diablo 3

Działy o Diablo 3 w Imperium Diablo

Dodał: Przemo, 28.06.2008 23:54, Kategoria: Diablo 3

Dobiegł końca wielki dzień dla fanów "diabełka", który z pewnością wielu z nas zapamięta na długo. Na końcówkę tego święta przygotowaliśmy dla Was nowe działy, oczywiście o Diablo 3. Jest to efekt pracy naszego zespołu tłumaczy oraz pozostałych redaktorów. Nowe działy znajdziecie w menu po lewej stronie. Życzymy miłej lektury i jednocześnie zapewniamy, że to nie koniec nowości na temat Diablo 3 w naszym serwisie ;)

Komentarze (47)  

Diablo 3 - Filmy

Dodał: Krulik, 28.06.2008 15:44, Kategoria: Diablo 3

W dniu ogłoszenia Diablo 3 dostępne są już pierwsze filmiki z tejże gry. Dzięki nim możemy dokładniej przyjrzeć się silnikowi graficznemu i efektom wizualnym. Gdy tylko ukażą się dziś kolejne filmy, od razu opublikujemy je w tym newsie, tym czasem zapraszam do oglądania! Już niedługo będzie możliwość pobrania ich z naszego serwera.

Czytaj więcej », Komentarze (47)  

Pierwsze screenshoty z Diablo 3

Dodał: haxite, 28.06.2008 13:24, Kategoria: Diablo 3

Wszyscy zastanawiali się jaka może być oprawa graficzna Diablo 3. Czy będzie to stare dobre 2D czy nowoczesne 3D. Dziś w dniu zapowiedzi trzeciego "diabełka" już to wiemy! Obejrzyj screeny z gry, na ogłoszenie której czekał cały świat! Zapraszamy poniżej. Kolejne obrazki będą dodawane na bieżąco, aż do wyczerpania zapasów na dziś dzień, więc zaglądajcie do tego newsa nieraz.

Czytaj więcej », Komentarze (65)  

Oficjalna strona Diablo 3 już jest!

Dodał: Wanderer, 28.06.2008 13:14, Kategoria: Diablo 3

Krótko po prezentacji gry została uruchomiona oficjalna strona Diablo 3, która znajduje się pod tym adresem: http://blizzard.com/diablo3. Informacje na niej zamieszczone już niebawem znajdziecie w naszym serwisie, w języku polskim!



Komentarze (9)  

Diablo 3 - Ogólne informacje

Dodał: Wanderer, 28.06.2008 12:41, Kategoria: Diablo 3

No i doczekaliśmy się wreszcie trzeciej części Diablo! Co Blizzard przygotował dla nas w kolejnym "diabełku"? Jakie zmiany i nowości zostały wprowadzone? O tym przeczytacie poniżej.

Czytaj więcej », Komentarze (33)  

Panie i panowie: DIABLO 3 !!!

Dodał: Przemo, 28.06.2008 12:19, Kategoria: Seria Diablo



Stało się! Blizzard oficjalnie ogłosił dziś DIABLO 3! Nadszedł wielki dzień dla nas wszystkich - fanów gier z serii Diablo. Dla wielu miłośników "diabełka" był to też dzień długo oczekiwany, od premiery Diablo 2 minęło aż 8 lat. Ja osobiście zacząłem swoją przygodę z drugą częścią Diablo od momentu, w którym ujrzała ona światło dzienne, serwis Imperium Diablo prowadzę natomiast już prawie 6 lat. W tym czasie wyszukiwałem nowinek na temat kontynuacji swojej ulubionej gry i oczywiście przekazywałem je Wam. Zawsze wierzyłem, że Blizzard w końcu zapowie Diablo 3 i starałem się wpajać tą wiarę innym graczom, opierając się na faktach. Tym większą czuję dziś radość i satysfakcję, że Blizzard spełnił wreszcie oczekiwania moje i wszystkich innych fanów Diablo :)

Ze strony redakcji chciałem Was zapewnić, że oczywiście damy z siebie wszystko, by przekazywać Wam na bieżąco wszelkie możliwe informacje na temat Diablo 3, pliki, screeny, artworki, wszystko co będzie związane z tym (miejmy nadzieję) megahitem.

A tym czasem cieszmy się i świętujmy, niecodziennie zdarza się oficjalna zapowiedź nowej części Diablo! ;)

Komentarze (60)  

Teaser - dzień szósty. W oczekiwaniu na ceremonię otwarcia...

Dodał: Wanderer, 28.06.2008 10:23, Kategoria: Blizzard

Już za niespełna półtorej godziny w Porte de Versallies w Paryżu odbędzie się ceremonia otwarcia wielkiej imprezy Blizzarda, Worldwide Invitational 2008. Tuż przed tym ważnym wydarzeniem Blizzard opublikował kolejny teaser na swojej stronie.

Czytaj więcej », Komentarze (82)  

Teaser - dzień piąty

Dodał: Wanderer, 27.06.2008 12:14, Kategoria: Blizzard

Jutro w Paryżu rozpocznie się wielka impreza Blizzarda, Worldwide Invitational 2008, która wzbudza ogromne nadzieje wśród fanów gier z serii Diablo. Tymczasem na oficjalnej stronie Blizzarda ukazał się dziś kolejny, piąty już teaser:

Czytaj więcej », Komentarze (98)  

Przekaz na żywo z WWI 2008

Dodał: Wanderer, 26.06.2008 20:18, Kategoria: Blizzard

Blizzard zawiadomił o możliwości oglądania relacji na żywo z Worlwide Invitational 2008 na specjalnie ku temu stworzonej stronie. Oto oświadczenie firmy na ten temat:

Czytaj więcej », Komentarze (31)  

Teaser - dzień czwarty

Dodał: Wanderer, 26.06.2008 12:06, Kategoria: Blizzard

Mamy za sobą już trzy teasery na oficjalnej stronie Blizzarda i tysiące spekulacji na ich temat. Dziś Blizzard opublikował czwarty teaser.

Czytaj więcej », Komentarze (77)  

Serwis Diabloii.net pewny ogłoszenia Diablo 3

Dodał: Wanderer, 26.06.2008 11:50, Kategoria: Blizzard

Redakcja znanego zagranicznego serwisu Diabloii.net, powołując się na doniesienia z mediów, liczne wskazówki z ostatnich 24 godzin i "wewnętrzne źródła", poinformowała na swojej stronie, że kolejna część gry Diablo zostanie ogłoszona w sobotę, na WWI 2008 w Paryżu.

Czytaj więcej », Komentarze (13)  

Blizzard potwierdza ogłoszenie gry?

Dodał: Wanderer, 25.06.2008 13:51, Kategoria: Blizzard

Rob Pardo (wiceprezes Blizzarda ds. projektowania gier) podczas Game Developer’s Conference w Paryżu, został spytany czy może powiedzieć coś więcej o "nowej grze", którą wedle domysłów wielu fanów i dziennikarzy ma być Diablo 3.

Czytaj więcej », Komentarze (27)  

Teaser na oficjalnej stronie Blizzarda - Uaktualniono (25.06.08)

Dodał: Wanderer, 23.06.2008 12:09, Kategoria: Blizzard

Blizzard na kilka dni przed imprezą Worldwide Invitational 2008 umieścił na swojej stronie teaser, który wygląda następująco: