..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: diabloel
2016-11-30, 19:16
Nasze ripy na HC
Autor Wiadomość
GodMode 

Konto na IDR: GodMode
Wysłany: 2016-05-12, 06:41   

[*]

//Następnym razem liczę na bardziej treściwe posty.

Ostatnio zmieniony przez Freak_09 2016-05-12, 11:26, w całości zmieniany 1 raz  

Manhir 

Wysłany: 2016-05-31, 11:02   

Jagienka - javka 92lvl

Straty: infinity, hart, okowa grozy, annix 16/14/10, torcz, eth tyty, perf gryf, gozu taliki. Jak tak mysle, to dorobrek zycia poszedl x0

C'est la vie

BrollyCK 

Konto na IDR: Brolly
Wysłany: 2016-05-31, 11:29   

To i ja się pochwalę.... Najpierw zacznijmy od barbów kolejno 70,78,79 lvl straty grief,lord,wilhelm etc etc..
A dziś nowo zrobiony pal 79 lvl na szczęście udało się odzyskać część stuffu....

GodMode 

Konto na IDR: GodMode
Wysłany: 2016-05-31, 19:54   

Cytat:
GodMode napisał/a:
[*]

//Następnym razem liczę na bardziej treściwe posty.

Ostatnio zmieniony przez Freak_09 2016-05-12, 11:26

Wice wersa, o co Ci chodzi? //Odpowiedziałem poprzez PW

Ostatnio zmieniony przez Freak_09 2016-06-01, 08:06, w całości zmieniany 1 raz  

Manhir 

Wysłany: 2016-06-03, 16:01   

Jedziemy dalej, JanTurystaII odszedł dziś. Fanatyczny palladyn na 81poziomie. Pokonała go moja chciwość i obstawa wraz z szanowna maminką Andariel - Lilith. Niestety, na tym evencie da się odczuć 2xwiekszy dmg i hp mobów. Nic no, eq był skromne jak na możliwości smita acz treściwe xD
Oczywko przepadło :)

Cdn... :)

Shadow113 

Konto na IDR: Shadow113
Wysłany: 2016-06-03, 20:39   

Kolejna postać popłynęła w dół hadesu, a imię jej SweetShadow- czarka 34lvl, która monstery na normie zabija w 2 sekundy a zginęła w jedną ;D Jej ostatnimi słowami, które wyszeptała mi do ucha, brzmiały: "Nienawidzę szkieletów z mocą w grobowcach tal rysia". Po tych słowach uznałem, że jedak nie znudziło jej się życie, więc wskrzeszę tą istotę, by w niedalekiej przyszłości mściła się ogniście na szkieletach i tańczyła po ich truchłach. :twisted:
Jednak w obecnej chwili, pomimo jej młodego wieku, oddajmy jej cześć minutą ciszy.
† rest in peace †

Sweet_Shadow.png
Plik ściągnięto 3866 raz(y) 72.33 KB

Bac 
HardCore Classic

Klan: DsU
Wysłany: 2016-08-27, 22:30   

74lvl moja kochana amka :HARP oczywiście HC CL trochę szkoda ale to HC :p

padłem na normie na aktualnym evencie jest kozacki a poniżej dowód mojej klęski:P

pozdrawiam DCB

Screenshot020.jpg
Plik ściągnięto 0 raz(y) 386.09 KB

Thiz 

Wysłany: 2016-08-27, 23:45   

Wiesiekk 74lvl hc cl - W poszukiwaniu rekawic Cleglawa.

Pieeeknie...Stowrzylem sobie gre na normie. Ide sobie normalnie cs zaczynam od prawej strony idzie lekko.. dochodze do saisa robie skok w ich strone i co? Moj barb poszedl na hita..

Nigdy nie mialem nic przeciwko trudnym wydarzenia ale biorac pod uwage fakt, ze na trybie NORMAL dzieja sie takie rzeczy jest to troche przykre...

Dzisiaj mialem zamiar zdobyc rekawice cleglawa aby przebrac barba... Kto by pomyslal ze bede musial uwazac na normie na 74lvl.. Powiem wiecej kto by pomyslal, ze postać z takim lvlem, z itemami ktore pozwolily przejsc cala gre na hellu nie bedzie w stanie sobie poradzic na normie...

Mowie tutaj o trybie hc cl

Fakt zanim wlaczylem gre, moglem poczytac na forum co i jak no ale nawet z samej ciekawosci pewnie bym sprawdzil co to za event .. Rozumiem hell odpada no ale zeby norma nie dalo sie zrobic? Cos jest nie tak..

Moze za bardzo narzekam ale mialem mala przerwe w grze.. Postanowilem sprobowac sil (pierwszy raz) na hc cl i wszystko fajnie sie ukladalo, az tu nagle przez takie cos caly moj czas, ktory poswiecilem poszedl gdzies... Boli mnie to bardziej niz zginąć przez lag/rozladowany laptop czy cokolwiek innego...;p Trudno, bylo minelo. Trzeba zyc dalej:)

Nastepnym razem prosze o info typu gracze hc niech nie probuja bo zgina, przynajmniej jesli chodzi o hc cl..

pozdrawiam

Masyw 

Konto na IDR: masyw
Wysłany: 2016-08-28, 00:18   

Ważne info dla HC - Unikajcie grania na G1 i przechodzenia tego w lokacjach objętych A87. Potwory mają ustawione poziom umiejętności na 99 poziom, które będą ZABÓJCZE dla każdego gracza, który świeżo przechodzi grę. Dlatego dla bezpieczeństwa, gracze, którzy nie chcą akurat latać eventu, bądźcie ostrożni podczas zakładania gier! post o 22 20.

GRACZE HC, RADZĘ TRZYMAĆ SIĘ Z DALA OD TRUDNIEJSZEJ CZĘŚCI! tutaj info przy wrzuceniu eventu.

Więc ostrzeżenia były :P

Manhir 

Wysłany: 2016-08-30, 11:09   

Ratowałem kumpla, który padł od maga przed sanktuarium chaosu.
4k hp, 80 fire res, 30% fire absorb, spamując duszkami padłem od jakieś cholernej aury. Trochę jestem zły bo gracze HC są kompletnie pomijani przy tych trudniejszych częściach eventów. My możemy sobie polatać na area 85 i pokisić ogóra ze szczęścia, że 2,5x więcej diablików do bicia tymczasem gracze na SC próbują swoich sił, a w zasadzie giną aż do skutku czekając na złotego graala.
Mało tego, nawet gdybym się nie pchał na area 87 a z przyzwyczajenia chodził po drugim akcie i tłukł urny, to okazałoby się, że sejmitary mnie ubiją, bo ktoś zapomniał dodać, że i one podłapały coś z trudniejszej części gry.
Żeby nie było, bo przecież taki tryb wybrałem, nie mam pretensji do nikogo.

Karti 

Konto na IDR: Karti6
Wysłany: 2016-08-30, 16:54   

Przytoczę tylko komentarz z pierwszej strony tematu eventowego:
Cytat:
WAŻNE - FARMIĄC RZEKĘ PŁOMIENI NA G1, NIE PODCHODŹCIE ZA BLISKO DO CSA! BIEGAJĄ TAM POTWORY ZE ŚWIĘTYM OGNIEM 99 LVL, KTÓRY W WIĘKSZYCH ILOŚCIACH SIĘ U POTWORÓW STACKUJE, POWODUJĄC OLBRZYMI DMG BEZ RESÓW/ABSÓW!

Z sejmitarami także było info, ale one są akurat do ubicia, gdyż mają tylko fizyczny immune.

Natomiast muszę skomentować Twoją część wypowiedzi o pomijaniu graczy HC. W jaki dokładnie sposób zrobić event dla graczy HC tak, żeby gracze SC się na tym nie wzbogacili? W tym leży niestety problem. Dla was pamiętam zmiana z parady równości (100% hp i dmg potworów) była dla niektórych już odstraszająca, więc nie wiem, czy wy w ogóle byście chcieli coś trudniejszego. SC ma za to nudę, w której bez takich lokacji jak te a87 po prostu by monotonnie farmili lub i sobie odpuścili grę, bo nie każdego tutaj cieszy monotonia latania łatwizny.

Manhir 

Wysłany: 2016-08-30, 19:48   

Karti napisał/a:
Przytoczę tylko komentarz z pierwszej strony tematu eventowego:
Cytat:
WAŻNE - FARMIĄC RZEKĘ PŁOMIENI NA G1, NIE PODCHODŹCIE ZA BLISKO DO CSA! BIEGAJĄ TAM POTWORY ZE ŚWIĘTYM OGNIEM 99 LVL, KTÓRY W WIĘKSZYCH ILOŚCIACH SIĘ U POTWORÓW STACKUJE, POWODUJĄC OLBRZYMI DMG BEZ RESÓW/ABSÓW!

Z sejmitarami także było info, ale one są akurat do ubicia, gdyż mają tylko fizyczny immune.

Natomiast muszę skomentować Twoją część wypowiedzi o pomijaniu graczy HC. W jaki dokładnie sposób zrobić event dla graczy HC tak, żeby gracze SC się na tym nie wzbogacili? W tym leży niestety problem. Dla was pamiętam zmiana z parady równości (100% hp i dmg potworów) była dla niektórych już odstraszająca, więc nie wiem, czy wy w ogóle byście chcieli coś trudniejszego. SC ma za to nudę, w której bez takich lokacji jak te a87 po prostu by monotonnie farmili lub i sobie odpuścili grę, bo nie każdego tutaj cieszy monotonia latania łatwizny.

Karti, zdaje sobie z tego sprawę i tak naprawdę nigdy tego nie pogodzisz. Myślałem jakby to zrobić i dogodzić każdemu - nie wiem sam. Nie mam żalu, zwyczajnie chce zrobić jakąś postać na SC by łazić i sprawdzać te obszary zakazane na hc, tyle wymyśliłem. Poza tym miło będzie paść i nie stracić po raz kolejny całego dorobku :)

Pozdrawiam

dzakas001 

Konto na IDR: dzakas001
Wysłany: 2016-09-04, 19:45   

MANHIR aka TADEUSZ
Moj nekro tez padl wczoraj latam sobie po kniejii ledwo co ktos 1HP zabiera wchodze na wyzyne TAMOE 1 hit.

Dunmer 
COYI

Konto na IDR: dunmer
Wysłany: 2016-09-04, 21:26   

dzakas001 napisał/a:
MANHIR aka TADEUSZ
Moj nekro tez padl wczoraj latam sobie po kniejii ledwo co ktos 1HP zabiera wchodze na wyzyne TAMOE 1 hit.

Następnym razem czytaj cały temat pls, zaraz pod spodem zgłoszono, że na wyżynce jest mordor.

[*] Dla tadka

RedVex2 

Konto na IDR: *RedVex
Wysłany: 2016-09-04, 22:53   

Nie czytałem całego tematu, zrobię to przy innej okazji. Wygram jedna prawdopodobnie konkurs na najgłupszy rip w historii.

Był to rok może 2010 a może 2008, zrobiłem sobie SINKE NA TRAPY TAK, bo granie nią pvm jest łatwiejsze niż strolenie Cuir'a. Miałem więc tę sinkę na bn eu ladder (hc-pl) i byłem se nią już u shenka hell, sin miała max blok, mocne fade i generalnie była nie do ruszenia.
Shenka tego farmiłem długo, po runie nr ~500 i założeniu 501 okazało mi się, że spóźniłem się już na umówione spotkanie, które z racji grania w d2 postanowiłem - zadzwonić i - odwołać.

Gram w to szybko, efektywnie, chwyciłem za telefon po kliknięciu na wp shenka, nigdy nie ma tam mobów. Nieraz tam stałem i po przeniesieniu się na mapę nigdy nie atakowało mnie nic od razu.

Tym razem jednak mob był. Rozmawiałem przez telefon jakiś kwadrans, pamiętam że nie ruszyłem się z wp i nie było zagrożenia. Jak skończyłem gadać, to widzę że Z A B U J CZ Y N I A leży martwa, a biczem wywija jej nad głowąJEDNA taka biacz z biczem.

Musiała przyleźć gdy mnie nie było i gadałem przez ten telefon i okładała mój max blok i wysoki dr przez cały kwadrans, aż w końcu zatłukła moją sinke. Merca nie miałem, bo irytował mnie brak infy.

Uważajcie na takie cichociemne, potrafi taka jedna przyjeźć znikąd i zniszczyć wam życie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi