..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: T25
2009-05-20, 15:46
Wstąpie do jakiegos klanu
Autor Wiadomość
Black_Jesus 

Wysłany: 2006-05-27, 18:55   Wstąpie do jakiegos klanu

czesc!!! Więc chcialbym wstapic do jakiegos klanu
Moje postacie to:
Sorc blizz 91lvl posiada:
-Hoto 38 all res
-bezoki mur z perf diamentem
-perf blizz ormus z perf facetem die
-wt
-cta
-woal skrzydel nocy
-mara
-2 soje
-pięsci maga
-arach
torch , anni, sk cold
Sorc zadaje 10 k dmg

2 postac to smiter na Uber Tristram zrobiona na CB 87 lvl
-swiatlo niebios 2 shael
-Zaka 503 def
-aniol stroz
-gobliny
-drakule
-helm Wilhelma
-gniew lorda
-bk 5 i raven
-verdunho
I torch

Kolejna postac to necro summoner 75 lvl
- czako umed
- zmijomag
-hoto
-homunkulus
-arach
-torch dla necra

Czekam na jakies propozycje
Pozdrawiam

Obee 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2006-05-27, 19:01   

Rozumowanie jest proste - żeby znaleźć dobry klan musisz być na tyle doświadczony, żeby wiedzieć który jest dobry i na tyle dobry, żeby móc do niego dołączyć ;] W ten sposób znajdziesz tylko początkujący klan, który ma mało ludzi i zbiera ochłapy w postaci początkujących graczy po róznych forach. Sorry, ale taka prawda :P

Horror 
Horror_HV

Wysłany: 2006-06-01, 02:06   

Nie zgadzam sie !!!Kazdy klan na poczatku tak zaczyna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obee 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2006-06-01, 10:16   

Sry ale pewna różnica jest pomiędzy klanem założonym przez kogoś kto sie nie zna na tym i kogoś kto ma już doświadczenie... Uwierz ;'w

PsYcHoDeL 
deviant

Wysłany: 2006-06-01, 10:37   

jA ciE wEsme do mojeko klanÓ - de best diavlo 2 plares.
mam czarowniczkE 42 lewel ktura jezd zrobionA na telekinezE + ciepUo.
mojom drugom postaciom jezd paładyn srobionY nA świenty pocisk + nawródzenie.
Napiż do mniE pm i zie dokadamy
pozdro ppro diablo players

bartek1994 
acc : gamer[hos]

Wysłany: 2006-06-01, 13:38   

czara 44 lol brawo taki lvl mam po pierwszym dniu grania a w drugim dniu jest juz 80 ale 44
porazka

Azmodan 
Nup

Wysłany: 2006-06-01, 14:00   

PsYcHoDeL napisał/a:
jA ciE wEsme do mojeko klanÓ - de best diavlo 2 plares.
mam czarowniczkE 42 lewel ktura jezd zrobionA na telekinezE + ciepUo.
mojom drugom postaciom jezd paładyn srobionY nA świenty pocisk + nawródzenie.
Napiż do mniE pm i zie dokadamy

pozdro ppro diablo players
Cytat:
czara 44 lol brawo taki lvl mam po pierwszym dniu grania a w drugim dniu jest juz 80 ale 44
porazka

Lol ale ty jestes bystry! To byla I - R - O - N - I - A (trudne slowo)

Kamil_4_4 

Wysłany: 2006-06-01, 14:04   

To mało powiedziane , że to ironia nie wiem w ogóle jak to nazwać nie wiem czy ten koleś to napisał na serio czy nie .Żeby wstąpić do klanu nie trzeba mieć wypasionego ekwipunku trzeba sie poprostu znać na diablo :D

the_cartvan 

Wysłany: 2006-06-02, 13:44   

Obee napisał/a:
Sry ale pewna różnica jest pomiędzy klanem założonym przez kogoś kto sie nie zna na tym i kogoś kto ma już doświadczenie... Uwierz ;'w

A bzudra tam ... jak ja zakładalem SoGT, to gralem 2 dni na BN i jak juz zaznaczalem na niejednym forum i w niejednym temacie nie trzeba byc pro mastahem zeby klan zalozyc .. trzeba odrobione checi i starań i ze tak powiem umeijetnosci w prowadzeniu i dobieraniu ludzi ...

A obee chyba mi nie powiesz ze obecnie klan SoGT jest mało znany i jest słaby ?
Wiem ze taki offtop i ze wyjezdzam tutaj z wychwalaniem swojego klanu, ale chcialem tylko unaocznic, hmm moze nie tyle unaocznic co wyjasnic, ze ktos kto sie nie zna na tym tzn na klanach i zbytnio na BN jeszce moze duzo zdzialac wystarczy troche poswiecic na to czasu i dobrej woli ...
Wiadomo, pocczątki sa trudne i nie od razu wszystko spadnie z nieba ... moj klan istnieje od ponad 1,5 roku ... a po tygodniu istniea prawie caly klan podzielil sie na kilka squadow i wystartowalismy w PCL 2 edycja .. mimo iz biegalismy w crapach (słabych itemach) to cos tam wygrywalismy .... wiaodmo, ze na poczatku nas brechtali ze nooby .. ale czas ROBI SWOJE i wszystko zalezy od CHECI I LUDZI oraz ICH DOBREJ WOLI

PsYcHoDeL 
deviant

Wysłany: 2006-06-02, 13:59   

apropos mojego posta... to byla ironia ~~
czasami mnie zaskakujecie...
btw.
"USTROBIA PANY" bu@h@h@

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Klan: War Masters
Wysłany: 2006-06-02, 19:44   

Cartvan masz rację, WM zaczynało też wcześnie. Striker pierwszy raz na bnie zagrał w lipcu a pod koniec sierpnia zrobilismy WM. Tylko, że nie możesz powiedzieć, że klan który założył ktoś kto gra kilka tygodni a ktoś kto gra kilka lat będzie wyglądał tak samo. No chyba, że gościu wcześniej miał jakieś klany w CSa czy Quaka (wtedy ludzie mają taką wredną opcję mówienia na szefów klanów w D2 CLe ;P czego się w D2 nie używa) ale te klany i tak nie są takie same.

Jak ktoś zakłada klan po dłuższym czasie gry to wie jak nim zarządzać odpowiednio, on sam może być znany i szanowany więc pójdą do niego znani ludzie.

poza tym przy robieniu wszystkich rzeczy typu klan, stronka, forum itp liczy się też wiek człowieka. Jak ktoś gra rok ale ma 13 lat to nie bardzo polecam mu stronę o D2 robić, potem są akcje takie jak "różne" czy "Aniihilus". A jak ktoś jest starszy to widać, że klan jest bardziej profesjonalny. poza tym imho liczy się też stronka (chociaż mniej). Jak ktoś ma stronkę bez polskich znaków, albo robioną na odczep się to też o klanie trochę świadczy. Wiadomo, że nie pokazuje to poziomu graczy bo nie ma to nic do tego ale klan to nie tylko skill graczy ale też zarządzanie w klanie którym zajmuje się szef. Im szef starszy i dłużej gra, tym lepiej jest w stanie określić poziom klanu, jego szanse i ogólnie status.
the_cartvan napisał/a:
A obee chyba mi nie powiesz ze obecnie klan SoGT jest mało znany i jest słaby ?

To jest subiektywne, nie każdy na 100% zna twój klan. Popatrz na klany takie jak WS czy DM. Kiedyś były wielkie i bardzo silne, teraz DM nie wiem czy gra a WS jeśli w ogóle gra to mało. WM (chociażby przez PCL) jest znane ale na pewno na tym forum co najmniej połowa albo 3/4 osób nie wie co to jest za klan. Na forum diabloii.pl nawet więcej itp. Więc kwestia SOGT jest znane to subiektywna ocena, ja znam, może grupa osób na forum ID2 też zna bo tutaj dużo piszecie ale na DC czy Dalekiej Oazie zna was na pewno mniej osób.
the_cartvan napisał/a:
e ktos kto sie nie zna na tym tzn na klanach i zbytnio na BN jeszce moze duzo zdzialac wystarczy troche poswiecic na to czasu i dobrej woli

Jak najbardziej ale jeśli ktoś taki zakłada klan to na początku popełni sporo błędów organizacyjnych, szczególnie jeśli nie znał wcześniej żadnego klanu. To tak, jak z robieniem charów. Jak po raz pierwszy zagrałeś w D2 to twoja postać była do kitu. Jestem tego prawie pewien. Dzisiaj nie dałoby się nią grać. Druga może mniej, trzecia jeszcze mniej. Aż w końcu nauczyłeś się robić postacie i zrobiłeś chara który nadaje się do gry. Gdybyś na przykład zaczynał robić od nowa postacie po kilku miesiącach przerwy ale gdybyś był ze sporym experiensem w D2 to twoja pierwsza, no ewentualnie druga postać już by były bardzo dobre. Tak samo jest z klanami, każdy może klan założyć. Ale ja pamiętam jak było 6 lat temu jak D2 wychodziło. Wtedy klany powstawały chyba po kilka dziennie. Ale większość tych klanów była taka, że o qfa ale fajnie mam klan, po tygodniu: o qfa ale fajnie mam klan, po dwóch tygodniach: qfa fajny film w tv leci a ja muszę zebranko zrobić ale okej, to mój klan ;) , po trzech tygodniach: strasznie dużo roboty z tym klanem qfa, po czterech tygodniach: jestem na boisku z kumplami, zebranko trzeba zrobić a olewam, dzisiaj nie będzie, po 5 tygodniach: aktualke by trzeba zrobić na stronie, a olewam zrobię za tydzień, po 6 tygodniach w ogóle zapomniał o klanie albo zrzuca na inne osoby robieni czegoś które też tego nie robią bo im się nie chce. Albo jak klan to przetrwa to w każdym są momenty wybicia się i upadków wielkich. Ktoś natrafi na problematyczną sytuację to może nie być w stanie z niej wyjść. Takich klanów 6 lat temu były dziesiątki. WM też ale przez uparcie Strika i w sumie moje chyba też daliśmy radę przez to przejść ale WM jakby nie patrzeć też wywodzi się z tych kilkutygodniowych klanów.
Cytat:
Rozumowanie jest proste - żeby znaleźć dobry klan musisz być na tyle doświadczony, żeby wiedzieć który jest dobry i na tyle dobry, żeby móc do niego dołączyć ;]

Ale w tym Obee ma rację. Czemu jakiegoś trzecioligowego gracza z Polski nie weźmie gościu do Realu Madryt? Bo jest za słaby a poziom drużyny jest wysoki. Nikt o bardzo wysokim pozimie w D2 nie pójdzie nawet do średniego klanu bo nie znajdzie tam ludzi na swoim poziomie i na tvt będzie przegrywał. Trzeba racjonalnie na to patrzeć - jak jestem mastah to idę do najlepszych klanów, jak jestem słaby to nie mam co liczyć, że mnie jakieś wielkie klany przyjmą (chyba, że jestem jakimś dobrym kolegą kogoś, kto jest w klanie).

the_cartvan 

Wysłany: 2006-06-03, 00:36   

Zgadzam sie z toba Ajantis ujales to lepiej niz mozna było ... fakt napsialem ze:
Cytat:
chyba mi nie powiesz ze obecnie klan SoGT jest mało znany i jest słaby ?

nie mialem tu na celu wychwalania sie, nawet tez to zaznaczylem. Masz racje to jest w sumie taka subiektywna ocena, bo znajda sie ludzie a nawte moze i duze grono osob co beda myslec inazcej i pewno wielu nie slyszalo o SoGT nawet tych ppl tym bardziej z NLD (czyli jak by nie patrzec wiekszosc DC) ....

Ale chcialem tylko powiedziec, ze wlasnie tak jak ja sie staralem bo tak jak było to na poczatku tak i teraz klan SoGT ktory stworzylem to moja pasja i lubie to prowadzic zarzadzac i patrzec jak mi sie to ładnie wszystko rozwija - i jesli ktos bedzie myslal podbnie z pasja to wszystko powinno pojść w dobrym kierunku

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2006-06-03, 12:04   

Każdy ma prawo założyć klan i nikt mu tego prawa nie zabierze, wydaje mi się, że Obee po prostu wie jak to z klanami jest (ma z nimi styczność w końcu juz jakiś czas). Zakładanie klanu bo "o qfa ale będzie fajnie załorze se klan i bende jego szefem, bendziemy rzondzili na batel necie!!!" raczej jest skazane na niepowodzenie ale każdy ma prawo założyć klan, nawet jak ten klan się może szybko rozpaść.

wares 

Wysłany: 2006-06-11, 21:48   

sorry ale mam pytanie chcialbym zalozyc klan ale nie zabardzo pamietam jak prowadzic go sprawnie i zeby jakos tam zaistnial czy moglby mi ktos wytlumaczyc jak prowadzic klan zeby pozniej sie nie rozpadl ??? albo chcialbym by ktos mnie przyjol do swojego klanu procz tego kolesia Psychodel czy jakos tak :P :P:P

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2006-06-11, 22:00   

Zbierasz ludzi, robisz jakąś stronkę i grasz, wpisujesz sobie do profilu czy gdzieś czy do siga informacje o klanie i spox jest :) .

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi