..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Sarevok92
2011-08-10, 22:24
Reset skilli - problem
Autor Wiadomość
moran125 

Wysłany: 2011-08-10, 21:44   Reset skilli - problem

Witam,

Gram barbem na koszmarze i zaraz po 1 quescie w 1 akcie dokonałam resetu skilli. Teraz jestem w akcie 2 i niestety po przejściu tych dwóch aktów doszłam do wniosku, że popełniłam przy resecie istotny błąd. Możliwość kolejnego resetu u Akary jest dopiero na hellu, gdzie z takimi skillami w życiu nie dojdę. Ściągnęłam kilkadziesiąt hero editorów, w tym Udie 2 żeby zrobić z tym porządek no i niestety każdy editor sprawia, że save się psuje (błogosławione kopie zapasowe...) - tzn na edytowanej postaci nie ma możliwości porozmawiać z żadnym NPC, bo gra sama się wyłącza, a nawet jak nie rozmawia się z nikim to zdarza się tak nawet podczas jakiejkolwiek ostrzejszej bitwy.

Czytałam artykuł o alternatywnej możliwości resetowania skilli (t.j. te całe esencje, które wypadają z bossów na hellu). Moja prośba brzmi następująco - jeżeli ktoś dysponuje savem z postacią, która posiada znak rozgrzeszenia albo zna edytor postaci, który nie uszkodzi mi save'u, jak te wszystkie najbardziej typowe, nawet teoretycznie kompatybilne z wersją 1.13c, to proszę o udostępnienie mi linka.

Jeżeli znacie jakieś inne sposoby na reset skilli, to również będą mile widziane ;)

Sarevok92 

Wysłany: 2011-08-10, 21:57   

Również witam.
Nie spotkałem się z tym, że edytor psuje postać. To na pewno nie jest wina Diablo?
Możesz mi wysłać swój save, chociaż pewnie nadal będą problemy.
A poza tym proponowałbym użycie PlugY.

moran125 

Wysłany: 2011-08-10, 22:12   

Też się wystraszyłam, że mam coś nie tak z grą, ale uszkadzają się tylko te save'y, które edytowałam np. Udie2, reszta działa. I...zaskoczenie, plugY również mi nie działa xD

/edit: Do zamknięcia, dzięki Sarevok92

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi