..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Włócznia dla najemnika
Autor Wiadomość
Kotwiczel 
Wrocławski Mocarz

Wysłany: 2018-02-12, 14:08   Włócznia dla najemnika

Witam, gram na singlu bez dodatków i plugy nekromantą. Mam najemnika z 2 aktu. I tu moje pytanie, bo z racji, że single, troche lipa ze słowami runicznymi. Co myślicie o koncepcji zdropienia jakiegoś unikatu dla niego dobrego (broń drzewcowa), zrobić tam gniazda u Larzuka ze 4, bo mam kilkoma postaciami porobione misje, i włożyc tam np 4 czaszki doskonałe. Przecież wtedy miałby takie ssanie, że głowa boli.

Kotwiczel 
Wrocławski Mocarz

Wysłany: 2018-02-13, 19:22   

Nikt nie wie? Tu się rozchodzi o porządne ssanie to nie ma żartów.

Obishedo 
D1, D2 LoD, D3 RoS

Konto na BN: Obishedo
Klan: DoT / EPI / ZROM
Konto na IDR: ------------
Wysłany: 2018-02-13, 23:22   

Według mnie to nie zda egzaminu. Ale jak chcesz to spróbuj. Tyle lat gram singla i powiem Ci jedno: zazwyczaj gram bez najemników, a już na Piekle to definitywnie ich nie używam. Są dla mnie zbędni. Staram się tak grać singla, aby go przejść typowo solo. Oczywiście wspomogę się np. golemem u nekromanty czy grizzlym druida, ale to przywołańcy ze skilli. Najemnicy są zazwyczaj potrzebni mi na normalu w akcie 3:

https://www.youtube.com/watch?v=O3kUnyTKTv0

http://www.youtube.com/obishedo

Finrod_mw 

Wysłany: 2018-02-14, 07:45   

Kotwiczel napisał/a:
Co myślicie o koncepcji zdropienia jakiegoś unikatu dla niego dobrego (broń drzewcowa), zrobić tam gniazda u Larzuka ze 4

W unikatach zrobisz tylko 1 dziurę i operacja ta jest jednorazowa (nie możesz powtórzyć jej kolejnymi postaciami na tym samym przedmiocie dodając cięgle po jednej dziurze). Larzuk tworzy więcej socketów jedynie w przedmiotach normalnych (białych). Najczęściej wykorzystuje się to do stworzenia podstawy pod słowo runiczne.

Sama idea znalezienia unikatu (włócznia/drzewcowa) jest jak najbardziej ok. Możesz oczywiście potem wbić dziurę do takiego przedmiotu jeśli masz w zapasie sporo questów u Larzuka. Natomiast zapomnij o czaszkach, jeśli chcesz uzyskać wykradanie to dla najmenika interesuje Cię tylko życie a do tego najlepsza będzie runa amn(11) dająca 7%ll (dla porównania czaszka tylko 4% i 3%ml ale mana jest bezuzyteczna dla najemnika). Pamiętaj też, że wykradanie życia niekoniecznie musi pochodzić z broni. Jest sporo hełmów/zbroi które zapewniają ten parametr. Oczywiście mowa tu o unikatach/setowych. To w którym kierunku pójdziesz zalezy w gruncie rzeczy od tego co uda Ci się znaleźć także powodzenia w dropach :)

I jeszcze mała rada odnośnie samego nekromanty, pamiętaj o słowie runicznym biel:

DOL + IO [2]
White/Biel
Różdżki
Trafienie zmusza potwora do ucieczki 25%
+10 do żywotności
+3 do Umiejętności Trucizn oraz Kości [tylko dla Nekromanty]
+3 do Zbroi z Kości [tylko dla Nekromanty]
+2 do Włóczni z Kości [tylko dla Nekromanty]
+4 do Mistrzostwa we Władaniu Szkieletami [tylko dla Nekromanty]
Obrażenia od magii zmniejszone o 4
20% szybsze rzucanie czarów
+13 do many

Jedno ze "starych" słów runicznych dostępnych od patcha 1.09, bardzo łatwe do zrobienia (runy 14 i 16). Jako podstawy pod nią szukasz zwykłej różdżki z bonusem do włóczni z kości i/lub ducha z kości. Najlepiej jak od razu będzie miała 2gniazda ale jeśli będzie bez socketów to zawsze możesz wykorzystać w/w "trick" z Larzukiem - przedmioty zwykłe zachowują po tej operacji swoje ewentualne bonusy.
Runes: 30/33

Odpowiedz do tematu