diablo 3

DiabloII.Net Screenshoty

Dodał: Przemo, 21.12.2005 01:02, Kategoria: Diablo 2

W serwisie DiabloII.Net opublikowano nową porcję screenów (30 sztuk). Zapraszamy do pełnej galerii owego serwisu, pod ten adres.

Komentarze (0)  
News archiwalny

Czwarta Beta Median 2 SE

Dodał: Przemo, 21.12.2005 00:36, Kategoria: Diablo 2

Autor Median 2 udostępnił wersję beta 0.04 specjalnej edycji moda. Łatka zmienia drop unikatów i równoważy balans gry. Możecie ją pobrać klikając tutaj (7,91 MB).

Komentarze (0)  
News archiwalny

Statystyki Bossów

Dodał: Przemo, 20.12.2005 23:54, Kategoria: Diablo 2

W dziale Potwory dodane zostały szczegółowe statystyki bossów występujących w grze. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy tutaj.

Komentarze (0)  
News archiwalny

Dwie nowe Relacje

Dodał: Przemo, 20.12.2005 12:41, Kategoria: Diablo 2

wie nowe relacje graczy pojawiły się dziś w Imperium. W dziale Przygody BN autorstwa Balina (zapraszamy tutaj) oraz w dziale Hellfire Torch (Pandemonium Event) autorstwa Anonima (zapraszamy pod ten link). Czekamy na kolejne Wasze teksty.

Komentarze (0)  
News archiwalny

Powrót Komnaty Dusz

Dodał: Obee, 20.12.2005 08:42, Kategoria: Diablo 2

omnata Dusz została przywrócona do życia! Większość kłopotów już za nami, na stronie są jeszcze małe niedociągnięcia w postaci brakujących obrazków w niektórych działach, ale generalnie KD powróciła i jest w pełni sprawna. Z dnia na dzień będziemy dodawać nowe rzeczy i aktualizować stronę, która nieco zestarzała się przez swoją długą nieobecność.{nl}Wszystkim fanom naszej strony, którzy cały czas wypytywali co się dzieje, kiedy strona powróci i motywowali mnie do naprawy, serdecznie dziękuję.

Jak pewnie niektórzy już zauważyli, nasz serwis zmienił serwer. Teraz nowym adresem jest - www.diablo.gry-fantasy.pl. Wszystko to w ramach nowej odsłony wortalu G4Ce.pl, który już niebawem ukaże się pod nową domeną i nazwą.
Dziękuję także redaktorowi "Warserwisu" - PITI'emu, który postawił całą bazę danych na nogi.


News nadesłany przez Aragortha, admina KD :)

Komentarze (0)  
News archiwalny

Nowy Dział - Progi

Dodał: Przemo, 19.12.2005 00:56, Kategoria: Diablo 2

W Imperium pojawił się dziś nowy dział - Progi. Wszystkich zaintereso- wanych zapraszamy tutaj.

Komentarze (0)  
News archiwalny

Median 2 SE Beta 0.03

Dodał: Przemo, 19.12.2005 00:50, Kategoria: Diablo 2

Na oficjalnej stronie Median 2 ukazała się kolejna wersja beta Specjalnej Edycji tejże modyfikacji oznaczona numerkiem 0.03. Poprawiono nieco balans gry i usunięto wykryte we wcześniejszej wersji błędy. Moda możecie pobrać klikając tutaj (7,92 MB).

Komentarze (0)  
News archiwalny

Nowi Klanowicze

Dodał: $liwa, 18.12.2005 13:03, Kategoria: Diablo 2

Od dzisiaj Klan WotE powiększył się o następne 5 osób, oto one: Trdira_wote, Lander, Archi, Marcin_BtON oraz Matrix. Gratuluję dostania się do klanu. Już niedługo kolejna rekrutacja.

Komentarze (0)  
News archiwalny

Christmas Tour zakończone!

Dodał: Obee, 18.12.2005 12:57, Kategoria: Diablo 2

Wybaczcie, że pisze tego newsa dopiero dziś, ale wczorajszy turniej świąteczny, szumnie zapowiadany i chyba dość oczekiwany ;) Christmas Tour zakończył się po prawie 5 godzinach, podczas których nie jadłem, nie piłem, ledwo oddychałem i ogólnie tyle organizacji jeszcze w żadnym turnieju nie miałem :P

Zacznijmy może od tego, co Was pewnie najbardziej interesuje - wyników. Na razie nie mam czasu spisać pełnych wyników z tabel, ale zdaje się wszystkie wyniki meczy są umieszczone na forum w tym temacie. Trzy pierwsze miejsca zajęły drużyny:

1.BL - Będziemy Lepsi
2. Bad Boys
3. WM-69

Zwycięzcą serdecznie gratulujemy zdobytych nagród :) Ich listę możecie znaleźć na www.christmas.go.pl.

Ponadto mogliście po raz pierwszy w historii polskiej Sceny wysłuchać relacji z turnieju, która odbyła się na antenie Radia eXtreme i była prowadzona przez Rosę :) Moim zdaniem początki (jak to początki) były trudne, ale to i tak wielki krok dla ludzkości ;)

A i mały komunikat - na razie mam dość organizacji turniejów :P Najbliższa "impreza" którą planuje zorganizować to kolejne Mirrors Tour za kilka miesięcy, ale to już jako liga otwarta raczej. Na razie biore urlop ;)

Dzięki wszystkim grającym, zwycięzcom gratuluję :)

Komentarze (0)  
News archiwalny

Dział Fan Arty - Update

Dodał: Przemo, 17.12.2005 19:32, Kategoria: Diablo 2

Do działu Fan Arty dodane zostały trzy Wasze prace: Hrabia Kościej autorstwa Pietrka, Laska z Laską autorstwa Bedni'ego oraz Duriel autorstwa ds. Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii i czekamy na Wasze kolejne rysunki.

Komentarze (0)  
News archiwalny

Relacja radiowa z Christmas Tour

Dodał: Obee, 16.12.2005 12:38, Kategoria: Diablo 2

uż jutro, o godzinie 18:00 rozpocznie się turniej bożonarodzeniowy 2/2 Christmas Tour! Relacje z turnieju na antenie Radia eXtreme poprowadzi bardzo lubiany prezenter Maciek Rosiński, szerszej publiczności znany jako Rosa, członek WM ;)

Aby posłuchać radia wystarczy kliknąć na ten link i uruchomić pliczek np. w WinAmpie (nie ściągajcie pliku na dysk). Relacja będzie się odbywała na drugim serwerze radia, to znaczy na drugiej pozycji w playliście. Zapraszamy wszystkich do słuchania :)

Komentarze (0)  
News archiwalny

Zmiana terminu ligi PCL4

Dodał: Przemo, 15.12.2005 18:38, Kategoria: Diablo 2

związku z problemami z zapisami oraz z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, postanowiliśmy przesunąć termin rozpoczęcia ligi, a co za tym idzie również i zapisy.

Zakończenie zapisów zakończy się pierwszego stycznia lecz ten termin może się jeszcze przesunąć. Liga natomiast rozpocznie się w pierwszy piątek po nowym roku (z tego powodu zapisy mogą trwać do czwartku).

Przepraszamy za problemy, ale ułatwi to przeprowadzenie ligi :)

Przypominamy, że w czwartej edycji ligi do wygrania będą nagrody sponsorowane przez nasz Wortal (szczegóły w dziale Turnieje), dlatego warto wziąć w niej udział ;) Instrukcję, jak zapisać się na PCL4 znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze (0)  
News archiwalny

Losowanie grup do 2/2 Christmas Tour

Dodał: Obee, 15.12.2005 13:47, Kategoria: Diablo 2

Już dziś, o godzinie 20:00 na kanale op christmas-tour odbędzie się losowanie grup do turnieju 2/2 Christmas Tour! Przypominam, że w sobotnim turnieju możecie wygrać nagrody o wartości 500 zł sponsorowane przez CD-Projekt! Zapisy trwają jeszcze do 19:00, więc zapraszam! Dodatkowo pragnę poinformować, że dziś ukazała się druga już tapeta promująca turniej, którą znajdziecie tutaj ;)Komentarze (0)  
News archiwalny

Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.