diablo 3

Reset Laddera 13.11.2015 na IDR !

Dodał: PSS, 07.11.2015 17:59, Kategoria: Diablo 2

Witam wszystkich serdecznie! 
W imieniu administracji, chciałbym ogłosić Reset Laddera na Imperium Diablo Realm. 
Zabawa zacznie się od nowa 13.11.2015 (Piątek), o godzinie 18:00. 
Na nowym ladderze zobaczymy parę nowości, które ogłosimy przy samym resecie. 
Wszystkich graczy, nowych czy starych, zachęcam do obejrzenia krótkiego filmiku na temat naszego Realmu. 
Pozdrawia Administracja IDR ;)

Komentarze (1)  

Diablo na Blizzconie 2015 - szczegółowe podsumowanie

Dodał: Ajantis, 07.11.2015 11:34, Kategoria: Diablo 3

Pierwszy, i niestety jedyny, panel dyskusyjny dotyczący Diablo 3 na tegorocznym Blizzconie już za nami. Niestety, zawiedli się ci, którzy sądzili, że producent ogłosi prace nad od dawna wyczekiwanym drugim dodatkiem do gry. Zamiast tego otrzymaliśmy szczegółowe omówienie zmian w nadchodzącym patchu 2.4.

A tych jest całkiem sporo. Z każdą z nich zapoznacie się po obejrzeniu najnowszego filmu w Karczmie Ajantisa.Komentarze (0)  

Blizzcon 2015 - Czy jest szansa na nowy dodatek do Diablo 3 ?

Dodał: Anubin, 18.10.2015 16:50, Kategoria: Diablo 3Coroczna impreza Blizzarda czyli Blizzcon jest już coraz bliżej. Data jej rozpoczęcia została ustalona
na 6-7 listopada.
Niestety "niebiescy" nie uraczyli graczy Diablo 3 zbyt optymistycznymi wiadomościami i chyba każdy fan "diabełka" zadaje sobie teraz pytanie:
"Czy pomimo małego obszaru przeznaczonego dla Diablo na konwencie i oficjalnie zaplanowanego tylko jednego panelu nadal mamy szanse na kontynuację Reaper of Souls?"

Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, zapraszamy do rozwinięcia newsa, gdzie zapoznacie się ze szczegółowo przeanalizowanym harmonogramem Blizzconu.

Czytaj więcej », Komentarze (2)  

13 rocznica powstania serwisu Imperium Diablo

Dodał: Przemo, 17.10.2015 20:46, Kategoria: Imperium Diablo

Dziś mija 13 lat od dnia, w którym Imperium Diablo pojawiło się w sieci. Z tej okazji chciałbym podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do rozwoju serwisu od początków jego istnienia: redaktorom, współpracownikom, moderatorom forum, grafikom, informatykom, korektorom newsów, adminom i operatorom IDR, tłumaczom, modmakerom, opiekunom Social Media oraz użytkownikom strony i forum. Szczególne podziękowania należą się jednak Wam - czyli gościom odwiedzającym nasz serwis. To Wasza codzienna obecność na stronie głównej i forum motywują nas do dalszej ciężkiej pracy! A serwisowi Imperium Diablo z okazji 13 urodzin chciałbym życzyć, żeby istniał aż do końca trwania Internetu :)


Kliknij, by powiększyć


Komentarze (6)  


Witam wszystkich serdecznie. Po dłuższym czasie braku aktywności mam zaszczyt zaprezentować Wam zaktualizowany dział Infernalna Machina.

Infernalna Machina, czyli specjalne zadanie znane jako Ubery zostało wprowadzone jeszcze w podstawowej wersji Diablo 3. Sporej aktualizacji doczekało się jednak w dodatku Reaper of Souls zwłaszcza za sprawą patcha 2.3. W naszym dziale znajdziecie zarówno aktualny poradnik jak również archiwum dokumentujące jak Ubery działały kiedyś. Jeśli interesuje Was poradnik wyłącznie do obecnej wersji gry - zapraszamy do rozwinięcia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (1)  


Na oficjalnych serwerach Blizzarda pojawił się najnowszy patch do Diablo 3 - Reaper of Souls oznaczony numerkiem 2.3.0. Aktualizacja ta wprowadza do gry cały ogrom zmian takich jak Rebalans postaci i przedmiotów, oraz nowości w postaci Kostki Kanaiego, Ruin Seszeronu i wielu innych. Po pokaźny spis tych wszystkich nowości zapraszamy do rozwinięcia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (0)  

Rozstrzygnięcie konkursu Imperium Diablo na najlepsze opowiadanie

Dodał: Anubin, 20.08.2015 16:13, Kategoria: Diablo 3Wyniki konkursu pisarskiego Imperium Diablo


Rozstrzygnęliśmy konkurs na najlepsze opowiadanie!
Czas udać się na pocztę po koperty, druczki i nadać przesyłki. Otrzymaliśmy zgodę na publikacje dzieł od wszystkich laureatów konkursu i już dodaliśmy je do naszego działu z opowiadaniami. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom! Daliście nam ciężkie zadanie, bo dotarło do nas wiele prac. Krótkie opisy i odnośniki do tych najlepszych
1 - Rafał Czarnecki "Pomoc",
2 - Adrian Ostrowski "Meandry Zakarum",
3 - Kamil Ciężewski "Wszystko zostaje w rodzinie"

znajdziecie w rozwinięciu newsa, zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej », Komentarze (1)  

Konkurs Imperium Diablo - napisz opowiadanie i wygraj książki.

Dodał: Anubin, 22.07.2015 13:26, Kategoria: Imperium Diablo

Uwaga: Ci, którzy nie zdążyli w pierwszym terminie, mogą skorzystać z "drugiego terminu", więcej informacji poniżej.


Konkurs!


Aktualizacja: Na chwilę obecną odebraliśmy zadowalającą nas ilość opowiadań. Wierzymy jednak, że śledzący nas użytkownicy są kreatywni i dlatego dajemy Wam dodatkowy czas na nadesłanie opowiadania do niedzieli 09-08-2015 godz 23.59
Zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Waszym zadaniem będzie napisanie opowiadania o Waszej ulubionej klasie postaci z dowolnej części gry. Do wygrania będą książki o tematyce Diablo. Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszamy do rozwinięcia newsa!


Czytaj więcej », Komentarze (3)  

Diablo 3 - Blizzard zapowiada patch 2.3.0 dla Reaper of Souls

Dodał: Anubin, 24.06.2015 13:15, Kategoria: Diablo 3Sezon 3 w Diablo3 - Reaper of Souls trwa w najlepsze, ludzie prześcigają się na rankingach Głębokich Szczelin, a Blizzard milczał - aż do dzisiaj.
Właśnie dowiedzieliśmy się pierwszych informacji na temat nowej łatki dla najnowszego Diabełka. Niebiescy nie zdradzili jednak wiele, ale to, co zostało upublicznione wygląda niesamowicie ciekawie. Są to zmiany w interfejsie, nowa specjalna lokacja, czyli Ruiny Seszeronu, oraz wzorowana na Kostce Horadrimów znanej z Diablo 2 - Kostka Kanaiego. Data premiery patcha nie jest jeszcze znana i nalezy podkreślić, że uprzednio będzie on dostępny jedynie na serwerze PST. Po więcej informacji na ten temat zapraszamy oczywiście do rozwinięcia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (3)  

III Ogólnopolski zlot Diablo

Dodał: Ajantis, 20.06.2015 16:58, Kategoria: Diablo 3

Zapraszam Was do zapisów na III Ogólnopolski zlot Diablo! :)

Spotkanie odbędzie się w dniach 18-19 lipca w Toruniu, na kempingu Tramp.

Czeka na Was wspaniała atmosfera, dużo dobrego jadła, chłodne piwko oraz konkursy z nagrodami :) Być może wpadnie kilka bardziej znanych osób ze społeczności Diablo :)

Koszt uczestnictwa uzależniony jest m.in. od wybranego noclegu, śniadania itp. i waha się w przedziale od 60 do 125 zł (szczegóły na filmie).

Więcej informacji znajdziecie na filmie:Zapisy

Aby zapisać się na zlot, wyślijcie maila na adres: ajantis@ajantis.pl i podajcie następujące dane:
  • imię i nazwisko
  • numer telefonu
  • ksywkę
  • nazwę i tag klanowy (jeśli do jakiegoś należycie)
  • jakie zakwaterowanie wybieracie (brak/domek/pokój)
  • czy chcecie śniadanie?
  • czy potrzebujecie miejsca parkingowego?
Po otrzymaniu maila otrzymacie informację o koszcie uczestnictwa wraz z numerem konta, na które proszę, żebyście przelali wskazaną kwotę. Po otrzymaniu forsy jesteście oficjalnie zapisani :)

Komentarze (0)  

Wywiad - Haxite

Dodał: Marvillas, 01.06.2015 23:11, Kategoria: Diablo 3

Witam serdecznie!
Mam zaszczyt przedstawić Wam pierwszy z serii wywiadów z bardziej lub mniej znanymi postaciami z Imperium Diablo. W pierwszym odcinku miałem przyjemność porozmawiać z byłym zastępcą redaktora naczelnego, moderatorem, jednym z założycieli i administratorem realmu w jednym - czyli z Haxite'm. 
Mile widziane są wszelkie sugestie co do kolejnych wywiadów - osób które chcielibyście w nich zobaczyć, pytań na które chcielibyście usłyszeć odpowiedzi. Zapraszam do lektury i dzielenia się wrażeniami na forum... 

Forum

(sam wywiad albo w "czytaj dalej" albo na forum)Czytaj więcej », Komentarze (2)  


Świetna wiadomość dla wszystkich wielbicieli książek o tematyce Diablo! Wyczekiwana trylogia "Wojna Grzechu" doczeka się kolejnej książki wydanej całkowicie po polsku za sprawą wydawnictwa Insignis. Premiera tomu "Smocze Łuski" już 17 Czerwca :)
Zapraszamy do komentowania newsa. :)

Komentarze (4)  

Diablo 2 - Promocja w Saturnie Diablo 2 LoD za 17.97 zł

Dodał: Szeranf, 25.05.2015 14:00, Kategoria: Diablo 2

Świetna okazja dla osób, które chciałyby tanio kupić Diablo II wraz z dodatkiem w wersji pudełkowej. Saturn wraz z Visa przygotował promocję dla osób płacących metodą V.me, dzięki której dostaną one 20 zł rabatu na dowolny produkt z asortymentu sklepu. Oznacza to, że Diablo II Złota Edycja kosztujące zazwyczaj 29.99 zł kupimy już za 9.99 zł + koszty wysyłki, czyli w sumie za 17.97 zł. Jest to świetna okazja, by nabyć oryginalną wersję gry i cieszyć się grą na najnowszym ladderze, który na BN startuje już jutro.

Podziękowania dla Midziego z naszego forum, za cynk.

News ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny, nie jest żadną formą reklamy. Redakcja nie bierze żadnej odpowiedzialności za działania sklepu Saturn, ani działania operatora płatności Visa.


Komentarze (0)  

Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.