..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Dziwna Sprawa
Autor Wiadomość
skullsk12 
Master of Disaster

Konto na BN: skullsk12
  Wysłany: 2011-01-18, 13:11   Dziwna Sprawa

Siedzę sobie normalnie na BN i wchodzę do gry przeznaczonej do duelów. Wszystko bardzo fajnie, trochę pojedynków się wygrało, a trochę przegrało. W końcu natrafiłem na zabójczynie. Byłem Ele druidem, a ona trapką więc pomyślałem, że mam szanse na wygraną. Włączyłem Zbroję Cyklonu i wyszedłem. To był krótki pojedynek. Assa zaczęła stawiać wszędzie trapy, a dmg miała tak duży że nawet nie zdążyłem recastować Zbroi. Zabiła mnie i wzieła kasę, a nie było jej mało. No to ja jej na to, że mogłaby oddać kasę. Ale ona na to: "brb". No to ja już zrezygnowałem, w końcu aż tak na kasie mi nie zależy. Jednak wrócił paladynem 97lvl i mówi: "show eq". No to ja mu pokazuje ekwipunek. Co prawda bogaty nie jestem, zbroje miałem z 600def, na głowie wieśniaczą koronę, a w broni pogromcę mrocznego klanu. On patrząc na ekwipunek mówi: "w8". Podbiega do skrytki, siedzi 10 sekund i wraca. Podbiega do mnie i chce się handlować. Wystawia HOTO i Przyodziewek Arlekina i mówi: "Here. Wear this one" i daje za darmo. Byłem wdzięczny ale to nie było wszystko. Mówi znowu: "show eq again" Pokazuje mu wszystko, łącznie z pierścieniami i amuletem. On na to znowu : "wait". Kolejne 10 sekund w skrytce i znowu podbiega. BUM! Patrze w ekwipunek a tam Bezoki mur, Mara, 2xSoj, Enigma, Piaskowy kształt, Szpony trang-oula i siatka arachnidów. Jestem bardzo wdzięczny ale nie zdążyłem go zapamiętać bo powiedział: "brb" ale nie wrócił. Ciekawe co go skłoniło do pozbycia się tych przedmiotów

szewczak00 

Wysłany: 2011-01-18, 13:16   

Po prostu był pełen współczucia dla Ciebie :P

Początek laddera :P

T25 

-> c===3 <-

Wysłany: 2011-01-18, 13:28   

Rzadko, ale się zdarza ;)
Miło widzieć takich graczy, dobrze że jeszcze kilku ich zostało :p

Eps 
JuniorAdmin

Wysłany: 2011-01-18, 13:29   

Miałeś farta po prostu. Zawsze masz logi rozmowy do czasu kiedy nie wyjdziesz z gry i tam wyświetla się nazwa konta i nick.

Elvis 

Konto na IDR: Elvis
Wysłany: 2011-01-18, 13:51   

Pozazdrościć :) Szkoda, że na Realmie nie ma takich dobroczyńców :<

Maciek89 
mgr inż.

Konto na BN: Maciek#2619
Konto na IDR: maciejZzadupia
Wysłany: 2011-01-18, 14:08   

skullsk12 napisał/a:
Byłem Ele druidem, a ona trapką więc pomyślałem, że mam szanse na wygraną.

Hehe :D Imo trapka to antychar dla ele druida, więc ciężko wygrać nawet z porządnym eq i zbroja cyklonu nic nie pomoże jak assa umiejętnie używa trap i mb.
A co do free items to pewnie nie byłby taki szczodry gdyby sam biegał i to zbierał, ale skoro b** ładnie pracuje to podzielił się swoim majątkiem. Nie ma co jednak krytykować kolesia. Mógł zamienić itemy na fg, a wolał komuś dać.

rafikozor 

Konto na IDR: rafikozor
Wysłany: 2011-01-19, 10:58   

Cytat:
Statystyka pokazuje, że takie rozdawanie działa nienajlepiej. Już nie chodzi o to, że zapominają o tym, często po kilku dniach deinstalują Diablo, nawet nie dowiedziawszy się, ile latania na Mefa im zaoszczędzono. Z jednej strony trudno jest znaleźć dobroczyńców, a z drugiej policz, ile osób dziękuje w ten sposób co autor topicu.
Btw, ja zawsze wolałem dorobić się sam^^ Nie przyjąłbym tych itemów.

skullsk12 
Master of Disaster

Konto na BN: skullsk12
Wysłany: 2011-01-19, 11:11   

rafikozor napisał/a:
Cytat:
Statystyka pokazuje, że takie rozdawanie działa nienajlepiej. Już nie chodzi o to, że zapominają o tym, często po kilku dniach deinstalują Diablo, nawet nie dowiedziawszy się, ile latania na Mefa im zaoszczędzono. Z jednej strony trudno jest znaleźć dobroczyńców, a z drugiej policz, ile osób dziękuje w ten sposób co autor topicu.
Btw, ja zawsze wolałem dorobić się sam^^ Nie przyjąłbym tych itemów.

Zapomniałem dodać, że nie chciałem przyjąć tych itemów na początku. Mało tego. Jak sie uparł, żebym, to wziął to zacząłem rzucać wszędzie wszystko co miałem chociaż troche wartościowego. Rzuciłem ze 4 isty i 2 gule, troche pgmów. A one leżą!!!. Nawet sie nie ruszył żeby je wziąć. To było wszystko co miałem...

Gresmar 

Konto na BN: Gresmar
Wysłany: 2011-09-15, 21:29   

Sam nie raz i nie dwa dostałem ni z tego ni z owego całkiem fajne itemy za free i dług ten spłacam rozdając to co mi niepotrzebne a innym się może przydać.

Jak ktoś zaczyna grać (czy to debiut czy powrót po przerwie) to coś co dla Ciebie jest mało wartościowe jemu może się wydać szczytem marzeń :)

Niestety zazwyczaj widać niestety odwrotną tendencję. Zauważyłem, że po cowrunach niektórzy specjalnie sprzedają itemy Charsi a nie Akarze a po Baalrunach Larzukowi a nie Malah jakby chcieli uniemożliwić innym graczom ich odkupienie.

Cóż pewnie się potem głośno skarżą, że same boty grają ;)

Jakieś dwa miesiące temu baalrunowałem na piekle. Po którymś Baalrunie postanowiłem zostać dłużej w grze i zrobić Eldritcha oraz Shenka.
Zauważyłem, że oprócz mnie w grze został jeden paladyn.
Byliśmy cały czas w jednej drużynie więc zerknąłem z ciekawości gdzie jest i okazało się, że w Travi.
Zrobiłem swoje, zebrałem jakieś śmieci i poszedłem do miasta sprzedać.
Kiedy podszedłem do skrzynki ze zdziwieniem odkryłem, że obok niej leżą na glebie trzy runki pul.

Zapytałem: "Wiesz, że jak tak się zostawia runki na ziemi to można je stracić?"
Po chwili facet odpisał: "Nie mam na nie miejsca". Nie było to jednoznaczne przyzwolenie żebym je sobie przywłaszczył więc dla pewności zapytałem wprost czy mogę wziąć.
"Jasne bierz ja ich nie potrzebuję". Wziąłem, ładnie podziękowałem i się pożegnałem.
Do dziś jestem odrobinę zdziwiony, ja tam na pul-ki zawsze znajdę miejsce ;)
Widać bogatego gracza spotkałem :D

kgb1ktn 
kgb

Konto na BN: KGB-PK
Klan: PK EU
Wysłany: 2011-10-28, 18:44   

nie moge sie nie zgodzic ze na relmie tak nie ma sam rozdałem duzo run w tym bera

poza tym z diablo dopiero czerpiwesz przyjemnosc jak juz jestes tak dobry ze nie da sie lepiej i pomagasz innym grac lepiej xD

zake93 

Wysłany: 2012-12-09, 01:36   

Ile razy ja rodawalem itemy za darmo. enigmy i inne crapy zaraz przed resetem ld.
Zawsze jak mialem juz dosyc d2 i chcialem je wyinstalowac to cale eq oddawalem ludzim.
Pule i umy zbieralem tylko po to zeby ludziom na pol-1 oddac :)

Odpowiedz do tematu