..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Barb Frenzy na Hell SP
Autor Wiadomość
kevciak 

Wysłany: 2020-06-01, 15:11   

Cześć,

tak jak wszyscy zalecali, wróciłem na Koszmar. Z players to nie przesadzałem p3/p5/p8 czasem.
Travi rzucała sporo zielonego, w trakcie jednego skoku na radę dwa razy poleciał Berskerker`s Hatchet Double Axe, innym razem tarcza Cleglaw`s Claw.

Co to run, to wczoraj dla mnie przynajmniej udany dzień, łączenie 13 run.
1x IO na pierwszym skoku na Travi
2x Shael
2x AMN
3x ORT
1x TAL
1x NEF
1x ITH
1x TIR
i jeszcze jej nie miałem 1 x MAL - poleciał w CS, praktycznie zaraz na wejściu.

Co do run moje spostrzeżenie, na Koszmarze to na Hrabinę tak... No powiem otwarcie, średnio mi się widzi. Długo się idzie,a wyrzuca 1. Czasem się trafi bonusowa gdzieś po drodze.
Za to zaskoczyła mnie droga do Mefa.
Musiałem na nowo odkryć sobie mapę i w 1 pomieszczeniu otworzyłem skrzynkę, a tam AMN, fajnie. Podniosłem i idę do kolejnego pomieszcze i 1 skrzynka -ORT, bije mobki - druga skrzynka ORT. Zabijam kolejne małe gnojki co strzelają z rurek, otwieram skrzynkę i... ORT. W jednym pomieszczeniu aż 3 ORTy :D :D Wiem, że runa bez szału, ale mała rzecz, a cieszy :D

Także drogę do Mefa miło wspominam. Sam Mef rzucił jakieś niebieskie itemy, które poszły na sprzedaż.
Klika klejnotów, jakieś słabe pierscienie i amulety, kamyki, z których złożyłem 3 albo 4 PG.
Gdzieś po drodze pad staff setowy Arcanna`s DEATHWAND, ale za to z Diablo padło TAL RASHA`S LIDLESS EYE. :D

PS. Wszyscy w przypadku Barba piszą o toporze BA- to jest skrót od Broad Axe? i docelowo jego szukać z soxami?
PS2. Szukałem u siebie (straszny chomik jestem, na plugy mam na postaci w schowku 20 stron i na współdzielonej też 20 strony. Nie wiem jak ja bez Plugy dawałem radę...) i mam phase blade, ale tylko 2 sox :(

PS3.
ASX76 napisał/a:
Zaprezentowane bronie z 5 dziurami to niestety crapy, w tym jeden TYLKO dla amazonki... Szkoda miejsca w skrzynce na takie coś.

Skoro bronie dla mnie bey ynacyenia, ważne że był np Phase Blade 3 sox to czym się różni od kosy dla najemnika, że śmieciowe? Pytam z ciekawości to zwolnie 2/3 strony w schowku gdzie trzymam drzewcowe bronie od 2-5 sox :)

Z racji tej, że to tylko koszmar to mogłem pobawić się z itemami i trochę podreperowałem MF, nie jest rewelacyjny, ale czuje już różnice jak miałem ~90% na hellu, a teraz mam 165% :D

Screenshot041.jpg
Plik ściągnięto 0 raz(y) 533.72 KB

Finrod_mw 

Wysłany: 2020-06-01, 20:19   

Cytat:
Co do run moje spostrzeżenie, na Koszmarze to na Hrabinę tak... No powiem otwarcie, średnio mi się widzi.

Hrabina na koszmarze nie ma większego sensu. Maksymalnie może dropnąć KO ale biorąc pod uwagę jej zwiększony drop run to max IO (LUM i KO dropią bardzo rzadko).

kevciak napisał/a:
Wszyscy w przypadku Barba piszą o toporze BA- to jest skrót od Broad Axe? i docelowo jego szukać z soxami?

Chodzi o Berserker Axe - elitarna wersja War Axe. To zależy, jeśli idziesz "w topory" to tak - docelowo interesuje Cię BA. Aczkolwiek tak jak już koledzy zauważyli - topory mają tragiczną wytrzymałość, będziesz latał naprawiać je do kowala jak do kibla po środku przeczyszczającym.

kevciak napisał/a:

Skoro bronie dla mnie bey ynacyenia, ważne że był np Phase Blade 3 sox to czym się różni od kosy dla najemnika, że śmieciowe?

ASX76 chodziło raczej o to, że są to przedmioty z niskim dmg. Pod kątem robienia słów runicznych raczej rozważa się tylko elitarne wersje broni/zbroi. Przedmioty "normal" czy "wyjątkowe" raczej się do tego nie nadają bo po prostu są za słabe... Popatrz sobie trochę na różnice w parametrach danego typu broni w wersji normalnej, wyjątkowej i elitarnej. Tu znajdziesz wszystko: http://diablo.phx.pl/czytaj/przedmioty/

Weźmy dla przykładu wspomniany przez Ciebie BA:
Wersja normalna: War Axe
Obrażenia Jednorącz: 10-18 (śr. 14)

Wersja wyjątkowa: Naga
Obrażenia Jednorącz: 16-45 (śr. 30.5)

Wersja elitarna: Berserker Axe
Obrażenia Jednorącz: 24-71 (śr. 47.5)

Więc jak już zbierasz mozolnie runy, w końcu znajdziesz te które potrzebne są do danego słowa runicznego to lepiej zrobić je w jak najlepszej broni, nieprawdaż? ;)
Runes: 32/33

kevciak 

Wysłany: 2020-06-02, 07:55   

Finrod_mw napisał/a:

Hrabina na koszmarze nie ma większego sensu. Maksymalnie może dropnąć KO ale biorąc pod uwagę jej zwiększony drop run to max IO (LUM i KO dropią bardzo rzadko).

I za długo się idzie. Nawet jak się biegnie niczego nie ruszając.

Finrod_mw napisał/a:
Popatrz sobie trochę na różnice w parametrach danego typu broni w wersji normalnej, wyjątkowej i elitarnej. Tu znajdziesz wszystko: http://diablo.phx.pl/czytaj/przedmioty/

O i tego było mi trzeba, może dzisiaj w pracy będę miał względny luz to sobie poczytam :)

Finrod_mw napisał/a:
Więc jak już zbierasz mozolnie runy, w końcu znajdziesz te które potrzebne są do danego słowa runicznego to lepiej zrobić je w jak najlepszej broni, nieprawdaż? ;)

Oj tak, co prawda ZOD bym raczej nie zmarnował na coś słabego, chociaż... :lol:

A czy tylko istnieje jedna możłiwość nie będąc Czarodziejką żeby mieć teleport? Widziałem zbroje tylko nie pamiętam czy ze słów runicznych, która właśnie miała teleport. Ciekawy bajer :)

ASX76 

Konto na BN: Atlantyd
Wysłany: 2020-06-02, 08:36   

Ahoy Mr Kevciak,

Pańską docelową bronią (oczywiście o ile nie mówimy o słowach runicznych) powinien być Błękitny Gniew (85 lvl) który zapewnia ogromne obrażenia szczególnie nieumarłym i diablo utrudnia im "życie" ;) Z unikatowych broni jednoręcznych nie ma konkurencji, bo druzgoczące uderzenie (głównie na bossów) możemy wziąć z innych itemów :) Niestety, do "dostania" jest ino na Piekle. Natomiast najlepszą bronią w ogóle, niestety tylko dla postaci rankingowych (żadne tam single player) jest Grief/Żal - cud, miód i koka ;)

Jak zauważył zacny Pan Finrod, bieganie do hrabiny po runy na Koszmarze nie ma sensu. Szkoda czasu, bo nic dobrego z tego nie będzie. Jako się rzekło, warto "tylko": Mefika, Diablo, Baala, Pindla, Shenka, Eldritcha, Travi i cowsy :) Te ostatnie są szczególnie ciekawe jeśli szuka się itemów z dziurami. Warto jednakowoż wiedzieć, że im większy MF, tym mniejsze szanse na takowe. Oczywiście na Koszmarze szkoda sobie zawracać tym głowę, bo i tak nic specjalnego z "dziurawych" tam nie wyleci i bardziej skupić się na MF. Barb to nie jest dobra postać jak na początek, bo jest w dużej mierze uzależniony od ekwipunku. Czarodziejka nawet w crapach ciśnie Koszmar w try miga, a i na Piekle jej nieźle idzie póki nie trafia na immuny ;)

Korzystanie z BA ma sens tylko wtedy gdy słowo runiczne zapewnia niezniszczalność przedmiotu. Wówczas najlepiej wziąć nawet eteryczny berserkerski topór, ponieważ się nie zepsuje.

Finrod_mw 

Wysłany: 2020-06-02, 17:57   

kevciak napisał/a:
A czy tylko istnieje jedna możłiwość nie będąc Czarodziejką żeby mieć teleport?

Enigma. Słowo runiczne w zbroi. Bardzo trudne do zrobienia szczególnie jeśli mówimy o single i znajdowaniu wszystkich przedmiotów we własnym zakresie. Daje +1 do teleportu umożliwiając tym samym każdej postaci używanie tego skilla. W zasadzie przełomowy item w historii całego diablo 2 - zmienił zupełnie oblicze tej gry. Złośliwi twierdzą, że na gorsze ;)

Oprócz tego istnieją przedmioty z ładunkami teleportu. Magiczny amulet z taką właściwością jest relatywnie łatwy do wylosowania. Znana jest też laska z setu Naja - używana na switchu.

-------

Krótki update odnośnie moich poczynań na HC. Udało się znaleźć porzadną zbroję 2 soc - tym samym z NEF+LUM ruszylem na hell. Pierwsze 3 acty poszły dość gładko (btw. Fleshrednery dają radę). Zacząłem mefowanie. O dziwo kolega w kazamatach okazał się wyjątkowo hojny, za 3 podejście rzucił arreatem, za bodajże 6tym shako (useless dla mnie ale i tak warte odnotowania). Oprócz tego z ciekawszych rzeczy Mal na hrabinie i eteryczne balrogowe ostrze (docelowo pod Oath). Jak tylko zdobędę odpowiedni ekwipunek zmieniam specjalizację z obuchów na miecze. Btw. mefisto z różdżką lifetapa na switchu to kaszka z mleczkiem, nawet na HC...

ASX76 

Wysłany: 2020-06-02, 18:21   

kevciak napisał/a:

A czy tylko istnieje jedna możłiwość nie będąc Czarodziejką żeby mieć teleport? Widziałem zbroje tylko nie pamiętam czy ze słów runicznych, która właśnie miała teleport. Ciekawy bajer :)

Zbroja Enigma, która wymaga dwóch najlepszych run, czyli: Jah + Ber oraz jednej małej, czyli Ith (w zbroi 3 sox wkłada się ją między Jah i Ber) ;)
Inne możliwości teleportu to: Laska Naja (69 ładunków na 11 lvl-u) i amulet z ładunkami teleportacji. Czy opłaca się korzystać? Proszę sprawdzić koszty naprawy... ;)

kevciak 

Wysłany: 2020-06-02, 20:47   

Szanowny Panie ASX76,

Błękitny Gniew, nazwa rzuciła mi się w oczy przeglądając forum. Z pewnością wart szukania lecz jak zostało wspomniane, jeno na Piekle, co już zostało ustalone, w moim przypadku jeszcze za wcześnie :D
W ciągu 2 dni kiedy miałem czas pograć to leciałem kilkukrotnie na Travi, Mef,Diablo, Shenk i Eldritcha. Baala dawno nie robiłem. Musze chyba wylosować inną drogę do Mefa bo na drugim krańcu mapy mam wejście na poziom3 :( Fakt, coś się ubije po drodze czy skrzynki pootwiera.
Ale Pindla już chyba nie zrobię bo teg portalu już nie mam, chyba, że będę się cofać z Punktu Nawigacyjnego u Nithalaka, ale o ile dobrze kojarzę to 2 poziomy trzeba się cofnąć.

A jak już przy tym jesteśmy. Co właśnie z Nithalakiem? Na youtubie mase filmików jest z 1000 runs Nithalak i nawet ciekawe dropy.

Co to dziurowany itemów to wychodzi na to, że nie warto zbierać teraz na koszmarze szarych z soxami bo zwykły Crap i mogę sobie oczyścić skrzynie?

Czy Barb ciężki to muszę Wam uwierzyć na słowo, chociaż ciekawie mi się gra i Koszmar to też przelatuje na p8 lajtowo. Myślę, że jak pogram chwile i później wbije na Piekło i się tam rozgoszczę to na pewno będe chory na myśl o Akcie 2. Jakoś te żuki mnie zawsze denerwowały to wówczas zrobię sobie Czarodziejkę/Amazonke/Paladyna? Jeszcze nie wiem.
I tak się dziwie, że gram Barbarzyńcą, a nie Czarodziejką... Mam powiedzmy X letnie doświadczenie w WoWie, gdzie nie istniały dla mnie inne postacie jak Fire Mage :D

ASX76 napisał/a:
postaci rankingowych (żadne tam single player)

Ok, pytanie nowicjusza, czymże jest ten cały zacny ranking czy też postacie ladderowe bo i z takowym określnie się zetknąłem.
Swoją drogą, głupie pytanie :oops: ...W D2 dalej w można grać z kimś na Multi?

Finrod_mw 

Wysłany: 2020-06-02, 21:29   

kevciak napisał/a:
Ale Pindla już chyba nie zrobię bo teg portalu już nie mam, chyba, że będę się cofać z Punktu Nawigacyjnego u Nithalaka

Rada na przyszłość, jak nie zaznaczysz WP to możesz zabijać NIhlathaka do woli nei tracąc przy tym red portalu do Pindla

kevciak napisał/a:
A jak już przy tym jesteśmy. Co właśnie z Nithalakiem? Na youtubie mase filmików jest z 1000 runs Nithalak i nawet ciekawe dropy.

A i owszem, Nithalak jest dobrą opcją do zabijania o ile jesteś w stanie go lajtowo zabić na hellu (co łatwe nie jest). Głównym powodem jest to, że ma drugi najwyższy poziom w grze (zaraz po Baalu) przez co jego dropy są całkiem niezłe. Oprócz tego wyrzuca Key of destruction potrzebny do uber questu.

kevciak napisał/a:

Co to dziurowany itemów to wychodzi na to, że nie warto zbierać teraz na koszmarze szarych z soxami bo zwykły Crap i mogę sobie oczyścić skrzynie?

Generalnie tak. Są pojedyncze przypadki gdzie można zostawiać takowe itemy (4 soc korbacz pod HOTO, 5 soc broń z niskimi wymaganiami pod CTA etc).

kevciak napisał/a:
Ok, pytanie nowicjusza, czymże jest ten cały zacny ranking czy też postacie ladderowe bo i z takowym określnie się zetknąłem.

W gruncie rzeczy jest tym na co nazwa wskazuje - rankingiem ;) Blizzard wprowadził to razem z patchem 1.10, z założenia miało chyba uatrakcyjnić rozgrywkę i wyścig kto szybciej wbije 99 lvl etc. W praktyce raczej się to średnio sprawdziło. Ważniejszym elementem rankingu jest tak na prawdę "reset" robiony przez Blizzarda 2x/rok (nawiasem mówiąc lada dzień będzie kolejny o którym zresztą jest osobny temat na forum). Po resecie wszysstkie postacie z poprzedniego rankingu stają się "nierankingowe", tabela się czyści i wyścig po itemy, lvl etc zaczyna się od nowa.

kevciak napisał/a:
W D2 dalej w można grać z kimś na Multi?

J.w. , bnet ciągle zyje i ma się całkiem nieźle, szczególnie tuż po resecie.

ASX76 

Wysłany: 2020-06-03, 05:04   

Jeszcze tylko dodam, że na Battlenecie można sobie zakładać gry i grać samemu jeśli jest takowa wola, czyli robić to samo co na single player, z tą różnicą, że tu można składać niedostępne słowa runiczne i handlować z inszymi osobnikami :)

Dziurowanie itemów (w kostce Horadrimów):

1 Ral
1 Amn
1 Doskonały Ametyst
1 Zwykła Broń - ta sama broń z miejscem na gemy (liczba miejsc wybierana losowo)

1 Hel
1 Zwój miejskiego portalu
1 Przedmiot z kamieniami/klejnotami - ten sam przedmiot z usuniętymi kamieniami/klejnotami

1 Ral
1 Thul
1 Doskonały Szafir
1 Zwykły Hełm- ten sam hełm z miejscem na gemy (liczba miejsc wybierana losowo)

1 Tal
1 Thul
1 Doskonały Topaz
1 Zwykła Zbroja - ta sama zbroja z miejscem na gemy (liczba miejsc wybierana losowo)

1 Tal
1 Amn
1 Doskonały Rubin
1 Zwykła Tarcza - ta sama tarcza z miejscem na gemy (liczba miejsc wybierana losowo)

Eteryczne zbroje (dla najemnika) ze wszech miar warto bugować, ponieważ mają dużo więcej defa. Liczba sox wychodzi losowa. Warunek jest taki, że nie mogą mieć dodatków w stylu: poprawiona obrona czy wytrzymałość.
Oczywiście można robić dziury także w normalnych/białych zbrojach, czy broniach - dla siebie, o ile jest takowa potrzeba/chęć, tyle że wówczas def się nie zwiększy. Zbugować można jedynie eteryczne pancerze.
W eterycznych broniach warto robić słowa runiczne które są niezniszczalne np. eteryczny ettin axe 5 sox i piękna/sexowna Śmierć (50% CB, 47% DS, 7% ML...) :wink:

Pindel na Piekle jest świetny, tyle że wymaga mnóstwo cierpliwości :) Warto również "dymać" jego kolegów z Pindle Garden - mogą sypnąć dobrą runka lub itemem, także takim z dziurkami ;)

Generalnie postacie walczące na dystans mają łatwiej i są bezpieczniejsze, zwłaszcza gdy itemkowa bida aż piszczy ;) Czarodziejka ma tę przewagę nad innymi, iż ma teleport, który diablo ułatwia przemieszczanie się :) Jednakowoż w tym celu niezbędny jest odpowiednio wysoki FCR (także i do czarowania, ma się rozumieć).

Zabójczyni korzystająca z BoS bardzo szybko biega i rzuca pułapki (o ile z takowych korzysta), więc w jej przypadku brak tele nie jest aż tak dokuczliwy jak w przypadku inszych "maruderów" ;) Z kolei "paładyn" może ratować się Wigorem ;)

kevciak 

Wysłany: 2020-06-03, 06:58   

Finrod_mw napisał/a:

Rada na przyszłość, jak nie zaznaczysz WP to możesz zabijać NIhlathaka do woli nei tracąc przy tym red portalu do Pindla

Zagadkę dla mnie stanowi zaznaczenie WP? Pierwotnie myślałem, że chodzi o punkt nawigacyjny, ale chyba to nie ma zanczenia? Szkoda bo Pindlaka na Koszmarze szybko się robiło, exp leciał miło i nawet coś sypał :D

Finrod_mw napisał/a:

A i owszem, Nithalak jest dobrą opcją do zabijania o ile jesteś w stanie go lajtowo zabić na hellu (co łatwe nie jest). Głównym powodem jest to, że ma drugi najwyższy poziom w grze (zaraz po Baalu) przez co jego dropy są całkiem niezłe. Oprócz tego wyrzuca Key of destruction potrzebny do uber questu.

Czyli Nithalak jak Hrabina, opłacalni dopiero na Hell?

Finrod_mw napisał/a:

W gruncie rzeczy jest tym na co nazwa wskazuje - rankingiem ;) Blizzard wprowadził to razem z patchem 1.10, z założenia miało chyba uatrakcyjnić rozgrywkę i wyścig kto szybciej wbije 99 lvl etc. W praktyce raczej się to średnio sprawdziło. Ważniejszym elementem rankingu jest tak na prawdę "reset" robiony przez Blizzarda 2x/rok (nawiasem mówiąc lada dzień będzie kolejny o którym zresztą jest osobny temat na forum). Po resecie wszysstkie postacie z poprzedniego rankingu stają się "nierankingowe", tabela się czyści i wyścig po itemy, lvl etc zaczyna się od nowa.

J.w. , bnet ciągle zyje i ma się całkiem nieźle, szczególnie tuż po resecie.

Byś może spróbuje, na tym resecie na pewno nie, nie czuję się na siłach. Skoro 2x w roku to może następny reset będzie dla mnie :)

--
Czytam Twój progres i jest IMPONUJĄCY, serio :)
Jaka jest tajemnica takie szybkiego i gładkiego dosłownie przelatywania przez HELL?
Rozumiem doświadczenie, ale no... zazdroszczę :)

Finrod_mw 

Wysłany: 2020-06-03, 19:01   

Cytat:
Zagadkę dla mnie stanowi zaznaczenie WP? Pierwotnie myślałem, że chodzi o punkt nawigacyjny, ale chyba to nie ma zanczenia?

Chodzi dokładnie o to o czym myślałeś. Tak to jest skonstruowane - jeśli chcesz zabijać zarówno Nithalaka jak i pindla to opcje masz dwie:
1) albo zaznaczasz punkt nawigacyjny (wp) w Salach Bólu i latasz do jednego i drugiego właśnie z tego punktu (red portal zniknie bezpowrotnie)
2) nie zaznaczasz punktu i wchodzisz przez red portal - najpierw zabjasz pindla a potem z buta do Nitha (bez zaznaczania wp.

kevciak napisał/a:

Czyli Nithalak jak Hrabina, opłacalni dopiero na Hell?

Nitha na koszmarze może jeszcze byłby sens bić, może wyrzuć niezłe itemy. Hrabina nie ma sensu.

kevciak napisał/a:
Czytam Twój progres i jest IMPONUJĄCY, serio :)
Jaka jest tajemnica takie szybkiego i gładkiego dosłownie przelatywania przez HELL?

Hmmm, czy ja wiem. Generalnie jak już znasz b.dobrze gre, wiesz czego gdzie się spodziewać etc to to idzie dość prosto. Natomiast samo HC (czyli to, że jeśli zginę to koniec gry) wpływa nieco na sposób grania, musisz być bardziej uważny, nie szarżować etc. Tak czy inaczej dla wszelkich postaci walczących wręcz w mojej opinii gamechangerem jest różdżka z ładunkami lifetap (wykradanie życia). Jesteś praktycznie immortal jeśli rzucisz tę klątwę na przeciwników. Koszt naprawy idzie przeboleć.

ASX76 

Wysłany: 2020-06-03, 20:16   

Szanowny Panie Kevciak,
Nithalak i Hrabina na Hell - patrząc na drogi, to lepiej skoczyć w ciekawsze miejsca np. Ancients Tunnels, Czeluść, czy świątynie w Kurast, że o super skrzyniach w Dolnym Kurast nie wspomnę ;) Zrobisz Pan tam więcej runów co zwiększa szanse na fajny drop :)
Cóż z tego, że będzie się męczyć Hrabinę, skoro najwyższych run i tak nie wyrzuci... LO to jej max, a szanse na to i tak marne. Poza runami niczego ciekawego nie da, a w/w miejscach można znaleźć wszystko czego mordercza dusza potrzebuje ;)
Poza tym jeśli u Nithalaka trafią się grobowe żmije, to nawet przy nie najgorszym ekwipunku można "zejść" nie wiadomo kiedy ;)

kevciak 

Wysłany: 2020-06-04, 19:17   

Finrod_mw napisał/a:
Tak czy inaczej dla wszelkich postaci walczących wręcz w mojej opinii gamechangerem jest różdżka z ładunkami lifetap (wykradanie życia).

Wypadła mi chyba na radzie w Travi, co prawda nie taka 5lvl, ale lvl3 i 82 ładunki. Gdzieś widziałem na yt jak gościu kupował u babeczki w Akcie 5, jak nie miała to zamykał okno handlu i na nowo zagadywał.
Ale na prawde cudo, przy Diablo rzucam i stoje przed nim ładując w niego ile tylko fabryka dała, nawet jak pluje tą swoją błyskawicą :D

Szanowny Panie ASX76, jakże mógłbym zarzucić kłamstwo w tej sprawie. Nigdy na czeluść nie zwracałem uwagi, poszedłem na koszmarze, było gładko, ale mobów od cholery. Kusiło mnie żeby przelogować się na Hell, ale gdzie tam. Trzeba mierzyć siły nad zamiary :)

--
Co do moich postępów to farmie w ciągu dnia Travi, Shenka i Eldricha bo leci to szybko. Obecnie mam tydzień pracy na Home Office to mogę sobie pozwolić na szybkie runny.
Mimo wszystko przebijanie się w CS przez Mobki i otwieranie portali lub Ekipa przed Baalem wymaga większego skupienia. Leci sporo zielonych itemów, run ostatnio mało coś sypie mi.
Mam kilka hmm względnie ciekawych żółtych przedmiotów, które może warto by było runami podbić do unikatów :)

ASX76 

Wysłany: 2020-06-04, 21:24   

Z żółtego przedmiotu unikatu się nie zrobi. Unikaty mają złoty kolor :)

Czeluść na Koszmarze można sobie spokojnie darować. W tej kwestii myślałem tylko i wyłącznie o Piekle (gdy już przyjdzie na to czas) ;)

kevciak 

Wysłany: 2020-06-05, 06:20   

Tak też sądziłem, że tylko piekło wchodzi w grę.
Jednak chciałem zobaczyć, jak wygląda ta cała Czeluść bo za grosz jej nie pamiętałem z poprzednich poziomów.
Swoją drogą ciekawe bo stosunkowo taka "złota " jaskinia już 1 Akcie i to przed Andrielą.
Można spędzić tam wiele dni zanim pójdzie się zabić 1 Bossa na Piekle :)

Ok, zaczynam prace więc Diablo leci na 2 monitorze :D :D
Jednak Home office ma swoje plusy :)

[ Dodano: 2020-06-05, 06:40 ]
Z żółtego nie zrobię złotego, ok rozumiem.
A podnieść jego klasę UP?

1 Ral
1 Sol
1 Doskonały Szmaragd
1 Normalna Unikalna Broń??

Czy raczej to?

1 Fal
1 Um
1 Doskonały Szafir
1 Wyjątkowa Rzadka Broń
ale tu już widzę bogactwo w runach więc nie opłacalne raczej :)

[ Dodano: 2020-06-05, 17:49 ]
Panowie jak to jest powiedzcie mi go chyba popadam w błędną teorie.
Miałem niski MF- na poziomie 112 i potrafiłem 14 run znaleźć w krótkim czasie.
Nadal mam niski, ale wynosi on 219%.
Od kiedy mam ten poziom MF zauważyłem, że w dropem run jest kiepsko, bardzo bym powiedział nawet, bieda, suchota i tym podobne. :)

Odpowiedz do tematu