..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Hala Poległych Hardkorowców
Autor Wiadomość
Szeranf 

Cult of Personality

Wysłany: 2013-01-22, 10:00   Hala Poległych Hardkorowców

Hala Poległych Hardkorowców
Jeśli któraś z Twoich lepszych postaci Trybu Hardkorowego poległa, podziel się tą smutną informacją tutaj...

Niestety, ale śmierć jest nieodłączną częścią Trybu Hardkorowego, to element wpisany w bohaterów w nim grających - można nawet stwierdzić, że postacie te tworzone są po to, by umrzeć. Wystarczy chwila nieuwagi, zła ocena zagrożenia, przecenienia swych sił, czy też nawet problemy z połączeniem sieciowym i kilka o ile nie kilkaset godzin pójdzie w zapomnienie. Twoje dzielne czyny zostaną zapamiętane - temat powstał po to, by można było poinformować co straciliśmy: jaka postać straciła życie, na którym była poziomie, jakie przedmioty przepadły bezpowrotnie i w końcu co było tego przyczyną. Zachęcamy do wpisywania poległych postaci!

ZłodziejDusz 

Konto na BN: Złodziejdusz#2628
Wysłany: 2013-01-22, 16:32   

Może jakieś dobre mi nie padły (DH i barb 15lvl :P ), ale napiszę co i jak. DH właśnie byłem w salach agonii p.2 patrzę: o, elitka berserkerów,a co mi tam zabiję... Biję, biję, i zupełnie nie nie wiem dlaczego podbiegłem do nich. 4h stracone no cóż odrobię to inną postacią. Barbem miałem 12lvl i kolega z 32plvl mówi: chodź podexpię cię na mp10. Skusiłem się i biegnę za nim w podziemiach i nagle maniak przykleszczył mnie do ściany, piszę mu ratuj, zaraz zginę! Podszedł do mnie szybko i nagle BUM i szlachetny napis :D . Teraz gram mniszką i ma 30lvl jak na razie nie było takich złych momentów. I to moja historia z HC.

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Klan: War Masters
Wysłany: 2013-01-22, 17:17   

1. RIP - WD (MamaStiflera) 57lv - zabity przez Kulla na hellu
2. RIP - Wiz (PunktG) 30lv - disconnect w 1 akcie nm obok spasionej elity
3. RIP - DH (ÐiabloSux) 36lv - rip przy Kullu (mój wróg klasowy...) gdy kumpel robił taxi
4. RIP - DH (ButyZKazara) 37lv - a2 nm kulturalnie gram sobie bijąc jakieś potworki, aż tu znienacka kumpel dzwoni na Skajpie - panika i takie sprawy, zamiast wcisnąć zielony guzik, to zachciało mi się pomniejszać Skajpa itp. i nie zdążyłem
5. RIP - DH (SzefowaZBaru) 35lv - waller + speed w Alkarnusie na moście
6. RIP - Barb (ArnoldBoczek) 58lv - a2 hell, wszystko na cd, speed, daleko do wp
7. RIP - WD (PackaNaMuchy) 60lv - po brawurowym zabiciu Kulla na inferno wybraliśmy się z kolegą na farmę w a2, po spotkaniu mocnej elity udaliśmy się na z góry upatrzone pozycje, z tym że potworki miały speeda, a my wszystko na cd, ja leciałem z tyłu, kumpel z przodu i poświęciłem się żeby kolega przeżył ;)
8. RIP - WD (BrzydkaBaba) 60lv - a1 inferno więzienie, problemy z kartą graficzną, czasem system zawieszał mi się na jakieś 10-15 sekund, a potem było OK, i niestety te spasione lamuchy, z których po zabiciu wyskakują potworki w tym czasie mnie dorwały.

Dodam tylko, że za czasów mojej gry na hc nie było paragonów, więc 60lv to był max.

Maciek89 
mgr inż.

Konto na BN: Maciek#2619
Konto na IDR: maciejZzadupia
Wysłany: 2013-05-06, 22:28   

Nieco mnie zaskoczył. Nie było widać zielonego okręgu pod nogami, a tu nagle bum... nawet nie zdążyłem odpalić nieśmiertelności. Straty właściwie żadne, oprócz 20h grania.

zbayno 
Co tu wpisać?

Konto na BN: zbayno
Wysłany: 2013-05-06, 23:01   

Mi padł barb, kiedy zwiększyłem MP do testów, na szczęście tylko 60(1), a potem Monk na 58 lvlu. Teraz żyją WD, Wizz i Barb, trzymajcie kciuki :)
zbayno#2442

Rayito 

Wysłany: 2014-04-09, 22:36   

A co tam... Napisze sobie i Wam.
Ku Pamięci moich DH oraz Barbinek i jednej "krzyżówki". :lol:

Nr 1) Pierwsza DH - Dzierżypałę - przeżyła do 34 lvl - tedy jeszcze normal; przyszedł "Koszmar" DH, czyli Belial i kiedy inni cieszyli się z ubicia Pana B, ja umierałem w kałużach jego trucizn...:D
Nr 2) Dzierżywiarę Barbina - 58 lvl - czyli tuż pzred Inferno - o jedno piwo za dużo; za dużo brawury i pac: mur, zamrożenie i po ptakach;
Nr 3) Arrrgghhh (czy jakoś tak :D ) DH - 60 lvl - 3 kałuże trucizny i po ptakach...

Gry Alone.

Podczas różnorakich, wspólnych wypraw z kolegami padły jeszcze dwie Barbinki - już na paragonach i dwie łowczynie. Najbardziej żal przed-ostatniej, z którą miałem juz 63 paragon lvl i zginałem poprzez głupotę, ładując się w publiczna grę bez znajomych i trafiając na PK oraz będąc po bodajże 6 piwach...

Ostatnia to "krzyżówka" - jako jedyną zachowałem sobie w Mauzoleum, gdyz polubiłem tą klasę i jak sobie ponabijam trochę zestawów i złota Barbinką (87 paragon i ciągle żyje :lol: ) to będziemy grać "krucjatki" :D

Dla wytłumaczenia: gram tylko HC - z wiadomych względów - a że jestem "casualem" postaci buduje tygodniami, jeśli nie miesiącami, stąd "żałośnie" niski paragon :P

Tyle.

Odpowiedz do tematu