..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Drop rate, oklepany temat.
Autor Wiadomość
Rekin3k 

Konto na BN: liipa
Klan: brak
Wysłany: 2016-03-17, 08:48   Drop rate, oklepany temat.

Hejoo, nowy na forum bez hejtów proszę :D .
Wiem, że to dosyć oklepany temat, ale przeszukałem całe forum + zagraniczne fora i nigdzie nie było napisane, jak zwiększyć drop rate chociażby o te 2-4x...

Treasureclassex.txt już mam i powiem tylko jedno, ta tabelka to czarna magia.

Chciałbym powiększyć troche drop unikatów i zółtych, ale troche, nie tak, że zgarne spota i wylatuje po 5 takich itemów :v

Moim celem jest to, żeby chodząc na andy/mefke/diablo/baala nie miał problemów z dropnięciem chociażby jednego unikata ew. paru niebieskich, paru zółtych.

Zakładając, że na dropnięcie unikatów mamy 2% chciałbym zmienić to w 10%.

1024 to jest wartość, kiedy mamy 100% na dropnięcie itemów w zależności do jakiej kolumny ją wpiszemy, tylko moim problemem jest to że nie ogarniam tej tabelki i nie mam zielonego pojęcia jak to zedytować żeby trzymało sie kupy i żeby nie było dziwnych incydentów podczas gry ;d

Mam nadzieje, że mi pomożecie ;)

Eps 
JuniorAdmin

Wysłany: 2016-03-17, 09:53   

Tu masz poradnik na zrobienie drop moda http://diablo.phx.pl/foru...p?p=98191#98191 Wykorzystując wiedzę z poradnika (sam dostosuj wartości mniejsze od 1024, np. metodą prób i błędów.) W końcu osiągniesz w mniejszym lub większym stopniu zamierzony efekt.

Rekin3k 

Konto na BN: liipa
Klan: brak
Wysłany: 2016-03-17, 20:18   

dziękuje, myśle, że teraz będe miał o wiele łatwiej bo już ogarnąłem o co chodzi ;)

@EDIT
No, obeszło sie bez treasure. Tam tylko zmieniłem żeby dropiło zawsze, reszta magii jest zrobiona uwaga - w itemratio.txt.
Tam zmieniłem na perfekcyjnie, tak jak chciałem, z mobów nie leci, rzadko kiedy, a z bossa często sypnie jakimś jednym unikatem i paroma żółciakami ;)

Odpowiedz do tematu