..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wygląd postaci w zbrojach w Diablo 3 [spoiler]

Co sądzisz o wyglądzie zbroi w Diablo 3?
Wszystkie są super!
22%
 22%  [ 8 ]
Niższe rzędy ładne, ale wyższe zbyt przesadzone.
36%
 36%  [ 13 ]
Niektóre są fajne, a inne nie, niezależnie od rzędu.
33%
 33%  [ 12 ]
Żadna zbroja mi się nie podoba.
5%
 5%  [ 2 ]
Uważam inaczej i dokładnie opiszę to w poście.
2%
 2%  [ 1 ]
Głosowań: 36
Wszystkich Głosów: 36

Autor Wiadomość
Sarevok92 

Wysłany: 2011-12-26, 17:00   Wygląd postaci w zbrojach w Diablo 3 [spoiler]

Jakiś czas temu na incgamers natrafiłem na screeny przedstawiające wszystkie postacie we wszystkich zwykłych zbrojach dostępnych w Diablo III.

Ostrzegam, że to spoiler, gdyż bywają osoby, które same chcą odkryć jak prezentują się ich bohaterowie w różnych pancerzach.

Pełna galeria znajduje się tutaj: http://diablo.incgamers.c...ery.php?cat=644

A teraz pytanie do osób, którym spoilery niestraszne.
Co sądzicie o zbrojach, zwłaszcza tych wysokich rzędów, w Diablo III?
Na przykład tier 13, tier 14 i tier 15 Barba.
Tier 14 i tier 15 WD.
Tier 13, tier 15 i tier 16 Monka.
Tier 13 i tier 14 Wizarda.
Tier 16 DH.

Linki są tak zbudowane, że wystarczy wpisać inną liczbę, żeby przejść do innego rzędu. A żeby zobaczyć postać innej płci wystarczy zmienić np. nazwę barbm_tierX na barbf_tierX.
Zachęcam do obejrzenia wszystkich zbroi i do dyskusji o nich.

Jak Wam się podobają pancerze?
Wygląd zbroi wyższych rzędów spełnił Wasze oczekiwania, czy może liczyliście na coś innego?
Ostatnio zmieniony przez Sarevok92 2011-12-26, 17:10, w całości zmieniany 1 raz  

ms 

Wysłany: 2011-12-26, 17:06   

Jak już mówiłem gdzieniegdzie, zbroje na postaciach typu Wizard potraktuję Vanishing Dye, i znika problem ze zbyt udziwnionymi wyglądami przedmiotów g:)

Mam nadzieję, iż w D3 nie będzie zależności "wyższy tier przedmiotu = lepsze statystyki", i że będzie możliwy wybór każdego wyglądu (tak jak to miało miejsce w D2 z np. Duskiem).

Sarevok92 

Wysłany: 2011-12-26, 17:19   

msthev napisał/a:
Mam nadzieję, iż w D3 nie będzie zależności "wyższy tier przedmiotu = lepsze statystyki", i że będzie możliwy wybór każdego wyglądu (tak jak to miało miejsce w D2 z np. Duskiem).

To by było najlepsze, ale zauważ, że jak na razie w D3 nie ma podziału na przedmioty normalne/wyjątkowe/elitarne. A właśnie to powodowało, że chcąc mieć postać w najlżejszej zbroi można było nosić Duska. Inaczej trzeba by było latać w zwykłej pikowanej :<
Zatem obawiam się, że im wyższy tier, tym lepszy item :<

Btw. dodałem ankietę. Zachęcam do głosowania.

Sabko 

Wysłany: 2011-12-26, 18:38   

Jak dla mnie kicha straszna te zbroje. Jak tak dalej pójdzie to Blizzard zafunduje MMO, a nie następne Diablo.

Co to ma być? Cap, alien, predator? Bo na barbarzyńca nie wygląda :<

Ulver 

Konto na IDR: Ulver
Wysłany: 2011-12-26, 18:45   

msthev napisał/a:

Ale właśnie to sprawiało, że 90% postaci latało w dusku/mp (których styl nota bene był po prostu brzydki). Rozwiązanie z D2 było właśnie najgorszym z możliwych. Porównaj na przykład archon plate i sacred armor. Czyż w normalnych warunkach def sa nie powinien być nieporównywalnie wyższy aniżeli w archonie - tym bardziej biorąc pod uwagę wymagania obu zbroi?

Domyślam się, że nie wszystkie typy zbroi znajdą swoich zwolenników (zapewne ta z rogatym barbem - chociaż ona mi się podoba). Ale warto spojrzeć na to z innej strony. Będziemy mieli o wiele większą różnorodność. Bo tej w D2 nie ma.

Osobiście jestem zadowolony. Zawsze lubię jak moja postać ładnie wygląda a zdaje mi się, że w D3 będę miał duże pole do popisu. ;)

ms 

Wysłany: 2011-12-26, 18:52   

Ależ ja paladynowi nigdy nie założyłbym Duska / AP :< Shadow Plate all the way.

A cały Twój punkt upada po uwzględnieniu tego, że przedmioty w D3 nie będą miały wymagań siły, by móc zostać założonymi. Nie będzie zatem powodu, dla którego ktoś miałby założyć słabszą zbroję - prócz preferencji wyglądu właśnie.

Ulver 

Wysłany: 2011-12-26, 19:03   

Niekoniecznie. Ja tylko dałem przykład systemu D2, który dla mnie jest chory. Zresztą te "słabsze zbroje" miały tylko ciut mniej defa niż taki sa.

Owszem - nie będzie wymagań ale z drugiej strony pewne typy sprzętu... hmm wyglądają na cięższe/potężniejsze. Dlatego chcę by miały znacznie lepsze statystyki (przynajmniej te bazowe) a nie tylko troszkę więcej defa i już. Chcę czuć ich potęgę. A bez tego... znów barby będą latać w jakichś T-shirtach... :lol:

ms 

Wysłany: 2011-12-26, 19:07   

Prawda, system z D2 przez swoje promowanie przedmiotów optymalnych matematycznie (czyli w 95% przypadków MP) jest chory.

Mnie chodzi tylko o to, bym mógł wybrać dowolny wygląd zbroi nie tracąc przy tym (zbytnio) na sile mojej postaci. Bo jeśli wyższy typ zbroi zawsze będzie oznaczał dużo lepsze statystyki, to tej różnorodności, o której mówisz, nie będzie wcale.

Ulver 

Wysłany: 2011-12-26, 19:19   

Ta zależy. Myślę, że dałoby się znaleźć sposoby aby wyrównać bilans użyteczności. W D2 był niby spadek frw ale w praktyce nie miało to większego znaczenia. Myślę, że trzeba znaleźć tutaj "złoty środek" bo jeśli różnice miedzy zbrojami - nie licząc wyglądu - będą zbyt małe to straci to wszystko dla mnie trochę sens. "Koszulka" ma mieć mniej więcej podobne statystyki do jakiegoś "pancernika"? Blizz powinien wprowadzić pod tym kątem pewne utrudnienia dla niektórych postaci.

Azet 
Problematic

Konto na IDR: Azet
Wysłany: 2011-12-26, 19:24   

Zbroje są po prostu beznadziejne. Pomijając fakt, że niektóre elementy ekstremalnie zawężałyby zakres ruchów postaci (chociażby te paskudne naramienniki z wycelowanymi kolcami w stronę głowy -.- ), to ich cały krój jest przesłodzony, niektóre elementy wręcz przerysowane (jak ten barb widzi spod tego rogatego hełmu?), oczopląsowe zestawienia kolorów (wizard i jego ukraińska kolorystyka)...

Jak dla mnie - całkowita porażka. W d2 chyba tylko mi nie podszedł do gustu wygląd soski w talarmie, ponieważ nie przywiązywałem większej wagi do wyglądu postaci. Ale patrząc na to... coś, można się za głowę złapać.

[ Dodano: 2011-12-26, 19:27 ]
Ulver napisał/a:
"Koszulka" ma mieć mniej więcej podobne statystyki do jakiegoś "pancernika"?
Nie, tu chodzi raczej o to, żeby jedna płytówka się różniła od drugiej, a nie żebyśmy byli skazani na takie fantazyjne wowowe zbrojki dla emo szesnastolatek ;c

Sarevok92 

Wysłany: 2011-12-26, 19:55   

Nie było mnie godzinkę, a tu takie zainteresowanie :>

Sabko napisał/a:
Co to ma być? Cap, alien, predator?

Miałem takie same skojarzenia jak po raz pierwszy zobaczyłem tę zbroję xd

No, ja to się dziwię jak np. barb z taką wielką zbroją i z naramiennikami większymi od niego samego, zamierza chodzić i jeszcze walczyć :<
Większość zbroi wyższego rzędu wygląda po prostu strasznie, jak np. WD z czymś dziwnym na głowie, albo Wizard z jakimiś oczami jaszczurki. Ale o ile ekstrawagancki wygląd tych użytkowników magii jestem w stanie zrozumieć, to nie jestem w stanie zrozumieć mnicha.
Dlaczego święty (i skromny :< ) wojownik, który polega głównie na zwinności obwiesza się jakimś złomem, który chyba znacznie ogranicza jego ruchy (i dlaczego jest różowy? :C ) :<
Monk powinien wyglądać jak w HF: http://images1.wikia.noco...35/Screen09.png
Skromne szaty, jakiś lekki pancerz i prosty hełm.

Imo większość zbroi tieru 1-5 jest ładna i właśnie tak wyobrażałbym sobie opancerzonych bohaterów w D3. Natomiast prawie wszystkie zbroje powyżej tieru 10 są po prostu śmieszne.

Chociaż zbroje najwyższych rzędów Demon Huntera, zwłaszcza żeńskiej wersji, mają swój urok (badass, prawie jak Tyrael) :<

rmx65 

Konto na IDR: rmx65
Wysłany: 2011-12-26, 20:26   

Patrząc na te armory coraz bardziej się zniechęcam do Monka:<
Różowa Płyta... to mnie rozwalilo :lol:
Chyba tylko DH mi zostaje... :(

Ulver 

Wysłany: 2011-12-27, 14:47   

No! W końcu miałem chwilkę czasu bo dokładnie obejrzeć sobie wszystkie sety.

To prawda - im wyższy tier tym dziwniejsze modele... Szczególnie dziwnie wyglądają te dla WD. Nie każdemu podobać się muszą ale jak mówiłem wcześniej - mamy przynajmniej wybór. Nie zapominajmy również, że możemy sobie mieszać konkretne sety dla lepszego efektu. ;)

Muszę również zgodzić się co do tego, że tiery DH prezentują się zdecydowanie najlepiej.

Sarevok92 

Wysłany: 2011-12-27, 15:52   

Ulver napisał/a:
To prawda - im wyższy tier tym dziwniejsze modele... Szczególnie dziwnie wyglądają te dla WD. Nie każdemu podobać się muszą ale jak mówiłem wcześniej - mamy przynajmniej wybór.

Obawiam się, że ekwipunek najwyższego tieru będzie dużo lepszy od tych niższych, więc wybór będzie podobny jak w D2, gdzie latają same hammery w Eni w MP/AP i soski w Talarmach...

Jedyna nadzieja w Vanishing Dye :<
Chyba że Blizz zmieni grafiki :(:

Ulver 

Wysłany: 2011-12-27, 16:04   

Sarevok92 napisał/a:

Obawiam się, że ekwipunek najwyższego tieru będzie dużo lepszy od tych niższych, więc wybór będzie podobny jak w D2, gdzie latają same hammery w Eni w MP/AP i soski w Talarmach...

Sarevocku ale tym stwierdzeniem sam sobie zaprzeczasz. Nie będzie tu str req to raz. Dwa - skoro wyższe tiery będą lepsze to czemu mają latać w gorszych (nie licząc kwestii stylu)?

Odpowiedz do tematu