diablo 3

Aktualizacja oficjalnej strony Diablo 3

Dodał: Jedrush, 11.12.2008 23:50, Kategoria: Diablo 3

Blizzard dokonał aktualizacji oficjalnej strony Diablo 3. W oczy od razu rzucają się zmienione skrzydła Tyraela, górującego nad menu głównym. Oprócz tego Blizzard dodał 3 artworki (2 z nich pojawiły się już wcześniej na nieoficjalnych stronach internetowych o Diablo 3) oraz 7 screenshotów (z czego 3 są już znane z targów Games Convention w Lipsku). Zapraszamy do zapoznania się z nowymi obrazkami w działach: Screenshots oraz Artworki.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Zagubiony89

Dodał: Zagubiony89, 23.12.2008 01:55

Moim skromnym zdaniem cos jest nie tak z Tyraelem, z jego skrzydlami. Mi sie wydaje ze Zamiec chce cos nam przekazac... A moze po prostu takie maja bycbigsmile!

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 23.12.2008 01:58

LordXman

Dodał: LordXman, 15.12.2008 09:17

Czemu skasowaliście mój komentarz sad?

__________________
www.egodota.blogspot.com (E - Gates of: Defense of the Ancients) - mój DotA'owy blog, zapraszam!

Firley

Dodał: Firley, 12.12.2008 21:33

Mi także się podobają smile

LordJedi

Dodał: LordJedi, 12.12.2008 17:59

wiecie co o tym sądzę? że całkiem fajne są te skrzydła Tyrka.

LordXman

Dodał: LordXman, 12.12.2008 14:48

To transformacja, moze Tyrek bedzie mocniejszy teraz? I zagra wiekszy epizod?

__________________
www.egodota.blogspot.com (E - Gates of: Defense of the Ancients) - mój DotA'owy blog, zapraszam!

szoppracz

Dodał: szoppracz, 12.12.2008 12:42

wg mnie to juz nie do konca skrzydla! tak jakby sie palily? moze sie doszukuje na siłe, ale nigdy takich nie miał.... ale pewnie to po prostu nowa animacja smile

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 12.12.2008 12:43

tAb

Dodał: tAb, 12.12.2008 12:14

ciekawe czy to tylko kosmetyczna zmiana czy może jakieś ukryte przesłanie od blizzarda ;D oni są do wszystkiego zdolni

__________________
ciamciaramcia

LordXman

Dodał: LordXman, 12.12.2008 09:21

Nowe skrzydła Tyraela są zajebiste!

__________________
www.egodota.blogspot.com (E - Gates of: Defense of the Ancients) - mój DotA'owy blog, zapraszam!




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0