diablo 3

Diablo 3 - Wystartował Publiczny Serwer Testowy dla łatki 2.4.1

Dodał: Anubin, 09.03.2016 15:12, Kategoria: Diablo 3Długo wyczekiwaliśmy choćby symbolicznych informacji na temat najnowszego patcha 2.4.1 do Diablo 3 - Reaper of Souls. Wygląda jednak na to, że prace nad łatką ruszyły pełną parą, gdyż Blizzard oficjalnie otworzył serwery PST. Zanosi się na to, że tak jak przewidywaliśmy, zmiany zajdą głównie w balansie. Więcej na temat łatki dowiecie się w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (0)  
Obecny sezon jest w zaawansowanym stadium i już od dłuższego czasu fajni Diablo czekali, aż Blizzard przerwie zmowę milczenia. I nareszcie! Jeden z "niebieskich" - Kauza opublikował skromny post zawierający podstawowe informacje. Wygląda na to, że łatka raczej skupi się na balansie gry, ale z tą oceną neleży się wstrzymać do premiery serwera PTR. Po więcej informacji zapraszam do rozwinięcia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (0)  

Zlot Diablo IEM 2016

Dodał: Ajantis, 21.02.2016 22:20, Kategoria: Diablo 3

5 marca w katowickim lokalu City Pub odbędzie się kolejny, trzeci już, cyklicznie organizowany Zlot Diablo IEM. W planach smaczne jedzenie, wspaniały klimat i długie rozmowy do późnych godzin nocnych z fanami Diablo :) Wpisowe na zlot wynosi 45 zł, a więcej szczegółów znajdziecie na filmie poniżej lub na oficjalnym forum Battle.netu.Komentarze (1)  

Diablo 1 - Nowa wersja modyfikacji Przebudzenie

Dodał: Anubin, 19.02.2016 14:30, Kategoria: Diablo 1Mogłoby się wydawać, że Diablo 1 to gra, która dawno odeszła w niepamięć. Nic bardziej mylnego! Klasyczna "jedynka" nadal posiada całą rzeszę fanów, którzy nie tylko w nią grają, ale również modyfikują. Noktis znany z tworzenia spolszczeń i dubbingów do Diablo 1 i Warcrafta 2 niedawno wydał drobną aktualizację do swojego sztandarowego dzieła - Moda do Diablo 1 - Przebudzenie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (1)  

Diablo 3 - Patch 2.4.0 i start nowego sezonu.

Dodał: Anubin, 15.01.2016 10:53, Kategoria: Diablo 3Dzisiaj czyli 15.01.2016 rusza nowy sezon rankingowy w Diablo 3 - Reaper of Souls. Nowemu sezonowi towarzyszy również nowa łatka oznaczona numerem 2.4.0. Patch ten wnosi do gry nowe legendy, lokacje i wiele innych zmian, a z pełną ich listą zapoznacie się w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (0)  

Świąteczne życzenia 2015

Dodał: Anubin, 24.12.2015 10:33, Kategoria: Diablo 3

Redakcja serwisu Imperium Diablo życzy Wam wszystkim Wesołych Świąt, Szczęśliwego Nowego Roku, rychłej premiery drugiego dodatku do Diablo 3 no i oczywiście zdrowia, szczęścia i radości. :)Kliknij, by powiększyć obrazek

Art autorstwa Kluska


Komentarze (2)  

Diablo - Zapowiedziano ostatnią część Trylogii "Wojna Grzechu"

Dodał: Anubin, 18.12.2015 12:31, Kategoria: Diablo 3

Wydawnictwo Insignis zapowiedziało wydanie ostatniej części trylogii "Wojna Grzechu", czyli książki pt. "Tajemniczy Prorok" na 03.02.2016. To dobra wiadomość dla wielu fanów, którzy cenią sobie fabułę świata Sanktuarium. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o książkach o tematyce Diablo, to zapraszam do naszego specjalnego działu, który jest im poświęcony [LINK].Komentarze (2)  

Diablo 3 - Aktualizacja Patcha 2.4 na PTR

Dodał: Anubin, 27.11.2015 14:34, Kategoria: Diablo 3Wyczekiwany przez graczy sporej objetości patch 2.4 do Diablo 3 - Reaper of Souls doczekał się kolejnej aktualizacji na serwerach testowych (PTR). Aby zapoznać się z pełną listą zmian, zapraszamy do rozwinięcia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (0)  

Diablo 2 - Nadchodzi reset rankingu na Battle.net

Dodał: Anubin, 21.11.2015 11:53, Kategoria: Diablo 2Blizzard kontynuuje cykliczne resetowanie sezonów w Diablo 2. Ogłoszono, a w zasadzie oficjalnie potwierdzono, datę kolejnego resetu laddera. Świeży start na oficjalnych serwerach Battle.net nastąpi 24 listopada. Przy okazji przypominamy, ze cykl sezonowy trwa 6 miesięcy.

A oto oficjalna wypowiedź Blizzarda na ten temat


To znów jest ten czas! Rankiem we Wtorek, 24 listopada, przeprowadzimy prace konserwacyjne mające na celu przygotowanie serwerów Diablo II do zresetowania. Spodziewamy się, że wszystkie krainy(realmy) w grze będą niedostępne przez 6 godzin, w tym czasie wszystkie postacie sezonowe, przeniesione zostaną do trybu niesezonowego. Wszyscy bohaterowie i przedmioty zostaną przekonwertowane do trybu niesezonowego bez strat, po konwersji wykonywanie sezonowych słów runicznych stanie się niemożliwe. Reset rankingu, tak jak wszystkie poprzednie, daje graczowi czyste konto, na którym po stworzeniu postaci sezonowej, zaczyna od 1 poziomu, bez jakichkolwiek zdobytych wcześniej przedmiotów do pomocy. Aby wziąć udział w resecie, wystarczy poczekać do aktywacji serwerów Diablo II w dniu 24 listopada. Gdy to nastąpi zaloguj się do Battle.net, a następnie wybierz "Postać Sezonową" w polu wyboru przy tworzeniu nowego bohatera. Możesz śledzić postęp na drabince rankingowej, klikając na przycisk "Ranking" z poziomu menu czatu na Battle.net.


Jeśli interesuje Was reset rankingu w Diablo 2, to zapraszamy do naszego specjalnego działu, gdzie znajdziecie poradniki dotyczące pierwszych kroków w grze, oraz trybu sezonowego [tutaj]

Komentarze (0)  

Diablo 3 - Wyatt Cheng wyjaśnia mechanikę "snapshotów"

Dodał: Anubin, 20.11.2015 19:15, Kategoria: Diablo 3Wprawni gracze Diablo 3 - Reaper of Souls robią wszystko, aby do granic możliwości wykorzystać mechanikę gry. Dlatego Wyatt Cheng postanowił zabrać głos w sprawie tzw. "Snapshottingu".
Jak skalowane są obrażenia postaci, w jaki sposób obliczane są premie do umiejętności i dlaczego ta mechanika wymaga ciągłego balansu? Aby zapoznać się z wizją Blizzarda na ten temat, zapraszamy do rozwinięcia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (0)  

Diablo 3 - Zmiany w zestawie "Dziedzictwo Koszmarów" na serwerze PTR

Dodał: Anubin, 20.11.2015 19:02, Kategoria: Diablo 3W nadchodzącej łatce 2.4.0 do Diablo 3 - Reaper of Souls udostępniony zostanie nam specjalny zestaw dwóch pierścieni, który umożliwi budowę nowych, oryginalnych i nietypowych buildów postaci. Niestety nie wszystko złoto, co się świeci. Premia do obrażeń zapewniana z racji noszenia zestawu, oraz przedmiotów starożytnych została zmniejszona z 800% do 100%. Dlaczego dokonano tak drastycznej zmiany? Wyjaśnienie Blizzarda znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (0)  
Zaprzyjaźniony z Imperium Diablo streamer Kesiek zaprezentował na swoim najnowszym filmie jak wygląda powiększona Posiadłość Leoryka w Diablo 3 Reaper of Souls. Dodatkowe apartamenty tejże posiadłości, czyli Królewskie kwatery, będziemy mogli "zwiedzić" w nadchodzącym patchu 2.4.0, który obecnie testowany jest na Publicznym Serwerze Testowym (PST). Zapraszamy do obejrzenia filmu:


Aktualizacja 14.11.2015, 10:14: Kolejny film opublikowany przez Keśka przedstawia nową lokację w Diablo 3 Reaper of Souls, która zostanie dodana w łatce 2.4.0, czyli Wyspę Szarej Pustki:


Komentarze (3)  

Diablo 3 - Zapowiedź patcha 2.4.0 dla Reaper of Souls

Dodał: Anubin, 09.11.2015 11:45, Kategoria: Diablo 3Tegoroczny Blizzcon minął, emocje opadły, a fani Diablo 3 niestety nie doczekali się zapowiedzi nowego dodatku. Co jednak przyniósł nam panel zatytułowany Blood and Treasure - New Content and Features for Reaper of Souls? Otóż zapowiedziano nowy patch 2.4, który zawierać będzie dosyć sporo nowości takich jak nowe lokacje, potwory i przedmioty. Po więcej informacji zapraszam do rozwinięcia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (2)  

Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.