..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: diabloel
2016-11-30, 19:07
Liga PvP
Autor Wiadomość
Ryś 
Sieg grammatik!

Klan: -brak-
Konto na IDR: RysPicz
Wysłany: 2011-09-22, 17:18   

Losowy gracz napisał/a:
Mam nadzieje że po resecie się weźmiemy i stworzymy konkretną ligę pvp.
Niestety, ale to zależy tylko i wyłącznie od graczy... Nikogo na siłę nie zmusisz do tego żeby wyfrunął na pvp i grał ;<

Random_Player 

Wysłany: 2011-09-22, 19:10   

Nie mówię żeby kogoś zmuszać ale myślę że jakieś atrakcyjne nagrody zachęcą graczy do gry. Wczoraj na szybko udało się zrobić 3v3 a potem nawet 4v4 a więc myślę że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Eczek 

Wysłany: 2012-07-14, 21:06   

może reaktywujemy to?

noof 
PvP

Klan: GoD
Konto na IDR: noof
Wysłany: 2014-09-23, 21:40   

Mimo moich staran przybylo 6 nowych graczy pvp ale to jeszcze za malo na ten serwer...
Oczywiscie jak sa chetni mozemy reaktywowac lige pcl na idr

propozaycja :
-turnieje z nagrodami, z wpisowe lub donate od sponsorow.
-Sezon bedzie trwal 6 miesiecy w ktorym rozegramy 12 turniejow (co drugi tydzien turniej w niedziele wieczorem)
- Turniej 2 vs 2 or 1 vs 1 pcl
-za kazdy turniej gracze beda zbierac punkty w stosunku od miejsca ktore zajma w turnieju.

Wzor turnieju macie w dziale pvp turniej draft 28.09 tylko ze wiekszosc turniejow jednak bedzie dobieranych a nie na zasadach draftu

dizelsky 

Wysłany: 2014-09-23, 22:25   

pomysł bardzo fajny i byłoby super gdyby udało się reaktywować ligę. jednak z mojej strony nie wiem, czy byłoby to wykonalne w weekendy - odpadają mi więc turnieje w tym czasie to dla mnie eliminacja z rozgrywek. aktualnie z czasem w środku tygodnia w godzinach popołudniowych jest ok, ale nie wiem, jak długo ten stan się utrzyma - także nie będę się deklarował do udziału, zobaczę, co wymyślicie ;) )

ale fajnie, że próbujecie organizować 'życie pvp' - tylko na plus. co do ostatnich kłótni mam propozycję - po prostu przestańmy dzielić się na graczy 'innego forum' i idr i grajmy razem, bo o to tu przecież chodzi ;)

Karti 

Konto na IDR: Karti6
Wysłany: 2014-09-23, 22:54   

Popieram Dizla i też bym się jakoś mógł przyłączyć. Jednak ja sam też nie wiem, jak mój czas weekendowy będzie wyglądać + wolałbym, żeby najpierw ostatnie spory ucichły, niech ludzie dojdą ze sobą do porozumienia, aniżeli jadą 1 po 2 za "faworyzowanie" tego lub tamtego. Wtedy pomyślę nad udziałem.

Emce20 

Konto na IDR: emce
Wysłany: 2014-09-23, 23:27   

Co do wypowiedzi dizla:
Może da się tak dogadać, że zaległe weekendowe mecze rozegra się w ciągu tygodnia. Nigdy przecież nie będzie wszystkich na raz, no chyba, że darmowy DC. Wtedy i ja dam obić zadek mojemu smitowi. Niedzielne wieczory mogę dopiero koło 22...

Cuirassier 

Wysłany: 2014-09-23, 23:48   

a po co Wam umawiac terminy??

hmm nie rozumiem tego.

przeciez udaje sie grac prawie codziennie pvp, tvt.

ustalanie danego terminu dla danego gracza nie ma najmniejszego sensu, gdyz tu nie siedza ludzie z gimnazjum co maja cale dnie czasu na granie.

poprostu gdy np jutro bedzie pvp, tvt to wliczcie to sobie juz w ta Wasza lige, albo w jakis turniej.

znaczy co mam na mysli...

jesli dzis bylo tvt 4 vs 4... to jak ponownie sie zbierze tyle osob to podzielic to na 4 teamy i zrobic 2 vs 2 2 vs 2 2 vs 2 vs 2,

i zamiast grac 4 vs 4 to zrobic odrazu mini turniej sobie, a zwycieski team niech dostanie od pozostalych jakies runy czy cos.... kwestia ustalenia.

i tak zamaist grac "bezmozgie " tvt i sie napinac nawzajem miedzy soba to odrazu cos konkretnego zagrac.

ja bym raczej na Waszym miejscu myslal w ten sposob, niz ustalal konkretne godziny...

co do ustalanych terminow to nawet coniektorzy nie moga wbijac na DC a co mowa do PVP TVT.

a i jeszcze jedno, prosba taka odczepcie sie od majkella, gra se chlopak pvp swoimi postaciami to niech sobie gra. przeszkadza Wam to ? sami narzekacie na brak ludzi do pvp, ze wola sie na eventach czy tam csach uganiac, a tymczasem jezdzicie po nim jak...

yo !

Emce20 

Wysłany: 2014-09-24, 00:34   

@up
Chodzi mi o to, czy tak zwana kolejka MUSI być rozegrana w niedzielę o 19.
Jeśli rozlosowane pary/para może się umówić na inny dzień, porę to po meczu mogłaby podać wyniki do tabeli.

Cuirassier 

Wysłany: 2014-09-24, 00:37   

powinny byc rozgrywane kiedy sie chce a wynik winien byc podany na forum i potwierdzony przez druga pare :)

ale oczywiscie tez nei doprowadzajac do takiej sytuacji, ze sie bedzie czekalo pol roku na dana rozgrywke ;]

Emce20 

Wysłany: 2014-09-24, 00:39   

Edit:
Co do majkella: "nigdy nie mieszam bebiko z gerberem" ;-) heheszki

dizelsky 

Wysłany: 2014-09-24, 10:47   

tak było kiedyś w lidze, że grało się mecze w pasującym dla obu drużyn terminie, nie było jednej stałej daty. tak to prędzej zagram ;p ale ofc są jeszcze inni gracze więc po prostu niech większość zadecyduje. ostatnia liga to było teamy stałe 2v2, był system każdy z każdym i punkty za zwycięstwa. potem faza pucharowa ale nie pamiętam, czy skończyło się to dobrze, tzn. czy liga czasem nie upadła z powodu braku czasu większości graczy. ale próbujmy, tak czy inaczej!

Popieram Cuirassiera, co Wy chcecie od majkella? gra chłopak pvp i to gra dobrze, często, więc m.in. dzięki niemu pvp się trzyma, widać, że ma pojęcie. ogólnie widzę, że zasada jest taka - im większa dziabara i więcej błota rzucanego na innych tym mniej gry :D

jeśli chcecie grać a nie gadać to skończcie z tym drugim bo atmosfery wtedy nie ma do duelowania. podajcie sobie e-ręce i do gry bo może być fajna zabawa :>

shorty 
PvP/TvT? Yes!!!

Konto na BN: ----
Klan: GoD
Konto na IDR: shorty
Wysłany: 2014-09-24, 16:18   

Dokładnie to co disel napisał nei wiem co wy chcecie od majkella chłopak spoko gra z wami te duele pomaga innym graczom jak np mi pomógł. Rada proponuje mniej hejta a więcej gry. Jak kiedyś pisali gracze pvp ten co się sra to słabo gra . Dlatego ogarnijcie sie

Karti 

Konto na IDR: Karti6
Wysłany: 2014-09-24, 18:13   

Problem w tym, że majkel ala stinger sam sobie wyrobił przez ten czas opinię o sobie, łamał notorycznie regulamin i kpił z niektórych graczy idr. Jeżeli ludzie coś mają do kogoś to z reguły mają powody i one tutaj także są. Jak chcesz to poszczególni ludzie mogą Ci shorty opowiedzieć coś o stingerze z przeszłości - co robił, jaki był i jak się zachowywał. Może wtedy zrozumiesz, dlaczego chłopak ma taką nagonkę ;) Nic się znikąd nie bierze.

dizelsky 

Wysłany: 2014-09-24, 20:19   

przyznam, że nie znam Stingera, ale co do majkella - nic mi nie zrobił póki co, stąd moja opinia :) oceniam jego postawę na podstawie tego co jest teraz.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi