diablo 3

Nowy dział - Dziwne Strategie

Dodał: haxite, 04.10.2008 17:54, Kategoria: Imperium Diablo

Dzisiaj w Imperium, w dziale Lunapark, pojawił się nowy poddział - Dziwne Strategie. Jak nazwa wskazuje, zamieszczane są tam nietypowe taktyki dla postaci, niektóre są szokujące, a jeszcze inne zabawne. Te strategie w rzeczywistości nie nadają się do grania na dłuższą metę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy tutaj.

Komentarze (15)  

Nowy potwór - Scavenger

Dodał: Przemo, 03.10.2008 20:52, Kategoria: Diablo 3

Prócz porcji nowych grafik (o których poinformowaliśmy we wcześniejszym newsie), Blizzard zamieścił na oficjalnej stronie Diablo 3 opis kolejnej bestii - Scavenger (Padlinożerca). Tekst dotyczący nowego potwora, dostępny jest w naszym dziale Diablo 3 Potwory, w języku polskim, pod tym adresem.

Komentarze (8)  

Bashiok o postaci z nowego screenshota

Dodał: Jedrush, 03.10.2008 13:47, Kategoria: Diablo 3

Community Manager Blizzarda - Bashiok wypowiedział się na oficjalnym forum Battle.net, na temat postaci na jednym z nowych screenshotów, który przedstawia najprawdopodobniej nowe Tristram nocą. Użytkownicy forum dopatrywali się w postaci trzymającej płonącą czaszkę, nowej klasy.

Czytaj więcej », Komentarze (17)  

Aktualizacja galerii Diablo 3

Dodał: Przemo, 02.10.2008 23:15, Kategoria: Diablo 3

Blizzard dodał dziś na swojej oficjalnej stronie kolejne grafiki dotyczące trzeciej części Diablo - cztery artworki (w tym dwa znane już z artwork trailera) i siedem screenshotów (trzy z nich były już wcześ- niej opublikowane - jeden w piątej edycji BlizzCasta, dwa podczas targów Games Convention). Znaj- dziecie je wszystkie w rozszerzeniu newsa oraz w naszych działach o Diablo 3: Artworki i Screenshots.

Czytaj więcej », Komentarze (9)  

Dział Wasze Filmy - Update

Dodał: Przemo, 02.10.2008 00:33, Kategoria: Diablo 2

W dziale Wasze Filmy zamieściliśmy dzisiaj dwa nowe filmy o tematyce Diablo 2: Ubers by Summon (36,1 MB), którego autorem jest Zombek oraz FaT Duel (20,9 MB) autorstwa Mr_TeDa. Więcej filmów z Diablo 2, nadesłanych przez naszych gości, można znaleźć w tym miejscu.

Komentarze (3)  

Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.