..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
barb za słaby na piekle
Autor Wiadomość
Mrs.Colorful 
Inna niż wszyscy

Wysłany: 2015-02-24, 15:09   

Obishedo napisał/a:
Mrs. Colorful to co mu proponujesz jest nierealne do zdobycia na SINGLU!!! Takie runy jak Jah czy Ber, to są ciężkie do zdobycia i na CBN a on gra przecież SINGLA!!!

Masz patch 1.13c - świetnie się składa, bo mam kolejne pytanie:
Czy korzystałeś z resetów skilli u Akary po zrobieniu questu Den of Evil (Siedlisko Zła). Od patcha 1.12 przysługuje Ci 3 razy reset skilli na postać (3 razy bo wykonujemy raz zadanie na każdym poziomie trudności). Jeśli skorzystałeś z tego to ile resetów Ci zostało?

Takim podejście nigdy nic mu się nie uda. I nie ma rzeczy niemożliwych. Nie mówię, że chwila i będzie miał wszystko co sobie zażyczy. Ale jak chce coś zrobić ze swoim charem to musi wziąć się do roboty. A jeśli chce ktoś z cbn'a typu Forti czy Grief to niech zainstaluje sobie PlugY. Z resztą ten zestaw który wymieniłam szczytem nie jest, także nie przesadzaj.

Edit: Btw. jak już mówiłam to tylko moja propozycja na ten "tańszy" stuff. Można użyć zamienników w postaci uniq/rarów albo innych rw.

Obishedo 
D1, D2 LoD, D3 RoS

Konto na BN: Obishedo
Klan: DoT / EPI / ZROM
Konto na IDR: ------------
Wysłany: 2015-02-24, 15:16   

Tak możesz zrobić 3 resety, więc się poważnie zastanów nad tym.

http://www.youtube.com/obishedo

offensivepotato 

Wysłany: 2015-02-24, 15:38   

Jak koleś nie radzi sobie na hellu, a Ty mu proponujesz szukać bera czy jaha na koszu, to naprawdę nie są to dobre rady, przepraszam za krytykę, ale myślę, że prawie każdemu odechciałoby się w ogóle grać, gdyby o to w d2 chodziło. Sztuką jest szukanie sobie łatwiejszych do ogarnięcia zamienników, ja aż do hella tyrałem barbem na Czerni w 3soxowym knucie, runy są łatwe do znalezienia, a 40cb jest bardzo dobre i znacznie ułatwia rozgrywkę.

Mrs.Colorful 
Inna niż wszyscy

Wysłany: 2015-02-24, 16:07   

Nie proponuje szukać Bera i Jaha na koszu. Proponuje mu ogółem na koszu po stuff polatać. I ogółem dobrze byłoby gdyby runki podropił. Jak nie złoży tego co proponuję, to złoży sobie coś gorszego, albo poza rw.

Edit: A może rzeczywiście przesadzam i proponowany stuff za drogi dla kolegi jest ;x Musicie wybaczyć, osobiście nie mam już żadnych problemów ze stuffem, nie brakuje mi run, rw, uniq...możliwe, że źle oceniłam sytuacje i obecne możliwości gracza.

Shadow113 

Konto na IDR: Shadow113
Wysłany: 2015-02-24, 16:42   

Zawsze możesz porobić crafty. Gdyby coś ci nie wyszło, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś miał przygotowaną kopię zapasową save'ów :)
Pomęcz hrabinkę/andariel w poszukiwaniu dobrych run/ itemów, na players 8. Najlepiej gdybyś nie umarł przy andzie ani razu- lepszy drop. :P

weronikaneska 

Konto na BN: już nie gram
Konto na IDR: już nie gram
Wysłany: 2015-02-24, 18:49   

offensivepotato napisał/a:
Sztuką jest szukanie sobie łatwiejszych do ogarnięcia zamienników, .

Dokładnie to proponowałam we wcześniejszym poście....

Chłopak już na wstępie opisał swoją sytuację na piekle. Bez sava widać, że źle rozdaje skil.

co do plugy... jak ktoś pisał o zainstalowaniu. a czemu nie odrazu HE i dać mu wszystko co zapragnie łącznie z 99 lvl?????? Bestia w berku , Ostatnie itd itp...

Jak rozumiem kolega chce przejść grę na singlu barbarzyńcą i tym co jest wstanie sam znaleźć bez "wspomagazy" Nie twierdzę, że moje rady są dobre, ale przeczytaj je jeszcze raz uważnie i nie sugeruj się tym, że jestem baba i w diablo nie powinnam grać w ogóle. ;)

Shadow113 

Wysłany: 2015-02-24, 19:14   

Jeszcze jest możliwość, aby ktoś ci zrobił taxi i byś sobie pochodził w 3 akcie na bazar w kurast na stojaki i skrzynie- był o tym artykuł na ID. Ja sam mam 74 lvl i idę dalej na wspomnianą hrabinkę. Dzisiaj mnie mobki i ona obdarzyli sanktuarium gerke, wschodzące słońce i jakiś kirys z zestawu, a gram na single. Jak jest w poście u góry napisane o zamiennikach- kombinuj. Ja noszę m.in. część zestawu sigona, co mi daje 50 mf, a o sigona łatwo nawet na normie. :wink:

offensivepotato 

Wysłany: 2015-02-24, 19:33   

@weronikaneska, nie do Ciebie piłem, a to Mrs. Colorful, Twoje rady są jak najbardziej sensowne, drugiej koleżanki też, tylko trochę bardziej szalone jak na singla : >

weronikaneska 

Konto na BN: już nie gram
Konto na IDR: już nie gram
Wysłany: 2015-02-24, 19:45   

offensivepotato napisał/a:
@weronikaneska, nie do Ciebie piłem, a to Mrs. Colorful, Twoje rady są jak najbardziej sensowne, drugiej koleżanki też, tylko trochę bardziej szalone jak na singla : >

:oops: mój post nie był kierowany do Ciebie a do autora tematu. Wspomogłam się Twoim cytatem bo jest trafny a i rady oki DD

Pitek133 napisał/a:
Jeszcze jest możliwość, aby ktoś ci zrobił taxi :wink:

na singlu??????????????????????????? wtf.....

Valter 

Konto na BN: Rackoon
Wysłany: 2015-02-24, 20:45   

Tak. Jeśli wykonałeś siedlisko zła z każdego poziomu trudności i nie wykorzystałeś żadnego resetu, to masz 3 takowe do dyspozycji. Ja bym został przy założeniu dwóch słów runicznych 'siła' w jakichś przedmiotach o naprawde dobrym dmg. Będziesz mieć 50% szans na druzgocące uderzenie(dobry bonus do dmg), kilkanaście % kradzieży życia(pozwoli ci się utrzymać podczas walki z potworami), 40(!!!) siły, 20 żywotności, no i 35% zwiększonych obrażeń samej broni. Ponadto zrobiłbym reset i zainwestował w szał bitewny, dzięki niemu nie będziesz miećproblemue z szybkością ataku. Możesz zrobić ciekawy myk zwany str bugiem, mianowicie musisz zrobić jeszcze 2x słowa runiczne siła(w czymkolwiek, najlepiej w najmniej wymagająćym przedmiocie), założyć je na siebie, a potem pozamieniać na wyjściowe bronie('siły' w mocnych broniach). Zaoszczędzisz sporo punktów, które będziesz mógł dać w żywotność, tym samym zwiększając swoje hp oczywiście. Fajnie by było oprócz tego jakbyś znalazł rękawice pięść krwi(fhr, szybkość ataku i hp), a najlepiej jakbyś znalazł chwyt drakuli. Co do twojej wytrzymałości na ciosy wrogów, to najlepszą opcjąbyłoby znależć 'laskoszczyt', zbroję z gz defem, 30% redukcją obrażeń i 60 hp. Wtedy byłoby naprawdę w porządku, gwaratnuje.

Obishedo 
D1, D2 LoD, D3 RoS

Konto na BN: Obishedo
Klan: DoT / EPI / ZROM
Konto na IDR: ------------
Wysłany: 2015-02-24, 20:46   

weronikaneska napisał/a:

Pitek133 napisał/a:
Jeszcze jest możliwość, aby ktoś ci zrobił taxi :wink:

na singlu??????????????????????????? wtf.....

Da się na TCP/IP albo OBN ale to już nie będzie Single :P

http://www.youtube.com/obishedo

Shadow113 

Wysłany: 2015-02-24, 21:32   

No właśnie, to tylko propozycja.
Nie ukrywam, pograłbym sobie z kimś... ale nie dzisiaj, bo późno :wink:

dizelsky 

Wysłany: 2015-02-24, 21:42   

moja mała sugestia: ogólnie rady weronikineski są bardzo trafne, skille itp. są ok. Ode mnie - za mało hp, jeśli wyrabiasz się ze str pod itemy i masz amu i ring anioła, to reszta w hp.

i najwazniejsze - wylosuj sobie mapkę na koszu, która będzie miała blisko wejście z kazamatów nienawiści poz 2 na 3, akt 3 - do mefa. i lataj na niego do oporu aby się dozbroić, masz słaby dmg, bez dmg nie ma ll a bez ll nie ma przeżywalności. poza tym znajdziesz wiele innych przydatnych itemów, podstawą może tez okazac się słowo runiczne lwie serce - hel lum fal. jak na takie runy jest genialne :twisted: w ten sposób przeszedłem barbem na szał bitewny singla :mrgreen:

xlenio 

Wysłany: 2015-02-26, 18:46   

Dzięki wszystkim za rady.

Sporo poprawiłem, zrobiłem jedno słowo runiczne w mieczu 'siła', na inne słowa narazie brakuje run ale to kwestia czasu :)

Dobiłem kilka leveli na koszmarze tłukąc baala i biorąc z niego itemy najlepsze. Wynik jest taki, że najemnik już jest w stanie się lać, ma dobrą włócznie która wypadła z baala. Moje dwa miecze już mają po ~500 max dmg.

Generalnie idzie już grać, ale dalej miksturki idą na potęgę, zombiaki są trudne do rozpracowania w grupach 5+ :D .

Rozwaliłem Andariel na piekle i wracałem do niej kilka razy po itemy. Wypadła mi buława - "OGRZY KAFAR".

W związku z tym chyba się na jakiś czas zresetuje pod tą buławe, bo jeśli zostaną mi jeszcze dwa resety to mogę jeszcze wrócić do mieczy.

Pytanie - jak rozłożyć atrybuty do tej buławy? Szczególnie chodzi mi o rodzaje ataków - szał bitewny nie działa na jedną broń. Trąba powietrzna chyba powinna być ok?

Jak sądzicie? Plus pytanie - jaką aure wziąść u najemnika najlepiej?

pozdro

edit:
Wykonałem pierwszy reset u Akary i od razu sprawdziłem czy jest opcja wykonania kolejnego - nie widzę takiej opcji na piekle?

Czy to znaczy, że muszę odpalić gre na koszmarze lub normalu, żeby wykonać kolejny reset (nie chce narazie tam wchodzić bo mapy mi się zresetują) czy nie mam więcej resetów?
Ostatnio zmieniony przez xlenio 2015-02-26, 20:33, w całości zmieniany 1 raz  

sliwa023 

Wysłany: 2015-02-26, 19:54   

pomysł, żeby robić reset pod tą buławę jest słaby, ponieważ wymaga ona dużo siły i tracisz 1 reset.
co do aury to śmiałość jeśli obrona kuleje, a jak masz dobrą obronę to dobrym wyborem jest aura moc - podkręci Ci dmg.
co do runki amn, możesz skoczyć na hrabinę na koszmarze - nie powinno być tam problemu z dropem tej runy.

Odpowiedz do tematu