..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Anubin
2014-07-04, 22:49
Recenzja moda Apokaliptic
Autor Wiadomość
Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2014-01-12, 17:58   

BishoYo napisał/a:
Cytat:
To wszystko co chciałem tu napisać, odpisywać dalej nie mam zamiaru, każdy kto patrzy obiektywnie zauważy to wszystko co ja.

Czy to wystarczy za odpowiedź?

Może przejrzyj posty autora recenzji zanim znowu napiszesz.

Mój błąd w takim razie.
Nizari#2580

Anubin 

Grafik 3D

Konto na BN: anubin#2524
Klan: Komturia Zachodniej Marchii
Konto na IDR: anubin
Wysłany: 2014-01-12, 18:00   

BishoYo
Spieszę z wyjaśnieniami.

BishoYo napisał/a:
Każdy kto wchodził do działu 'Apokaliptic' widział że przez kilka dni była tam recenzja Lauviacha.

Imperium Diablo wciąż odczuwa straty wywołane hibernacją, o której z pewnością słyszałeś. Zaprowadzenie porządków, powrót do normalnej pracy jest wymagający - dlatego niedawno status moderatora został przydzielony dla mnie, gdyż inne osoby odpowiedzialne za forum nie mogły poświęcić mu tyle czasu ile by chciały, stąd pojawiły się opóźnienia w moderacji tego, ale również innych tematów - nie będę się rozwodzić nad tym tematem, gdyż są to sprawy "wewnętrzne" .

BishoYo napisał/a:
Nie mówcie mi tylko że np u Ajantisa nie widzieliście newsa o premierze moda

Ajantis jest użytkownikiem naszego forum, ale odpowiedzialność za treści, które zawiera on w swoich tygodniówkach należy do niego. nie mamy żadnego wpływu na to, o czym tam opowiada. Osobiście jestem jednak pewnien, że jeśli wyślesz do Ajantisa prywatną wiadomość, pokażesz mu, że Twoje mody są fajne, to jestem niemal pewien że zawrze info w jednej ze swoich tygodniówek.

BishoYo napisał/a:
Autor moda 'Apokaliptic' aż tak posmarował ze trzeba niszczyć ludzi którym mod się nie spodoba?

Wsparcie moda Apokaliptic było decyzją redakcji, ze względu na to, że swoje korzenie ten mod miał właśnie tutaj. Imperium Diablo skupia się na wspieraniu swojej społeczności i promowaniu jej twórczości.
Promujemy nie tylko moda Apokaliptic, ale również wiele wspaniałych Fan Artów, wierszy, opowiadań i innej twórczości naszych użytkowników.

Nie moim zadaniem jest rozstrzyganie, kto jest w porządku, kto się zmienił, kto się polepszył, pogorszył - interesuje mnie porządek na forum i zalecam trzymanie się zasad nie tylko regulaminu, ale także kulturalnej dyskusji.

Jamajka 
Nekromanta

Konto na BN: Jamajka#2610
Konto na IDR: Jamajka
Wysłany: 2014-01-13, 18:50   

No to może ja też się wypowiem :) .

Cytat:
Przesyt sarkazmu zamieszczonego w tej recenzji jest tak odrażający, że ledwie zmusiłem się do przeczytania całego tekstu.

I think so too. Autorze, czy zastanowiłeś się, że to tekst nie tylko dla ciebie? Niektóre zdania podchodzą pod taki hejt, że aż się odechciewa czytać, na przykład to:
Cytat:
1 piksel więcej na północnym murze od strony zachodniej przy granicy południowej koło wschodniej kolumny w siedzibie Andariel.

Cytat:
dopóki nie wziąłem czegoś markowego, jak Philips lub Logitech.

Ja też się cieszyłem Nokią, dopóki nie wziąłem najnowszego iphona 100s. Weź przestań - Logitech dobry? A tak na serio - Autorze, wiesz co to znaczy subiektywna i obiektywna opinia? Dowiedz się

Cytat:
Możliwość własnego zdania na ID zanika. Pozdrowienia dla moderacji.

Ja powiedział Anubin. Poza tym, pomyśl, że ktoś na Ciebie ostro naskakuje, a nie ARGUMENTUJE (inteligentnie) i gdyby wtedy An, czy Freak nic by nie zrobili, mógłbyś tak powiedzieć. Ekipa pod tym tematem zachowała się bardzo bezosobowo imo.

Cytat:
reklama moda

Co myślisz o (pozdro dla Anubinka :) ) reklamie IDR, karczmy Ajana, Klanu AZM, Rivida, modów Noktisa?

Haxite jak zwykle wymiata hahha :) ! I doskonale imo pokazał Autorowi, że Jego humor nie jest "śmieszny".

Cytat:
tej ściemy

Myślę, że każdy może coś przeoczyć, szczególnie, że na Apo pojawia się ostatnio postów a postów. Btw, czy naprawdę uważasz, że promocja Apo jest zła, nie fair?

Tyle ode mnie. Mniej więcej napisałem już, jakie "recenzja" wywołuje u mnie uczucia - mieszane.

Chciałem jeszcze wyjaśnić, dlaczego napisałem "recenzja", a nie recenzja. Imo powyższa "recenzja" recenzją nie jest jeśli chcemy zrecenzować tą recenzję ;) . Autorowi dam kilka linków, by następnym razem nie popełnił gafy pisząc teksty, które opublikuje, proszę: chociażby ta - są zdjęcia, opisy, a nie ociekające ironią zdania... Łap jeszcze tą od Przema :) . Mam nadzieję, że już wiesz jak powinna (przynajmniej w mojej opinii) wyglądać dobra recenzja.

Ocena recenzji -3

Last Worshipper 

Wysłany: 2014-06-26, 23:31   

Czytając recenzję kolegi, który ma problemy z szympansami (a może to szympansy z nim?...) i całą tą dyskusję, w tym zwracając baczną uwagę na pewne komentarze, zauważyłam że:

1. ktoś tu ma rozdwojenie jaźni, bo pisze z dwóch kont na raz
2. doza humoru to nie to samo co doza odoru np. zazdrości, która tu kogoś intensywnie trawi i jest on tak niesmaczny, że nawet ona, pełna żółci, ma gazy.
3. na problem należy spojrzeć z dwóch stron, więc jedni ludzie argumenty do dyskusji biorą z głowy, a inni... z drugiej strony.
4. a to by z kolei tłumaczyło skąd tu szympans - powszechnie wiadomo, że one bronią swojego terytorium obrzucając przeciwnika kupą, bo nic lepszego nie mają.

Anubin 

Grafik 3D

Wysłany: 2014-06-27, 10:09   

Autor już dawno przestał się interesować tym tematem. Nie został on (temat) zamknięty, ale wolałbym, aby dyskusja toczona była w odniesieniu do moda/recenzji, a nie ludzi biorących w nim udział.

Nauczony doświadczeniami, wolę to skonkretyzować i będę odpowiednio reagować. Od rozsądzania pewnych spraw są moderatorzy i administracja, proszę o tym pamiętać.

Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2014-06-27, 13:25   

Anubinie, myśle, że nie obrazisz się z powodu iż jestem kolejną osobą tu piszącą, rozumiem, że nie ma co wracać do starej sprzeczki z wiemy kim, aczkolwiek zauważ, że post Last Worshipper w żaden sposób nie złamał regulaminu forum któro jest zaznaczę dyskusyjne. Zwróć uwagę, że Last Worshipper odnosi się do autora tematu w sposób nie obraźliwy, ponadto w swoim poście zawiera tak naprawdę swoje zdanie na temat samej recenzji, krytykując np 'humor' w niej zawarty. Nie ma wprawdzie oceny owej recenzji, aczkolwiek jest to pewien sposób jej krytyki, myśle, z całym szacunkiem dla Ciebie, jako redaktora Imperium, że nie zaszło tu żadne odstępstwo od tematu. Przeanalizujmy podpunkty z postu Last Worshipper:
1. Uwaga na temat samej istoty tego tematu
2. Uwaga na temat humoru zawartego w recenzji
3. Uwaga na temat argumentów zawartych w recenzji
4. Uwaga na temat, tu muszę zacytować - 'szympansów' i humoru opartego na owych szympansach, również zawartego w recenzji

Nie chciałbym wyjść na osobę krytykującą, czy zwracająca uwagę administracji/moderatorom/redaktorom, nie chce również rozpoczynać niewłaściwej dyskusji, która mogłaby przeistoczyć się w ferment, w związku z tym, dodam w swym poście ocene tej recenzji, jako iż jeszcze tego nie uczyniłem. Otóż, jak wspominałem kilka miesięcy temu, doceniam jakąkolwiek krytyke, ponadto jako autor modyfikacji której oceniana przeze mnie recenzja się tyczy, wypadało by, bym zachował odpowiednią skromność i postawę samokrytyczną, w związku z tym daje 4,5/10. Biorąc jednak pod uwagę niesmaczny i niegrzeczny humor, jak i niegrzeczne uwagi zawarte w poście autora, a ponadto pewne podejrzenie któro miałem i nadal mam, nieważne jakie - i tak każdy bardziej domyślny zauważy to i nabierze podobnych przypuszczeń, jestem zmuszony obniżyć moją ocenę do 2/10.
Nizari#2580

Anubin 

Grafik 3D

Wysłany: 2014-06-27, 14:08   

Zwróciłem tylko uwagę na pewne rzeczy, gdyż idąc za Tobą
Cytat:
nie chce również rozpoczynać niewłaściwej dyskusji, która mogłaby przeistoczyć się w ferment

Niemniej jednak temat był burzliwy i w nim (zarówno jak i w tematach pokrewnych) będziemy zachowywać szczególną ostrożność.

Nadal uważam, że miejscem na wyjaśnianie pewnych kwestii jest Prywatna Wiadomość. Odpisałem jednak na forum publicznym, gdyż uważam, że jako moderator nie nadużywam w tym momencie władzy w jakikolwiek sposób, informuję jedynie o ewentualnych konsekwencjach.

Co do samej recenzji, reprezentuje ona sobą poziom bardzo niski. W mojej ocenie jako Redaktora serwisu, kuleje w niej stylistyka, założenia i cała budowa wypowiedzi. Największym brakiem tej recenzji jest jednak cel.
Cel - to powód dla którego piszemy nasze przemyślenia, próbując spojrzeć na wady i zalety. W tym przypadku post skupiony był na wadach (nie mówię, że to źle, gdyby były one odpowiednio uargumentowane i poparte faktami - wtedy rozumiem) a pozytywne strony zostały pominięte lub sprowadzone do absurdu.

dziękuję za uwagę

GrecosPlayer 

Wysłany: 2014-07-04, 22:40   

Jedyny słuszny komentarz tyczący się autora tematu.

Anubin 

Grafik 3D

Wysłany: 2014-07-04, 22:49   

A prosiłem o utrzymanie porządku w tym temacie, rozumiem wyrażanie opinii, rozumiem negatywne odnoszenie się względem autora tematu, rozumiem wytykanie braków merytorycznych, oraz krytykowanie recenzji.

Ale tego posta powyżej "nie rozumiem"

Temat zamykam. Jak jakieś wątpliwości macie to PW.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi