..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wasz najlepszy dzisiejszy drop
Autor Wiadomość
SevenHeaven 
Seveniątko

Konto na BN: to wstyd
Konto na IDR: SevenHeaven
Wysłany: 2013-07-16, 13:50   

SevenHeaven napisał/a:
Bo jesteśmy skromni

Kłamałem.

Dzisiaj padło mi czako 125 i arm IK z tej samej grupki.
eth balrog 729def do bugowania (zobaczymy co wyjdzie, bo jeszcze nie stać mnie na perf topazy :s)
lem
sc 20 hp

Wszystko powyższe padło na tej samej grze, na tombach hell, objętych IDR-owskim eventem, więc nie wiem jak do tego podchodzić. Moim zdaniem samo też się nie wydropi :/ .

Crapy wiadomo, ale jakoś naszła mnie chęć, aby to wypisać :C.

"No w życiu bym nie ograniczył pojmowania Twojej osoby do jednej szufladki : D"
-NightWolffik

Orson 

Wysłany: 2013-07-16, 14:46   

No nie takie znowu crapy. Armor IK często nie pada, w eth Balrog 729 jak wyjdą 4 soxy to ładna zbrojka pod Harta będzie, a czako 12+ też już warte grzechu.
Co do mnie to na krowy więcej nie idę. Szkoda czasu imo. Zrobiłem 10 runów i jedyne co padło to korbacz 5 sox i Kapelusz Krowiego Króla :cry:
Dzisiaj za to w AT znalazłem ciekawą czapkę dla druida. Nazywa sie Kapalin Upiora i ma: 35def, +2 do skila, 10fhr, 30ar, +3 do furii, +2 do tornado, 29 psn res, 36life.
Nie znam się na dudkach i nie wiem czy to coś warte.
Poza tym czako 130 w Pit.
Liga MF#7: 96,40
Liga HRs#7: 79,40

I nie zadzieraj pan ze mną, bo to bracie na dobre nie wyjdzie. No!

dizelsky 

Wysłany: 2013-07-16, 23:41   

SevenHeaven napisał/a:
IDR-owskim eventem

no fakt, macie trochę łatwiej niż 'nie-na-idr', ale skłonny jestem uznać ;) może Ci będziemy 7 liczyć za 50%? jak wydropisz lema, to liczymy jako fal... ;) just fooling around, dobrze, że ideerowcy się w końcu odezwali :)

armor ik jest fajny, bo to zielony SA, a stąd już całkiem niedaleko do tyraela :> btw może nazwę postać Ela, będzie że "Ela tyra na TyraEla" ;)

Orson, krowy wymagają cierpliwości niestety, najlepiej kosić jakąś javką z infi-mercem. i tam się sprawdza dobrze, jak jest dużo graczy; niestety na p1 leci głównie szit.

dzisiejsza dawka crapów ode mnie:

- scarab 12ed/4sox (at)
- 7mf sc (cs)
- duży miecz bk (lubię bo tc87, w at)
- buty 30frw/10fhr/32mana/13mf
- oko kota (hazard)

maki123 

Konto na IDR: maki123
Wysłany: 2013-07-17, 22:55   

Pomagałem dziś jednemu graczowi na IDR zabić bala na helu i boss souli zostawiła koronę wieków.
Cieszy,tym bardziej,że jest to moja pierwsza wydropiona w życiu :P
Jednak nic więcej dziś ciekawego nie padło.

Orson 

Wysłany: 2013-07-18, 10:44   

Wczoraj przebrałem moją czarkę. Zamiast Tal combo dałem jej CoH, Arach, Marę 29, na paluchy 2 SOJe, a na łeb Gryfa z rbf -5/4 light zamiast Czako.
MF zmniejszył się do 228 ale dmg wzrósł do 31K no i krócej trwają runy.

Zrobiłem 10 razy cs i wydropiłem Lo i Gryfa (wreszcie non eth) 183/-19/13/128 :)

Zauważalnie spadła mi jednak ilość znajdowanych unikatów. Nie wiem czy nie lepiej zwiększyć MF kosztem dmg i fcr. W sumie to mam w zanadrzu jeszcze jedną kombinację ubioru - fortuny 40 zamiast Magefistów i ring 10fcr w miejsce SOJa. Pozwoli to utrzymać próg 117 fcr i da ponad 400 mf ale zmniejszy dmg i szybkość runów.

SevenHeaven 
Seveniątko

Konto na BN: to wstyd
Konto na IDR: SevenHeaven
Wysłany: 2013-07-18, 12:49   

Dzisiaj sobie postanowiłem pograć soską zamiast javką. Lit soska około 550 mf. Ofc czyściłem tomby objęte eventem i padły:
-low draki
-tal arm
-magic diadem 3 pb 33 hp (1-2 sox) <- tutaj bardziej chodzi mi, że ciekawy ajtem
-ormus 3 blizz 15% cold =]

No wiadomo z tego ostatniego jestem bardzo zadowolony :>
...a dzień jeszcze długi =].

"No w życiu bym nie ograniczył pojmowania Twojej osoby do jednej szufladki : D"
-NightWolffik

dizelsky 

Wysłany: 2013-07-18, 13:25   

coa, gryf, ormus blizz, mamma mia... ja wczoraj ledwo pograłem i niestety tylko:

- eth sa 2sox( :< ) def 1235, amu 3summon/13str

lipa.

Orson, myślę że duży dmg ma sens jedynie wtedy, kiedy masz dużo graczy na grze; na pl1 taka lit soską to chyba 25k dmg i więcej nie trza, np. na takim csie? ja swoją grałem na p8 i miała coś 38k, także warto by zbalansować mf i dmg pod kątem siły potworów, po co wpychać dmg kiedy więcej nie trzeba.

a ja... zrobiłem sobie nekrusa psn z eni (sp ofc) i teraz latam tylko na the pit. robiłem wcześniej at blizzką z 660mf ale po 3,5k runów rzygam tą lokacją. nekro ma 580mf, runy trwają nieco dłużej (2min, wiem, można szybciej, ale lubię zabijać duże kupy zwykłych potworów), ale za to jest więcej bosspacków - i w zasadzie na tym się skupiam, bo tylko one mogą wyrzucić szukanego przeze mnie Tyraela. reszta dropów to tak przy okazji, ale dzięki temu tematowi jest większa motywacja żeby w ogóle grać.

no to dobra, jak powiedział 7, dzień jest jeszcze długi, dlatego sobie i Wam życzę udanych dropów na dziś! :)

Orson 

Wysłany: 2013-07-18, 13:56   

SevenHeaven napisał:
Cytat:
-ormus 3 blizz 15% cold =]
.
No no, tylko pozazdrościć :D
Nie zliczę ile ja Ormusów wydropiłem ale zawsze albo skill nie taki albo procent za mały.....eh.

Zmieniłem jednak Magefisty na Fortunki 40, a jednego SOJa na 10fcr amu +adds. Teraz mam 268 mf i od razu znajduję więcej unikatów.

Dizelsky napisał:
Cytat:
robiłem wcześniej at blizzką z 660mf ale po 3,5k runów rzygam tą lokacją. nekro ma 580mf

Gdzies tu czytałem, że nie dobrze jest mieć za dużo mf, bo wtedy pada więcej niebieskich itemów niż złotych. Optymalna wartość to podobno ok 350mf.
Dałbym mojej czarce znowu Tal combo i Czako z topazem ale stracę bardzo na resach no i nie utrzymam progu 117 fcr. Chociaż może jednak warto byłoby spróbować...Cóż, to tylko gra.

dizelsky 

Wysłany: 2013-07-18, 14:07   

no tak, to tylko gra, trzeba zawsze o tym pamiętać, inaczej będą Ci się śnić gryfy i dw po nocach... ;) z tym mf to słyszałem, że w jakimś patchu tak było, że przy przekroczeniu gdzieś około 400mf padało mniej dobrych itemów, ale to już naprawili. ja tam zawsze staram się mieć go jak najwięcej.

a propos DW, przed chwilą:

zostawiam unid, jak znajde Tyraela zidentyfikuję to i wszystkie gryfy :)

Orson 

Wysłany: 2013-07-19, 21:38   

Kolejny raz przebrałem soskę. Teraz ma dokładnie 500 mf, 26k dmg i 83 fcr.
Spokojnie robi Bossruny i CS.
Efekty całkiem niezłe jak na jeden dzień:
- Raven 226/20, runa Jah, WT 48, Kira 70 i Kolosalne Ostrze BK - wszystko na CS,
- Gheed 40 i SOJ - z Andariel,
- eth CV z przypadkowej wyprawy na Shenka na grze handlowej.
Na razie odpuściłem sobie a85 i tradycyjnie zaliczam Bossów :)
Trochę to staje się już nudne więc jutro planuję kilka wypraw na Nithla po klucze. Może wreszcie uda mi się zdobyć jakiegoś perf Torcha...

dizelsky 

Wysłany: 2013-07-19, 23:48   

gz Jaha i SOJa, reszta, nawiasem mówiąc, też niczego sobie. a tak ośmielę się zauważyć - nie da się zrobić pod próg 117fcr? albo pod poprzedni 65, także ewentualnie mógłbyś coś zdjąć i podpakować mf/dmg. taka luźna sugestia :) Poza tym dobrze, że zmieniasz lokacje, wolniej się znudzisz, ja z kolei jestem uparciuchem i jak się dossam do czegoś to piłuję do skutku/bólu/znudzenia totalnego =] a, i z takim mf przewiduję w CS pyszne dropy...

ja oram the pit od wczoraj i efekty są też, nawet bardzo dobre (dziś trochę gorzej ale nie co dzień przecież dropi się dw).

Latam novamancerem na p1/580mf/10k z novy/próg 75fcr, bardzo przyjemna postać, blizzka AT poszła w odstawkę bo jest po prostu nudna :) a psnerem latać to czysta przyjemność. resy można olać w the pit także moja mara 30@ jest zbędna, poluję na 3pb/30mf amu. to byłby przypał :)

zapodaję dropy z wczoraj i dziś (te DW ze screena okazało się... 2/-49 !!! zmasakrowało mnie...)

- wczoraj:

DW 2/49, wc sk, spojrzenie meduzy, sandy 13/11/65, mroczna płytówka 1143 4sox, 3shadow/28str amu, dusk 15/15 2 sox, kościogień 2sk/21@, sk fire 30hp, gaza 20/8/8/14 (the pit)

- dziś:

rbf lite -3/4, vortex 3sox/28@, ist, treki 13/12/49, arreat 171/3, 16hp/11cr sc, 15ias/15fr jool, eth demon limb (the pit)

proszę się nie wstydzić i zapodawać dropy, nikt nie zostanie zbrechtany za swojego lema (no, nie gwarantuję, ale warto spróbować ;) ) - dla kogoś ist to będzie jak dla mnie Astreon, i nic w tym dziwnego. czasem też dzień jest słaby (np. mój dzisiejszy), ale zawsze jest ten najlepszy dzisiejszy drop. Zapraszam!

dizelsky 

Wysłany: 2013-07-21, 00:10   

dziś skromnie:

- ap 6ed 3sox, duszołap 6/6, oko kota, fire sk 8hp, pancerna płytówka 4 sox 1126def.

najlepszy chyba ten skiller, choć też dupy nie urywa. p4/400mf/the pit, mało runów (ostatnio krucho u mnie z czasem, więc nie ma kiedy pograć) - ale jutro też jest dzień ;)

Orson 

Wysłany: 2013-07-21, 04:51   

Dizelsky napisał:
Cytat:
nie da się zrobić pod próg 117fcr? albo pod poprzedni 65, także ewentualnie mógłbyś coś zdjąć i podpakować mf/dmg

Wszystko się da ale chyba nie ma sensu skoro czarka dobrze sobie daje radę przy 500 mf.
Zwiększenie fcr wiązałoby się z utratą ok. 100 mf (magefisty zamiast fortunek i gryf zamiast czako). Z kolei zwiększyć mf do 600 mógłbym zakładając 2 Nagele 30 mf i Gheeda 40. Tylko wtedy spadłbym na próg 65 fcr i dmg też by się zmniejszył. Zostawię więc na razie tak jak jest .

Z czasem też u mnie krucho ostatnio ale mimo to coś tam wydropiłem:
- low Woal Skrzydeł Nocy - cs,
- low DF - Pindel,
- znowu SOJ tym razem z Hrabiny,
- Mara 27 - Duriel

[ Dodano: 2013-07-21, 08:55 ]
Dizelsky napisał:
Cytat:
oram the pit od wczoraj

Ale tam nie "wyorasz" Tyraela.
Sprawdziłem w kalkulatorze dropu i wypaść toto może jedynie z Baala, jego sługusów, Pindla, Fragmensteina i Nithla.

Janca 

Wysłany: 2013-07-21, 10:42   

Mi tyrael padł ze zwykłęgo bossa w a85 (co prawda podczas eventu, ale to chyba nie ma znaczenia?).

Cykuta 

Konto na IDR: Cykuta
Wysłany: 2013-07-21, 11:07   

W Pit z całą pewnością może paść Tyrael ^^
natomiast z Pindla prawie na pewno nie (z Fragmensteina tez chyba nie).
Mi Tyrek padł ze wspomnianego właśnie Nithla.
BTW ładnie dropicie chłopaki :)
sam nie mam się czym pochwalić bo ost nie gram praktycznie w ogóle z powodu ogólnego zawalenia pracą i obowiązkami :/

[ Dodano: 2013-07-21, 17:08 ]
... aczkolwiek dzis pogralem ~4h i padło mi Ber (tomby event) z którego skleiłem w eth CA swoje pierwsze na Hc Infi, które bez 10ed byłoby perf...
unperf :roll:
Mimo to i tak ciesze się jak cholera, że mój Hardkorowy explo posiada już kompletne eq :lol:
Niedługo później padło (tez na tombach) śliczne dw 2/46 9m/11hp.
Moje pierwsze Dw wiec możecie się domyślić jaką mam z niego radochę ^^

Odpowiedz do tematu