..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Propozycja zmian na CL
Autor Wiadomość
Stef 

Wysłany: 2016-11-05, 19:59   Propozycja zmian na CL

Po prawie 20 latach od ukazania się D2 można by wprowadzić parę drobnych zmian w trybie Cl , co moim zdaniem na nowo zwiększyło by zainteresowanie trybem cl czy też ułatwiło by trochę mobilność postaci . Moje propozycje to : zwiększenie rozmiaru skrzynki, możliwość noszenia drugiego zestawu broni i tarczy na switchu . Jakie jest Wasze zdanie Koledzy?

Sauc 
True way to Diablo

Konto na BN: *Saucerhead/*Sauc
Klan: Warriors of Doom
Konto na IDR: *Sauc
Wysłany: 2016-11-05, 20:14   

Zasadniczo to Diablo 2 zostało wydane w czerwcu 2000 roku, więc nie ma jeszcze 20 lat.
Chyba, że masz na myśli cały cykl. To owszem 20-stka już prawie strzeliła Diabełkowi.

Co do klasyka. Czyli gra postaciami bez rozszerzenia tak zwany NOX.
Modyfikacja IDR już teraz wprowadza większą skrzynkę niż w czystym Diablo2.
Noszenie drugiego zestawu - jeżeli da się zrobić owszem jestem za.
Wprowadził bym A85 na CS hell- by był możliwe szybsze zdobywanie doświadczenia.

pogralbym 
ex mikam_sox

Konto na IDR: mikamcc
Wysłany: 2016-11-05, 20:45   

Ja bym nie tykał, jedna zmiana pociągnie kolejną i kolejną i nagle się zrobi "ubogi LOD" a nie classic z tego trybu gry.

pszczola548 
Zawodowiec

Klan: PDG
Konto na IDR: Pszczola
Wysłany: 2016-11-05, 21:28   

pogralbym napisał/a:
Ja bym nie tykał, jedna zmiana pociągnie kolejną i kolejną i nagle się zrobi "ubogi LOD" a nie classic z tego trybu gry.

Popieram raz na jakiś czas dać event w zupełności wystarczy

Pozdrawiam

Antique 
IDR PvP KING

Klan: Vatos Locos
Konto na IDR: Antique
Wysłany: 2016-11-05, 21:33   

Tryb CL musi być trybem klasycznym i takim go pozostawmy.
Wystarczą w zupełności ewenty lub ustawienie na stałe kilka małych area 85

Stef 

Wysłany: 2016-11-05, 21:49   

Panowie bez paniki . Te drobne zmiany polepszyły by tylko mobilność gry , po co tracić na przykład czas na latanie do skrzynki po drugą broń i tarcze . Dopóki na CL nie ma słów runicznych, talizmanów, aniego, torcha itd. , potężnego merca , 5a . to nawet nie ma szans być biednym krewnym loda . :) Przygoda z diabełkiem zaczęła się w 1997 roku !

Finrod_mw 

Wysłany: 2016-11-05, 21:59   

Co prawda chwilowo zawiesiłem granie ale zapewne prędzej czy później wrócę. Tak czy inaczej również wydaje mi się, że zbyt daleko idące zmiany (a za taką uważam np drugi zestaw broni) zniszczą ten tryb gry. Te "utrudnienia" dla mnie są paradoksalnie własnie tym, przez co polubiłem classica.

Już i tak mamy takie dziwaczne perełki jak banalne dziurowanie w porównaniu do normalnej wersji (only soj) + upg itemów zwykłych->wyjątkowe i idea classcia została przez to delikatnie mówiąc mocno zachwiana. Takie cuda jak upg Snap z wsadzoną perf czaską były nie do pomyślenia w "klasycznej" wersji...

Oczywiście to tylko moje prywatne, subiektywne zdanie.
Runes: 31/33

pszczola548 
Zawodowiec

Klan: PDG
Konto na IDR: Pszczola
Wysłany: 2016-11-05, 22:07   

Zamiast narzekać zacznijcie grać :) CL to CL nie warto mocno ingerować zwłaszcza że są tokeny upg itemów ...
Finrod pisz pomoge tax/ench/boo jak coś :)

Finrod_mw 

Wysłany: 2016-11-05, 22:20   

Dzięki Pszczola :) Mam boo barba a brat sorc ench także to nie problem - grę zawiesiłem przez "lekką" frustrację spowodowaną podwójnym eventowym RIPem z cyklu "WTF?!" :D Do tego straciłem chwilowo dostęp do efektywnego neta - w drugiej połowie listopada prawdopodobnie wrócę :)
Runes: 31/33

Bac 
HardCore Classic

Klan: DsU
Wysłany: 2016-11-06, 01:49   

Nie nie nie i jescze raz nie

Switch odpada bo po co , cala frajda polega na tym ze trzeba [wulgaryzm] do skrzyni sie przebrac , ktorej tez nie powinno sie powiekszac bo i taj jest duza w porownaniu z oryginalnym "pudelkiem na kolczyki"

zmiany jakie mogly by wejsc moim zdaniem to dolozenie sie clowcow do kluczy dc i oczywiscie jakas nagroda za ubicie jego ale tez jakas nie przesadzona bo mozna zawsze latwo zmarnowac potencjal
Edit Piaf :

jedynie do eventow mogli by nasi kochani administratorzy/moderzy , ktorzy i tak sa [wulgaryzm] wspaniali , przyjazni ,opiekunczy i zdumiewajacy ze az mozna o nich sonety pisac i nie zwazajcie na moje lizusostwo i dupowlaztwo ,robcie dalej swoje bo robicie to dobrze , o Wy najwyżsi, cudowni, opiekunowie naszego drugiego świata , troszeczke przylozyc znaczy cokolwiek zmienic , albo w eventach wprowadzac zmiany globlne jak to jeszcze kilka miesiecy temu bywalo i brac pod uwage rozrastajaca sie spoleczność CL w ktorej ostatnimi czasy sporo sie dzieje , HC czy to SC

Pozdrawiam DCB

//+1 za wulgaryzmy - Eps
Ostatnio zmieniony przez Eps 2016-11-06, 04:15, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi