias z fana wplywa na szybkosc berka. Ukryty dmg daje grief.

Edit: Rowniez potwierdzam ze na pvm uwazam 2x botd za bardzo dobry wybor, lepszy od griefa, a porownywalny z botd+beast. Co oczywiscie nie zmienia faktu, ze botd wcale nie ma najwiekszy dmg ze wszystkich siekier ktorymi moze wladac barb.

runwarsaw 

Wysłany: 2010-06-13, 00:41   

KozaDupa mi chodziło o ias względem berka ale mniejsza o większość i tak beast blado wypada pod ten build , w save jest w skrzynce beast .
Jak chcesz porównaj grywalność 2x botd oraz botd i beast .
Naprawdę lepiej 2x botd.

A z tym griefem zapamiętam bo już mi myli się hehe.

KozaDupa 
Yo!

Wysłany: 2010-06-13, 09:48   

runwarsaw napisał/a:
KozaDupa mi chodziło o ias względem berka

Nie rozumiem, uzywajac botd+beast, osiagasz ostatni prog berka z 44 ias dzieki aurze, zatem wystarczy sam botd na pierwszej rece zeby ten prog osiagnac.

itemeczek 
Przywódca klanu PvMM
Członek PvMM

Konto na BN: itemeczek2/itemeczek4/itemeczek5/itemeczek6
Klan: PvMM
Konto na IDR: itemeczek
Wysłany: 2010-06-13, 11:44   

Reaven omg... poza cbf nic nie daje? lol 20 dexa i gz ar.

Piszesz, że na łapy dracule, bo klatwa. A po co? I tak masz 5903 ssania z arreatem, bk i 2x botd, a trabisz ciagle, że nie masz iasu pod berka, więc czemu nie jakieś 20ias dual l z dexem/resem? A z tanich nawet sandery 20ias, 40life itd.

Zreszta i tak bym zrobil botda w eth wp z rzylion demejdza i chowaja sie griefy, rare/crafty ba itd :< mi generalnie jakoś nie przeszkadzał by inzszy prog ias na pvm, krece sie i do przodu, ot cala filozofia, a nie jak na bvb, ktory w tym samym czasie zada wiecej atakow, cze

redgreen 
6352418798

Wysłany: 2010-06-13, 12:17   

itemeczek napisał/a:

Zreszta i tak bym zrobil botda w eth wp z rzylion demejdza i chowaja sie griefy, rare/crafty ba itd :< mi generalnie jakoś nie przeszkadzał by inzszy prog ias na pvm, krece sie i do przodu, ot cala filozofia, a nie jak na bvb, ktory w tym samym czasie zada wiecej atakow, cze

2x grief Ba mialy by i tak większy dmg, juz nie mówiąc o lepszym progu ww. :P

KozaDupa 
Yo!

Wysłany: 2010-06-13, 13:17   

redgreen napisał/a:
itemeczek napisał/a:

2x grief Ba mialy by i tak większy dmg, juz nie mówiąc o lepszym progu ww. :P

Nawet 2x botd ba mialby wiekszy sredni dmg :P Nie mowiac o dmg/sec.

runwarsaw 

Wysłany: 2010-06-13, 13:57   

Itemeczek
itemeczek napisał/a:
Piszesz, że na łapy dracule, bo klatwa. A po co? I tak masz 5903 ssania z arreatem, bk i 2x botd, a trabisz ciagle, że nie masz iasu pod berka, więc czemu nie jakieś 20ias dual l z dexem/resem? A z tanich nawet sandery 20ias, 40life itd.

Mam ias pod berka czytaj uważnie , napisałem że na początek dracki a docelowo craft 20ias cb ll str przyjrzyj się / a sanderów nie wziąłem pod uwagę , dopiszę/

KozaDupa napisał/a:
Nie rozumiem, uzywajac botd+beast, osiagasz ostatni prog berka z 44 ias dzieki aurze, zatem wystarczy sam botd na pierwszej rece zeby ten prog osiagnac.

Ale beast się nie nadaje pod ten build nic specjalnego nie daje....
Więc po co , nawet dłużej trzeba noobki bić...
już mi się nie chce pisać o beast.

etter 

Konto na BN: etter86
Wysłany: 2010-06-20, 21:19   

Taktyka spoko. Bronie to berdzo subiektywna sprawa. Imo co najmniej jednego botda trzeba mieć, bo daje super kop do atrybutów i dobre ssanie life + mana. Na drugą bron Grief może być, bo nawet jak wyjdzie 35 ias, to i tak wpadamy w last próg, więc jest dość duża szansa. Co więcej, jeżeli zrobimy Grief w fazowym, a botd w eth kolosalnym ostrzy, to nawet 30 ias Grief daje last próg, ale botd ma trochę mniejszy dmg niż w eth ba.
Jeszcze co do broni. Jeżeli komuś nie robi różnicy ta klatka więcej na atak, to Death jest ok, na drugą broń. Daje super DS i CB. szkoda ze ma tylko mana leecha, ale ładny dmg i niezniczalny.
Następnie upieranie się na last próg bersekera trochę nie ma sensu. 3 skille można poświęcić rezygnując z bk i hl, na rzecz angelic combo i dostajemy w pytkę AR. To jest około 11% więcej szansy na trafienie Baala (o ile dobrze pamiętam).
Kontynuując odpuszczenie sobie ias pod Bersekera można zmienić pas na Verdugno/Sznur uszu. W zależności czy wolimy mieć lepsze ssanie czy po prostu więcej life, bo dr jest taki sam w obu pasach.

P.S.
Daję 9/10. Itemki chyba idealnie dobrane pod założenia jakie sobie obrałeś do tej strategii. Ale że dla mnie AR + life>ias dla bersekera, to obciąłem punkta.

Reksio91 

Wysłany: 2010-06-21, 01:12   

To chyba moj pierwszy post na tym forum moja ocena to 1 !!

pisze tylko dlatego ze dostalem suspa na jsp xD i mi sie nudzi... nie mam grze spamic xD

jak dla mnie barb na 2 bronie na pvm jest tragiczny :D imo bedzie baba z blokiem DLACZEGO ? zostawiacie takiego w grupie monstrow idziecie na szluga albo sobie zrobic kanapki i on za ch*** nie zginie ! xD Teraz najlepsze xDDD Botd i 6k ar xDDD on sobie na piekle to tylko za miastem poradzi w 1a dalej to juz die... Baala to bym takim bil 40 minut :O Najlepszy bedzie grief w pb oraz ss jak ktos jest bogaty to wlozy 40ed/9dex tak samo arreat clean ?? o ta co ty xD SKS BOO!! JAKA WYOBRAZNIA !! xDD juz lepiej zalozyc takie crapne 1xx ar 30 life.. Bylo na poczatku napisane ze ze u barba liczy sie tylko ias broni to po cholere gniew lorda ? xD angelic combo i 2x amu aniola ze tam zamraza.. szczegol co najwyzej to na 5 sek mozna nl zlapac ...
lecimy dalej HART W AP OFC nic innego draki czemu nie ? 10ll 25ow 15 str czego chciec wiecej przy baba t 20/xx i anni 20/xx damu tylko 21 w str... gore tez co innego ... w sumie jak nie mamy merca to lepiej zalozec takie crapne rzezpieta co ssa 2 ml.. bedzie mial 6k life na 33lvl boo 18k ar (nie zapelniamy full sakwy) i na pewno takie bedzie lepiej siekal potworki.. jak patrze na te oceny to ja nie wiem czy smiec sie czy plakac ...
jak ktos chcialby zagrac bvb to zapraszam pw :P tylko nei dzisiaj bo rd mam :< NLD jak cos ..

DOBRANOC

sry ze bez przecinkUF i z bledami :oops:

//Słowny i cl za wulgi.
Ostatnio zmieniony przez crunk_mp 2010-06-21, 11:52, w całości zmieniany 1 raz  

runwarsaw 

Wysłany: 2010-06-22, 18:57   

Reksio

W sumie nie ma co komentować twoje wypociny prawdopodobnie pod wpływem%% ale pokuszę się :

-co do tego gdzie postać sobie poradzi to oprócz szerzenia prostactwa w internecie i hejtowania po nocy ściągnij SAVE(czyt. sejw) i sam sprawdź

- po drugie JEŚLI NIE UMIESZ czytać ze zrozumieniem polecam edukację
Jeśli po przeczytaniu strategii nadal nie wiesz po co HL to zapewne rodzice są z ciebie dumni , prospekt na przyszłość.
draki nie napisałem że nie pariasie lecz tylko zasugerowałem że większa wygoda będzie w rękawicach 20ias dlaczego ? do tego sam dojdź czytając po kilka razy strategie.

Ciekawe za co RD ? Botujesz? Czy gry cos sec zmieniasz?
A wstęp w ogóle twój był zbędny nikogo nie obchodzi po co i dlaczego tu piszesz. Zresztą widać że żeś się urwał z pokemonowego forum pzdr. plebku.

Reksio91 

Wysłany: 2010-06-25, 03:48   

runwarsaw napisał/a:
Reksio

W sumie nie ma co komentować twoje wypociny prawdopodobnie pod wpływem%% ale pokuszę się :

-co do tego gdzie postać sobie poradzi to oprócz szerzenia prostactwa w internecie i hejtowania po nocy ściągnij SAVE(czyt. sejw) i sam sprawdź

- po drugie JEŚLI NIE UMIESZ czytać ze zrozumieniem polecam edukację
Jeśli po przeczytaniu strategii nadal nie wiesz po co HL to zapewne rodzice są z ciebie dumni , prospekt na przyszłość.
draki nie napisałem że nie pariasie lecz tylko zasugerowałem że większa wygoda będzie w rękawicach 20ias dlaczego ? do tego sam dojdź czytając po kilka razy strategie.

Ciekawe za co RD ? Botujesz? Czy gry cos sec zmieniasz?
A wstęp w ogóle twój był zbędny nikogo nie obchodzi po co i dlaczego tu piszesz. Zresztą widać że żeś się urwał z pokemonowego forum pzdr. plebku.

plebku :< z taki tekstem to do mamy albo kolegow j nie jestem twoim kolega zebys sie tak do mnie odnosil... jak jestes kozak to sprawdz ktory barb szybciej rozwali baala moj czy ten ze strategii ... :|

Gl

Odpowiedz do tematu