..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Druid wyzwanie IDR
Autor Wiadomość
DafyT 

Konto na BN: DafyT
Konto na IDR: Bezur5
Wysłany: 2017-01-29, 13:21   Druid wyzwanie IDR

Witam,

Niedawno rozpocząłem na nowo zabawę na battle.net, ubrałem czarodziejkę, chwilę się pobawiłem ale gra w tym momencie laddera jest mało satysfakcjonująca więc postanowiłem zawitać na tutejszym IDR wraz z małym wyzwaniem dla samego siebie. Główne założenia wyzwania to:
- Gram druidem w wilkołaka (jeszcze nie wiem jak dokładnie go zbuduje, jestem otwarty na porady)
- Gram w trybie HC
- Nie używam słów runicznych
- Postaram się farmić tylko tyle, ile będzie absolutnie konieczne.
- Nie będę używał najemnika z drugiego aktu, prawdopodobnie będzie to łotrzyca albo barb.

Zamierzam czerpać maksimum przyjemności z gry i dojść jak najdalej bez zgonu, a was zachęcam do śledzenia mojej walki z lagami, potworami i samym sobą :)

Ostatnio zmieniony przez DafyT 2017-01-29, 15:16, w całości zmieniany 1 raz  

Obishedo 
D1, D2 LoD, D3 RoS

Konto na BN: Obishedo
Klan: DoT / EPI / ZROM
Konto na IDR: ------------
Wysłany: 2017-01-29, 14:59   

A zatem powodzenia!

http://www.youtube.com/obishedo

DafyT 

Wysłany: 2017-01-29, 15:07   

Miałem chwilę więc na szybko Cain został uwolniony a Hrabina zgładzona. Druid osiągnął 11 poziom. Nad itemami i skillami póki co się nie będę rozwodził, bo nie ma nad czym :P

Wieczorem polecimy dalej. Będę grał na otwartych grach, więc jak ktoś chce pogadać, zarzucić radą czy przyjrzeć się z bliska to zapraszam :)

Masyw 

Konto na IDR: masyw
Wysłany: 2017-01-29, 16:38   

Ciekawe wyzwanie będę obserwował z przyjemnością

DafyT 

Wysłany: 2017-01-29, 20:35   

No i 1 akt zaliczony! Andariel nie wyrzuciła na nam absolutnie nic ciekawego (nawet zapomniałem screena zrobić).
Statystki prezentują się tak:

Broń, której używam wygląda tak:

A drzewka tak:

Postaram się podbić trochę obronę i light res na drugi akt.

Shadow113 

Konto na IDR: Shadow113
Wysłany: 2017-01-29, 21:32   

Wygambluj sobie kryształowy miecz/pałasz, powinny być w miarę "mocne" jak na niebieskie itemki + możesz mieć tarczę/ew jakieś ciekawe bronie drzewcowe. ias zmiennokształtne postacie tj. wilkołak/ nec w secie tranga biorą tylko z broni; jak pisze w 1st poście rw nie stosujesz ale nic nie pisałeś o w stawianiu run jako takich (shael?)
Może dasz punkty w oaka oraz ogniste szpony + synergie? Sądzę że z tym masz szansę ukończyć grę, nie męcząc się przez brak mocnej uniq broni. Jak ci nie będzie zależało na dmg fizycznym to można pomyśleć nad korbaczem, szybszej broni niż tej nie znajdziesz.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

DafyT 

Wysłany: 2017-01-29, 22:11   

Prawdopodobnie później będę musiał zacząć kombinować nad buidem, póki co myślałem o furii + dzikim szale. Słów runicznych nie robie, ale pojedyncze runy już jak najbardziej. Jesli nie będzie się sprawdzać to pokombinujemy z ognistym szponem. Dzięki za rade odnosnie ias, na pewno skorzystam :)

[ Dodano: 2017-01-30, 20:45 ]
No i jesteśmy w Kurast! Druid jest obecnie na 20 poziomie doświadczenia a jego statystyki prezentują się następująco:

W drugim akcie udało mi się zdobyć całkiem miłe rękawice:

Duriel oczwiście nie zostawił nic specjalnie użytecznego:

Co ważniejszy gear, którego obecnie używam:

Zbroja to jakiś żart:

Drzewko prezentuje się tak:

Do tego 3 w oaka i po jednym na dojście do misia.

Eksploracje aktu trzeciego zacznę prawdopodobnie jutro. Póki co idzie bez większych problemów, prawie 500 życia pod postacią wilkołaka zapewnia mi spore bezpieczeństwo... póki co :P Stay tuned.

DafyT 

Wysłany: 2017-01-31, 00:48   

Miałem już dzisiaj nie grać, ale postanowiłem posłuchać sobie pewnego podcastu, a nie robienie nic przez bite 3 godziny nie wchodzi w rachubę, tak więc właśnie zawitałem do Fortecy Pandemonium! Druid awansował do 24 poziomu a jego statystyki prezentują się tak:

Jestem bardzo blisko wymaksowania wszystkich resów, na czym mi bardzo zależy, mam w skrzyni rękawice z fire i light resem, dzięki czemu podniosę je prawie do 75 na nadchodzącą walkę z panem grozy.

Mefisto nie sprawił żadnego problemu po przedawkowaniu mikstur odtajenia i antidotów, a w ramach nagrody za pokonanie go, zostawił następujące przedmioty:

Korbacz okazał się godnym zamiennikiem mojego starego, niszczącego się co parę minut kryształowego miecza:

A tu zbroja i hełm:

Swoją drogą to nie wiedziałem, że można posiadać dwa różne duchy na raz O.o Mędrca mam ze skilli, a Rosomaka z hełmu. Całkiem przyjemna sprawa.

Na razie to tyle, wciąż nie napotkałem większych przeszkód a postać radzi sobie całkiem nieźle. Przekonałem się o kolosalnych obrażeniach Wścieklizny i myślę nad rozwinięciem tej umiejętności. Mam nadzieję, że walka z Diablo nie będzie aż tak kłopotliwa jak to sobie wyobrażam. Anyway, wkrótce pojawię się z dobrymi, albo złymi informacjami o przebiegu epickiej potyczki z ucieleśnieniem zła :)

Podcast trwa, gram dalej. Nie będę owijał w bawełnę... UDAŁO SIĘ! Pan grozy w jego własnej osobie przeszedł do historii! Nie była to łatwa i krótka batalia, zmuszała mnie do wielokrotnego uzupełniania zapasów mikstur, ale ładnie podbite resy i mnóstwo punktów życia pozwoliły mi nie umierać od jego chorej błyskawicy. Drop:

Tu drop z kuźni (El rune hype!)

Statystyki po drobnej zmianie ekwipunku wyglądają tak:

Spadły resisty, ponieważ ubrałem tę broń:

Podoba mi się wizja 12%ll połączonego z Dzikim Szałem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wypadł również całkiem przyjemny hełm:

PS: Dobrze, że walczę pod postacią wilka, bo w ludzkiej formie wyglądam co najmniej komicznie :P

PS2: Prawdopodobnie od koszmaru zacznę nagrywać cały gameplay aby mieć uchwycony moment ewentualnego zgonu.

Shadow113 

Wysłany: 2017-01-31, 15:03   

2 różne duchy, a nawet 3. Oto urok grania na realmie... z wprowadzonymi niedawno zmianami. gl & hf

pszczola548 
Zawodowiec

Klan: PDG
Konto na IDR: Pszczola
Wysłany: 2017-01-31, 16:29   

Miło się na to patrzy życzę dalszych sukcesów w przechodzeniu gry Powodzenia :)

Karti 

Konto na IDR: Karti6
Wysłany: 2017-01-31, 18:02   

Na IDR jest polepszony balans postaci pod względem PvM. Wiele buildów stało się bardziej grywalnymi dzięki zmianom, chociażby Druid Summoner. Posiadanie wszystkich trzech duchów naraz to jedna ze zmian (w tym Duch Kolców został totalnie zmieniony).

Miło widzieć takie projekty u nas, chociaż myślę, ze sam temat lepiej by pasował do naszej sekcji IDR w sprawach ogólnych g:) Powodzenia!

DafyT 

Wysłany: 2017-02-01, 01:03   

Starożytni upadli, nie sprawili zbyt wiele problemu.

Baal natomiast doprowadził mnie do szewskiej pasji. Palców mi braknie aby policzyć ile razy musiałem zabijać jego cholernego klona, bombardowany z każdej strony, odpychany, zamrażany... Jednym słowem tragedia, ale po ponad pół godziny zaciętego boju ostatni z mrocznej trójcy ugryzł piach.

Z dropu jednym sensownym przedmiotem jest rzadki Półtoraręczny miecz z dla najemnika. Sęk w tym, że wymaga 40 poziomu, więc trochę poczeka...

Statystyki po wejściu na koszmar prezentują się mniej więcej tak:

A oto moja ukochana broń, która trafiała w Baala z 54% sktecznością(!):

Podsumowując, jest kiepsko i będzie jeszcze gorzej. Prawdopodobnie będę zmuszony trochę dofarmić itemów/poziomu aby moja przygoda nie skończyła się na pierwszym lepszym bossie na koszmaru. Zobaczymy co to będzie, tymczasem muszę trochę ochłonąć :)

PS: Zgrabnie ominąłem ostatnią falę, wolałem niepotrzebnie nie ryzykować.

Shadow113 

Wysłany: 2017-02-01, 12:54   

Jak klon się pojawiał, to ja bardzo często wskakiwałem w tp i odczekiwałem trochę aż sam nie zniknie :D tp robiłem z dala od baala i jego klona jeśli to miało jakieś znaczenie.

dzakas001 

Konto na IDR: dzakas001
Wysłany: 2017-03-01, 09:53   

i ciszaa wiec pewnie zgon :D

Obishedo 
D1, D2 LoD, D3 RoS

Konto na BN: Obishedo
Klan: DoT / EPI / ZROM
Konto na IDR: ------------
Wysłany: 2017-03-01, 18:05   

No właśnie. Co się dzieje?

http://www.youtube.com/obishedo