..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Reset obecnego laddera - 15 czerwca 2018 r.
Autor Wiadomość
Vighelod 

Konto na BN: Vighelod
Konto na IDR: Vighelod
Wysłany: 2018-06-04, 21:20   Reset obecnego laddera - 15 czerwca 2018 r.

Witam,

Pozwoliłem sobie założyć temat, i przekazać wam jakże świeżutkie info sprzed kilkunastu minut z oficjalnego forum Battle.net, dotyczące resetu drabinki.

Oficjalne info pod linkiem: https://us.battle.net/forums/en/bnet/topic/20765057401

Mówiąc w skrócie - Reset nastąpi 15 czerwca 2018 r. o godz. 17:00 czasu pacyficznego PST, czyli na nasz polski czas przypada to na noc z piątku na sobotę o godz. 2:00

Za tych co się jeszcze "ostali" trzymam kciuki, i życzę miłego naparzanka :)
Ostatnio zmieniony przez Vighelod 2018-06-07, 22:23, w całości zmieniany 1 raz  

ASX76 

Konto na BN: Atlantyd
Wysłany: 2018-06-05, 09:46   

Witaj, dzięki za info! :)
Trza będzie znów sięgnąć po mieczyki ;)

Finrod_mw 

Wysłany: 2018-06-05, 21:56   

Hmmm, a czy ktoś kojarzy jak wyglądała na poprzednim (w zasadzie jeszcze "obecnym") ladderze sytuacja z botami? Kojarzę jakieś newsy z początku obecnego sezonu mówiące o tym, że blizzard całkiem skutecznie poradził sobie z tą zarazą. Dotrwało tak do końca?
Runes: 30/33

rafineria888 

Konto na IDR: rafineria888
Wysłany: 2018-06-05, 22:25   

Podpinam się pod to pytanie!!!

POTF 

Wysłany: 2018-06-05, 23:54   

No i doczekałem się tej informacji !!! :564:

Masyw 

Konto na IDR: masyw
Wysłany: 2018-06-06, 00:16   

Botów praktycznie nie ma jeżeli wgl jakieś są potwierdzam ceny na jsp skoczyły niebotycznie i ogólnie sytuacja jest dobra powodzenia na nowym ladderze !

Finrod_mw 

Wysłany: 2018-06-06, 10:13   

Masyw napisał/a:
Botów praktycznie nie ma

No to chyba nie pozostaje mi nic innego jak wrócić do diabełka - ciężko o lepszą okazję ;)

Jakie macie Panowie preferencje co do rodzaju rozgrywki? HC/SC? LOD/Classic? Ja ostatnio grywałem głównie na HC Classic ale chyba czas wrócić do LOD'a.

Vighelod 

Konto na BN: Vighelod
Konto na IDR: Vighelod
Wysłany: 2018-06-06, 11:28   

Z tego co wiem to Blizz całkiem skutecznie ukrócił szumowinę jaką są boty, przynajmniej na samym początku obecnego laddera. Co prawda grałem przez raptem pierwsze 2-3 tygodnie ale było naprawdę czyściutko i fajno... Nie wiem jak jest teraz, nie chcę nikogo wprowadzać w błąd, może więcej osób bardziej "dzisiejszych" niż ja mogło by potwierdzić słowa Masywa?

Finrod_mw napisał/a:
No to chyba nie pozostaje mi nic innego jak wrócić do diabełka - ciężko o lepszą okazję ;)

Też tak myślę i pluję sobie w brodę, że tak szybko zakończyłem swoją grę na obecnym ladderze. Myślę, że to w miarę dobry czas by wrócić bardziej na poważnie i ubrać chociaż tą soske na MF ;)

Finrod_mw napisał/a:
Jakie macie Panowie preferencje co do rodzaju rozgrywki?

SC LoD

Pozdro ;)

rafineria888 

Wysłany: 2018-06-06, 11:59   

https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=78693595&f=21&o=0
Tutaj piszą, że boty są dość mocno uciążliwe jak na ostatnie czasy na chwilę obecną.
Jest też info, że było ich tylko kilka na początku laddera, a potem sporo.

Jedynym wyjściem wydaje się dołączenie do jakiejś zamkniętej społeczności, która organizuje prywatne gry pod jakąś konkretną nazwą i hasłem ustaloną przez nich. Na przykład kojarzę, że community Mr LlamaSC robią jakieś gry typu: LLama001, hasło: 123lama i handlują tylko ze sobą itp. Robią swój własny "realm" na ladderze BN olewając gry publiczne.

Finrod_mw 

Wysłany: 2018-06-06, 12:59   

Mr LlamaSC i zapewne Xtimus będą robić "klany" choć raczej powinno nazwać się to community. Z tymi botami to średnio zachęcająca informacja no ale zobaczymy. Ja w każdym razie uderzam w HC LOD. Można by ewentualnie się zastanowić czy nie dołączyć do nich tylko tam jest kwestia taka, że to będzie US East/West.

rafineria888 

Wysłany: 2018-06-06, 20:00   

Zanim się napalę na poważnie na grę mam pytanie:
Ile czasu trzeba poświęcić tygodniowo, żeby ubrać full mf soso i średnio drogą fb pvp? Oczywiście uczciwą drogą, tak jak u nas na IDR.
Z tego co wiem co ladder na BN trwa pół roku, a to wydaje się strasznie mało...

Finrod_mw 

Wysłany: 2018-06-06, 21:25   

To chyba w dużej mierze będzie zależało od tego, czy blizzard wyeliminuje boty (chociaż na początku). Jest oczywiste, że ich istnienie drastycznie szybko obniża ceny w stosunku do "legalnego laddera". Pamiętam jak rok temu na HC jeszcze z botami w zasadzie niecały miesiąc po starcie laddera Tal armor chodził po kilkanaście fg na d2jsp co w realiach "bezbotowych" wydaje się abstrakcją. Jeśli botów nie będzie to strzelam, że pewnie zejdzie przynajmniej 1 miesiąc grania po 1-2h/dzień.

Jeśli pisałbyś się na tryb HC to ze swojej strony mogę gwarantować wszelaką pomoc - prawdopodobnie wracamy z bratem do diabełka. Ale my już tacy zboczeni jesteśmy, że u nas w grę wchodzi tylko HC :)

rafineria888 

Wysłany: 2018-06-07, 17:58   

Dam znać jeszcze przed ladderem, ale na 80% będę grał HC LOD.

Mi zależy na graniu w gronie osób, które nie mają ABSOLUTNIE NIC wspólnego z całym towarzystwem public Europe.

Chodzi głównie o to, żebym nie grał z ludźmi, którzy kupują przedmioty po zaniżonych cenach i idą na łatwiznę wchodząc do gier public, gdzie wbijają 94 level w kilka dni na brh0000001. Mam nadzieję, że ty i brat nie jesteście tacy.
Może uda się zgromadzić jakąś małą grupkę z IDR itp i można by też dołączyć do jakiegoś dobrego community, które nienawidzi public serwerów z oczywistego względu.

Finrod_mw 

Wysłany: 2018-06-07, 19:59   

Osobiście nic nie mam do publicznych gier zakładając, że nie są to boty robiące baal runy jeden za drugim tylko realni gracze. Nie raz zdarzało mi się przypadkiem stworzyć zgraną ekipę 8 zupełnie obcych sobie osób które cały wieczór robiły baal runy i wg mnie to jest własnie jeden z fajniejszych aspektów grania na bnecie.

Tak czy inaczej HC rządzi się trochę innymi prawami i tutaj raczej stawiam na gry prywatne z "pewnymi" ludźmi bo już niejedna moja postać zaliczyła RIP na grze publicznej poprzez PK TP w tronie zniszczenia.

Od razu też mówię, że od handlu nie odcinam się jakoś kategorycznie bo i czemu? Nie mam na tyle czasu do poświęcenia by grać w tzw "self found " ;)

jin12345 
nic

Wysłany: 2018-06-08, 14:28   

Podczas poprzednego resetu zbanowali duza czesc botterow i nielegalnych kluczy, sam dostalem bana za loadera - potrzebny byl mi do odpalenia 4 instancji gry, ale potem o dziwo zdjeli mi BANA i klucze odzyskalem LOL! Teraz boty lataja, az milo, kwestia tylko czy i kiedy zrobia ban wave'a, zreszta bez roznicy bo i tak najbardziej po dupie dostana frajerzy uzywajacy public botow, prywatne jak smigaly tak beda smigac, wiec dla mnie walka z botami chyba nie ma sensu, skoro w WoW i D3 lataja boty, a content jest glownie serwer side to jakim cudem oni chca zwalczyc boty w 18 letniej podziurawionej grze, gdzie przez lata ja lamali na wszelkie mozliwe sposoby. Tak czy inaczej ja dalej bede jechal na loaderze, bo gra jedna postacia jest dla mnie za malym wyzwaniem i poprostu nudna, w przypadku bana kij im w oko i tak boty beda latac po kilku dniach jezeli bedzie jakis patch, jezeli nie to po kilku godzinach po resecie ;)

Pozdrawiam, milego farmienia

Odpowiedz do tematu