..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Społeczność gamingowa healthpotion
Autor Wiadomość
Slayer 
Emerytowany Moderator
Weteran

Konto na BN: Reyals#1122
Wysłany: 2012-09-09, 17:05   Społeczność gamingowa healthpotion

Notka ze strony http://www.healthpotion.pl

Health Potion to społeczność multigamingowa reprezentująca ludzi w różnym wieku, mająca na celu jednoczenie osób o wspólnej pasji jaką są gry komputerowe. Co wyróżnia nas pośród innych społeczności? Jesteśmy stałą grupą zapaleńców, którzy trzymają się już razem od dłuższego czasu, nie dyskryminujemy się, wzajemnie szanujemy i wymieniamy poglądami, co pozwala na lepszą zabawę. Jednakże, nie oznacza to, że zamykamy się w stałym składzie. Z chęcią przyjmujemy w nasze szeregi nowych ludzi, którzy wiedzą co to zabawa na dobrym poziomie. Także, jeżeli chcesz reprezentować naszą społeczność w jakiejś grze komputerowej, to serdecznie zapraszamy.

Osobiście należę już od paru tygodni do społeczności healthpotion i jestem bardzo zadowolony, zawsze mam z kim grać a na tsie panuje miła atmosfera.
Zapraszam użytkowników Imperium diablo na http://www.healthpotion.pl i kieruję do działu rekrutacja.

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Klan: War Masters
Wysłany: 2012-09-10, 02:53   

Ładna, profesjonalnie zrobiona stronka, gratz. Zapowiada się całkiem fajnie, mam nadzieję, że się rozwiniecie :) Chociaż przyznam, że trochę nie rozumiem idei "społeczności gamingowej". Nie jest to klan, bo bezsensem byłoby robienie klanu, w którym jest 54 graczy Diablo 3. Nie jest to chyba też po prostu forum o grze, bo deklarujecie, że jesteście czymś więcej.

Możesz trochę szerzej to opisać? :)

Slayer 
Emerytowany Moderator
Weteran

Wysłany: 2012-09-10, 13:36   

Nasza społeczność gamingowa zrzesza graczy grających w różne gra oraz tych, którzy grają w kilka gier.
Naszą główną platformą do komunikacji jest team speak, na którym nie tylko wspólnie gramy ale także rozmawiamy i budujemy społeczność opartą na trzech tytułach (obecnie diablo 3, guild wars 2 oraz Drakensang online, od którego zresztą wywodzi się pierwotnie HP).
Chcemy się rozwijać w tych trzech grach ale jeżeli chodzi o grupę diablo 3, jest to team, który można nazwać gildią ponieważ powoli wszyscy szykujemy się do powoli nadchodzącego PvP ;)
Mimo zaostrzonej rekrutacji nie chcemy się w żaden sposób zamykać i jesteśmy otwarci na nowe osoby ponieważ tworzymy właśnie społeczność zrzeszającą graczy, którzy będą wspólnie grali pod sztandarem health potion.
Może to jest też rzecz, która wyróżnia nas od typowego klanu, większa liczba ludzi sprawia, że zawsze jest z kim grać ale nikt nie będzie na nikogo "wjeżdżał" dlatego, że za mało gra ponieważ jesteśmy dorosłymi ludźmi i każdy ma obowiązki po za grą.
Chcemy dobrych wyników ale to atmosfera jest najważniejsza :)

Mam nadzieję, że w miarę klarowny sposób wyjaśniłem o co chodzi w tej całej społeczności multigamingowej ;)

edit:
Oczywiście wyrażamy chęć uczestnictwa diablo 3 clan league

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2012-09-10, 14:53   

Nie spotkałem się jeszcze nigdy z tak dużym klanem Diablo. Jak zachowujecie spójność wśród klanowiczów? Wydaje mi się, że przy tak dużej ilości graczy (szczególnie aktywnych - bo na to wygląda po rzuceniu okiem na stronkę ;) ) wielu z nich po prostu nie zna się nawzajem. Macie może taki problem? A jeśli tak, to staracie się jakoś go rozwiązać?

Slayer 
Emerytowany Moderator
Weteran

Wysłany: 2012-09-13, 22:49   

Sorki, nie miałem jak odpisac wczesniej ;)
Generalnie zachęcamy ludzi do wchodzenia na tsa, na którym jest wiele kanałów gdzie można nie tylko wspólnie pograć ale także porozmawiać na różne tematy.
Wszyscy, którzy chcą się integrować nie będą mieli z tym problemów.
Oprócz tego organizowane będą spotkania na tsie, gdzie będzie można porozmawiać o różnych sprawach związanych ze społecznością.
Dodatkowo każdy ma zestaw ikonek na tsie, które opisują w jakie gry gra, jakie ma osiągniącie itp :)

Kawosz 
Health Potion Member

Klan: Health Potion
Wysłany: 2012-09-16, 20:24   

Witam, jestem jednym z twórców społeczności HP odpowiem na Twoje pytania.
Na wstępie zapraszam wszystkich zainteresowanych do odwiedzania Naszej witryny healthpotion.pl
Przedstawię kilka faktów na Nasz temat:
- gildia liczy 45 mocno aktywnych członków, logujących się codziennie do gry i na Teamspeak społeczności HP
- kilkanaście osób jest rekrutowanych, nie posiadając pełnego statusu członka, grają z Nami i cieszą się niespotykanie dobrą atmosferą panującą na kanałach D3
- jesteśmy w trakcie tworzenia bardzo rozbudowanych poradników do Diablo 3, z których każdy, nie tylko członek będzie mógł korzystać
- przygotowujemy ekipę pod PvP, mamy ogromną bazę itemów high-endowych, które wymieniamy między sobą i testujemy
- w naszych szeregach jest gracz posiadający prawie wszystkie schematy kowalskie w grze i robi itemy za darmo
- powstała komnata bohaterów, gdzie można dowiedzieć się szczegółów na temat każdego z ekipy
- strona społecznościowa jest stale rozbudowywana - wkrótce nowe funkcjonalności
Osoby zainteresowane grą, głównie PvP mają możliwość dołączenia do Nas. Zapraszam!

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2012-09-17, 15:17   

Bardzo zacna inicjatywa, popieram :) Ale w dalszym ciągu nurtuje mnie jedna sprawa. Nie spotkałem sie jeszcze nigdy na scenie Diablo z podobną stroną, a działam tutaj już 12 lat bez przerwy :)

Zastanawiam się gdzie mogę waszą inicjatywę przyporządkować. Nie jesteście klanem, bo wasza organizacja jest za duża. Nie jesteście jednak też zwykłym forum o grze, bo macie zbyt restrykcyjne wymagania dołączenia i jak sam twierdzisz, wiąże was jakaś więź, która jest bliższa niż po prostu koledzy z forum.

Ciekawi mnie to po prostu, bo nie spotkałęm się z tym jeszcze w Diablo ;) Macie może jakieś wcześniejsze doświadczenia z D1/D2?

Kawosz 
Health Potion Member

Wysłany: 2012-09-18, 07:16   

Nasza społeczność charakteryzuje się ścisła współpracą w wielu aspektach grania w Diablo 3. Warto zajrzeć na stronę i przeczytać zakładkę "O Nas". Nie da się nas przyporządkować do żadnej do tej pory stworzonej inicjatywy gamingowej Diablo 3. Nie wszystko można opisać i umieścić w jakiś definicjach.
Co do doświadczeń z poprzednich części - część graczy posiada duże doświadczenie, część mniejsze, natomiast niektórzy nie posiadają go w ogóle. Jako społeczność nie istnieliśmy za czasów D2 i D1.

Kawosz 
Health Potion Member

Wysłany: 2012-11-09, 17:26   

Oddaliśmy do dyspozycji odwiedzających nową stronę społecznościową.
Mamy przyjemność oddać w ręce członków społeczności i fanów całkiem nową witrynę społecznościową. Jest szybsza i bardziej przystępna dla odwiedzających. Zależy nam również na odpowiednio wysokim poziomie wizualnym, dlatego odświeżyliśmy wygląd, a szczerze mówiąc, całkiem go zmieniliśmy. Charakter poprzedniej strony został jednak w pewnym zakresie zachowany. Zapraszamy do odwiedzenia wszystkich działów i zapoznania się ze zgromadzoną treścią.

Co nowego:

wprowadzono wizualizację możliwości zmiany języka, do czasu uruchomienia witryny wielojęzycznej,
nowy slider wysokiej jakości nadaje stronie charteru i sprawia, że istotne informacje nie zostaną pominięte,
możliwość łatwego filtrowania postów poprzez kryterium tematyczne, czyli jakiej gry dotyczy,
losowe informacje o naszej społeczności w formie splasha „Czy wiecie, że:”,
podsumowanie informacji o graczacz Diablo 3, oraz inne statystyki,
nowy wygląd forum dyskusyjnego,
inne pomniejsze elementy i funkcjonalności…

Zmieniliśmy także hosting, w chwili obecnej wszystko działa szybciej i sprawniej. Zapraszamy do korzystania z witryny.
Ponadto zostały nieco zmodyfikowane wymagania rekrutacyjne.

Szeranf 

Cult of Personality

Wysłany: 2012-11-09, 17:49   

Całkiem niezły ten Wasz nowy wystrój, bardzo mi się podobają niektóre elementy. Ogólnie wszystko stonowane, wyważone, nie jaskrawe, niezbyt ciemne - w dobrym smaku. Fajny macie ten ranking graczy d3 oparty na API Blizza (bo oparty, nie?) - super sprawa!

Kawosz 
Health Potion Member

Wysłany: 2012-11-10, 02:40   

Szeranf napisał/a:
Całkiem niezły ten Wasz nowy wystrój, bardzo mi się podobają niektóre elementy. Ogólnie wszystko stonowane, wyważone, nie jaskrawe, niezbyt ciemne - w dobrym smaku. Fajny macie ten ranking graczy d3 oparty na API Blizza (bo oparty, nie?) - super sprawa!

Komnata bohaterów Diablo 3 oparta jest na API Bizzarda. Autorem witryny od strony wizualnej i programistycznej jestem ja. Dziękuję za słowa uznania.

Kalisz 
Prince of Retardia

Konto na BN: ---
Klan: ---
Konto na IDR: zapomniałem :/
Wysłany: 2012-11-10, 14:15   

swoją drogą zadam takie pytanie odbiegające od tematyki Diablo 3. Macie zamiar tworzyć sekcję DOTA 2 ?

Kawosz 
Health Potion Member

Wysłany: 2012-11-12, 14:44   

Zachęcam do odwiedzenia działu Dołącz do Nas
http://healthpotion.pl/dolacz-do-nas/
gdzie znajdują się informacje na temat dołączania zorganizowanych ekip, grup gamingowych do społeczności Health Potion. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, oczywiście po omówieniu szczegółów. Jeśli grasz w DOTA2 i jesteś zainteresowany wsparciem ze strony Health Potion, zapraszam do przeczytania informacji zawartych w powyższym dziale oraz wysłanie maila na adres admin@healthpotion.pl. Osoby zainteresowane zapraszamy najczęściej na nasz TS i tam ustalamy co i jak :)
Grupa LoL dołączyła do Nas właśnie w taki sposób.

Szeranf 

Cult of Personality

Wysłany: 2012-11-22, 19:48   

Cóż - Społeczności Healthpotion nie trzeba chyba przedstawiać, bo z tego co widać i tak cieszy się większym zainteresowaniem od innych grup zrzeszających Diablo 3 z tego działu (co wnioskuję po postach i wyświetleniach tematu). Należy zaakcentować, że Imperium Diablo rozpoczęło właśnie oficjalną współpracę z HP, o czym możecie przeczytać w tym newsie na stronie głównej. Co z tego wyniknie?

Będziecie mogli zauważyć, że nasze forum stanie się autoryzowaną przez naszego partnera platformą dyskusyjną dla graczy Diablo 3 będących członkami społeczności HP. By ułatwić organizację zostanie utworzona grupa o nazwie "Społeczność Health Potion", na czele której stanie Slayer - to on będzie zarządzał członkostwem, to do Niego należy zwrócić się w sprawie dołączenia do HP. Ponadto, na stronie głównej pojawiać się będą różne ciekawe treści związane ze społecznością Health Potion, jak choćby jakieś nowe filmiki, poradniki autorstwa naszych kolegów. Zachęcamy więc do przeglądania tej zawartości, bo będzie ona ambitna i ciekawa - bardziej aktywni forumowicze pewnie już zauważyli nową taktykę dla Mnicha Raging Storm Build, zachęcamy do zapoznania się z nią i skomentowania już teraz!

Zapraszam więc wspólnie z kolegami z HP do wstępowania w szeregi tej społeczności. Jeśli macie jakieś pytania, to z pewnością jest to dobry temat by rozwiać wszelkie wątpliwości, a jeśli ktoś się wstydzi, to zawsze może zapytać o wszystko kolegów z grupy HP przez pw - jestem pewny, że odpowiedzą najlepiej jak się tylko da. ;)

Odpowiedz do tematu