..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: diabloel
2016-11-30, 19:07
Liga PvP
Autor Wiadomość
Untypicalfasma 
xD

Konto na IDR: banned
Wysłany: 2011-04-13, 14:10   

kurde, z checia bym z wami zagral ale mam pro necra 4 lvl. Chcialem zrobic jak zobaczylem lige :P tzn wrocic na realm ale odechcialo mi sie expic od 1 lvli. Wole zasady pcl niz eu tam maja bana na psn w jakiejkolwiek pozstaci
Ostatnio zmieniony przez Untypicalfasma 2011-04-13, 14:27, w całości zmieniany 1 raz  

Krulik 

Wysłany: 2011-04-13, 14:14   

Więc nic nie stoi na przeszkodzie robieniu postaci pod pvp i na pewno możesz liczyć na jakąś pomoc w zdobywaniu przedmiotów od graczy.

Ulver 

Konto na IDR: Ulver
Wysłany: 2011-04-14, 23:35   

Krulik napisał/a:
W tym momencie muszę się nie zgodzić, ponieważ ja gram tylko, żeby kosić złoto poległych :) Nie no off

Może w tym momencie przynudzam ale takie zachowanie robi się nudne (co gorsza niektórzy to "podłapują"). Na crap pubach na bn widywałem lepsze maniery u graczy.

Ryś 
Sieg grammatik!

Klan: -brak-
Konto na IDR: RysPicz
Wysłany: 2011-04-15, 09:50   

Ulver napisał/a:
co gorsza niektórzy to "podłapują
Boże, Ulfiaku, masz nad czym rozpaczać i o co się gniewać. U nas to raczej podchodzi pod zabawę i robienie jajec niż pod złe maniery.
Jak aż tak bardzo Ci na tym złocie zależy, to capnę Cię na realmie i rzucę Ci to co uzbierałem po wczorajszym tvt (usypywało mi się już).

Ulver 

Wysłany: 2011-04-15, 10:32   

Ryś napisał/a:
Jak aż tak bardzo Ci na tym złocie zależy, to capnę Cię na realmie i rzucę Ci to co uzbierałem po wczorajszym tvt (usypywało mi się już).

Nie chcę bo to przecież nie o to chodzi. Ale gdy po raz enty prosi się o zaprzestanie tego a przy tym jest zero odzewu (a wręcz totalne ignorowanie) to można się ciut zdenerwować. Zresztą jak zauważyłem nie tylko mi to przeszkadzało.

Krulik 

Wysłany: 2011-04-15, 11:34   

To przed wejściem na grę przerzucaj złoto na inną postać - żaden problem. Złoto jest tu nic nie warte, a zabawa z zabierania go sobie nawzajem jest przednia. I nie chodzi tu o maniery - bo to w żartach wszystko.

Ryś 
Sieg grammatik!

Wysłany: 2011-04-15, 12:40   

Ulver napisał/a:
Ale gdy po raz enty prosi się o zaprzestanie tego a przy tym jest zero odzewu
Jak piszesz "-.-" to raczej odbierałem to jako goryczkę po przegranym duelu niźli oznakę, żeby nie zabierać złota... No ale na następny raz zapamiętamy :f
Ulver napisał/a:
Zresztą jak zauważyłem nie tylko mi to przeszkadzało.
A komu to jeszcze przeszkadzało? :O
Ulfiaku, nie marudź ;) Pierw zasady teraz złoto. Jak wygrywa Twój team to też możesz zgarniać złoto, i wątpię żeby ktoś się o to pluł, więc co to za problem? :P
Krulik napisał/a:
To przed wejściem na grę przerzucaj złoto na inną postać - żaden problem. Złoto jest tu nic nie warte, a zabawa z zabierania go sobie nawzajem jest przednia. I nie chodzi tu o maniery - bo to w żartach wszystko.
<5>

Ulver 

Wysłany: 2011-04-15, 14:30   

Ryś napisał/a:
Jak piszesz "-.-" to raczej odbierałem to jako goryczkę po przegranym duelu niźli oznakę, żeby nie zabierać złota...

Duel to duel. Niespecjalnie widać u nas takie zachowania po przegranej (w końcu to tylko zabawa). Może przy tym ciebie nie było ale wyrażałem swoje prośby również w sposób otwarty.

Ryś napisał/a:
A komu to jeszcze przeszkadzało? :O

Byli ale szafować acc nie mam najmniejszego zamiaru.

Ryś napisał/a:

Jak wygrywa Twój team to też możesz zgarniać złoto

Nigdy tak nie robiłem i bynajmniej nie mam zamiaru. Zresztą nawet jak wygrywaliśmy to i tak złota najczęściej nie było ale nvm.

Krulik napisał/a:
To przed wejściem na grę przerzucaj złoto na inną postać - żaden problem.

No cóż, widzę, że jestem zmuszony tak robić...

Ryś 
Sieg grammatik!

Wysłany: 2011-04-15, 14:39   

Ulver napisał/a:
Duel to duel. Niespecjalnie widać u nas takie zachowania po przegranej (w końcu to tylko zabawa
To chyba jeszcze Rafiego nie widziałeś na tvt :D
Ulver napisał/a:
Może przy tym ciebie nie było ale wyrażałem swoje prośby również w sposób otwarty.
No, ja poszedłem niedługo po tym jak na grę wpadł Kamil i bardziej prawdopodobne że mnie faktycznie przy tym nie było.
Ulver napisał/a:
Zresztą nawet jak wygrywaliśmy to i tak złota najczęściej nie było ale nvm.
;'DDDDD
Dobra, zamknijmy już ten temat zabierania złota i złych manier. Co miało zostać wyjaśnione, zostało wyjaśnione, jak nie chcesz żebyśmy zabierali złoto, to napisz lub przerzuć, jak nie chcesz zabierać to nie zabieraj. Złoto to dodatek, liczy się samo tvt. Sens dalszej dyskusji tu jest raczej zbędny (się pobawiłem w moderatora, ha ;P).

Azet 
Problematic

Konto na IDR: Azet
Wysłany: 2011-04-16, 11:35   

Krulik napisał/a:
Nie ma co się zrażać po nieudanych początkach.

Dokładnie tak. Na początku mój nekro padał jak mała muszka średnio 5s po rozpoczęciu walki, a teraz to nawet raz na godzinę uda mu się kogoś zabić. Ofc jeśli foha na grze niema :D

jerzyk7 

Konto na BN: Nie ma i nie będzie :<
Konto na IDR: broken_dreams
Wysłany: 2011-04-16, 14:50   

Azet napisał/a:
a teraz to nawet raz na godzinę uda mu się kogoś zabić

Również nie zrażam się po nieudanych początkach. Kiedyś przecież się ogram :D

rafikozor 

Konto na IDR: rafikozor
Wysłany: 2011-09-22, 02:48   

Miałem iść spać, ale nie mogę, muszę to napisać.
Jak wiadomo ogłoszono konkurs na film, na którym miało się znaleźć TvT; trochę ze zwątpieniem na to spojrzałem, bo kto jeszcze posiadał jeszcze jakieś postacie? Niedobitki; reset dawno ogłoszony, zapanowała moda na czyste konta bez postaci. No i co ja, zwykły random miałem nagrać? Zacząłem pisać via gg/pw do osób, które mnie kojarzyły, zapraszając na pierwsze umówione tvt pcl, które nie nazywało się 'turniej' 'konkurs' czy jeszcze inaczej. Zupełnie bez przekonania, że coś z tego będzie. Przecież nigdy czegoś takiego nie organizowałem, nawet jak było o wiele więcej chętnych na duele.
I dzisiaj wchodzę na realm na tą umówioną godzinę, spóźniony i nieprzygotowany, a ekipa już na mnie czekała! Nie wiem jak to wyglądało z perspektywy innych, ale wg mnie w pełni udało się zacięte 3v3, a potem 3v4/4v4 przez bite 2 godziny. Mimo nieco przytłaczającej ilości druidów :) Materiału trochę się zebrało (40GB nieskompresowanych danych), będzie z czego urywki wklejać i montować. Tak więc bardzo dziękuję licznym przybyłym. Nie przypuszczałem, że ten realm stać na aż tyle!

dizelsky 

Wysłany: 2011-09-22, 03:05   

Faktycznie fajnie było, ehhh, będzie mi tego troche brakować... :)

Random_Player 

Wysłany: 2011-09-22, 12:24   

Trzeba jeszcze pograć pvp przed resetem, proponuje w niedziele o godz 18:00, powinno być wtedy dużo ludzi. Ja nagrałem 29 gb filmów coś tam nawet złożyłem z nich ale nie wiem czy będzie się podobać... to jest pierwsza wersja i może jeszcze się w niej coś zmienić film01

Mam nadzieje że po resecie się weźmiemy i stworzymy konkretną ligę pvp.

wojo412 

Konto na IDR: Bubu412
Wysłany: 2011-09-22, 17:26   

Random_Player napisał/a:

Mam nadzieje że po resecie się weźmiemy i stworzymy konkretną ligę pvp.

Też na to liczę, bo stałych graczy grających TvT niegdyś było mało, ciężko było uzbierać jedną pełną grę .( Nie licze ilu teraz, gdyż sam mam puste konto w tej chwili ).

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi