diablo 3

Reset Laddera 13.11.2015 na IDR !

Dodał: PSS, 07.11.2015 17:59, Kategoria: Diablo 2

Witam wszystkich serdecznie! 
W imieniu administracji, chciałbym ogłosić Reset Laddera na Imperium Diablo Realm. 
Zabawa zacznie się od nowa 13.11.2015 (Piątek), o godzinie 18:00. 
Na nowym ladderze zobaczymy parę nowości, które ogłosimy przy samym resecie. 
Wszystkich graczy, nowych czy starych, zachęcam do obejrzenia krótkiego filmiku na temat naszego Realmu. 
Pozdrawia Administracja IDR ;)

Komentarze (1)  

Diablo na Blizzconie 2015 - szczegółowe podsumowanie

Dodał: Ajantis, 07.11.2015 11:34, Kategoria: Diablo 3

Pierwszy, i niestety jedyny, panel dyskusyjny dotyczący Diablo 3 na tegorocznym Blizzconie już za nami. Niestety, zawiedli się ci, którzy sądzili, że producent ogłosi prace nad od dawna wyczekiwanym drugim dodatkiem do gry. Zamiast tego otrzymaliśmy szczegółowe omówienie zmian w nadchodzącym patchu 2.4.

A tych jest całkiem sporo. Z każdą z nich zapoznacie się po obejrzeniu najnowszego filmu w Karczmie Ajantisa.Komentarze (0)  

Blizzcon 2015 - Czy jest szansa na nowy dodatek do Diablo 3 ?

Dodał: Anubin, 18.10.2015 16:50, Kategoria: Diablo 3Coroczna impreza Blizzarda czyli Blizzcon jest już coraz bliżej. Data jej rozpoczęcia została ustalona
na 6-7 listopada.
Niestety "niebiescy" nie uraczyli graczy Diablo 3 zbyt optymistycznymi wiadomościami i chyba każdy fan "diabełka" zadaje sobie teraz pytanie:
"Czy pomimo małego obszaru przeznaczonego dla Diablo na konwencie i oficjalnie zaplanowanego tylko jednego panelu nadal mamy szanse na kontynuację Reaper of Souls?"

Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, zapraszamy do rozwinięcia newsa, gdzie zapoznacie się ze szczegółowo przeanalizowanym harmonogramem Blizzconu.

Czytaj więcej », Komentarze (2)  

13 rocznica powstania serwisu Imperium Diablo

Dodał: Przemo, 17.10.2015 20:46, Kategoria: Imperium Diablo

Dziś mija 13 lat od dnia, w którym Imperium Diablo pojawiło się w sieci. Z tej okazji chciałbym podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do rozwoju serwisu od początków jego istnienia: redaktorom, współpracownikom, moderatorom forum, grafikom, informatykom, korektorom newsów, adminom i operatorom IDR, tłumaczom, modmakerom, opiekunom Social Media oraz użytkownikom strony i forum. Szczególne podziękowania należą się jednak Wam - czyli gościom odwiedzającym nasz serwis. To Wasza codzienna obecność na stronie głównej i forum motywują nas do dalszej ciężkiej pracy! A serwisowi Imperium Diablo z okazji 13 urodzin chciałbym życzyć, żeby istniał aż do końca trwania Internetu :)


Kliknij, by powiększyć


Komentarze (6)  


Witam wszystkich serdecznie. Po dłuższym czasie braku aktywności mam zaszczyt zaprezentować Wam zaktualizowany dział Infernalna Machina.

Infernalna Machina, czyli specjalne zadanie znane jako Ubery zostało wprowadzone jeszcze w podstawowej wersji Diablo 3. Sporej aktualizacji doczekało się jednak w dodatku Reaper of Souls zwłaszcza za sprawą patcha 2.3. W naszym dziale znajdziecie zarówno aktualny poradnik jak również archiwum dokumentujące jak Ubery działały kiedyś. Jeśli interesuje Was poradnik wyłącznie do obecnej wersji gry - zapraszamy do rozwinięcia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (1)  

Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.