diablo 3

Imperium Realm - Halloween Event

Dodał: Anubin, 30.10.2011 21:21, Kategoria: Imperium Diablo

Jakiś czas temu informowaliśmy o resecie laddera na naszym oficjalnym serwerze do gry w Diablo 2 - Imperium Realm.
Nowy ladder przynosi wraz ze sobą zupełnie nowe wyzwania. Tym razem, nierozważni śmiertelnicy zaczęli zbyt pewnie igrać ze śmiercią... Ciała umarłych budzą się ze snów, a Ty stoisz zupełnie sam w ciemności i nasłuchujesz szmerów nadchodzących wrogów.
Wczuj się w klimat Halloween i weź udział w niepowtarzalnym evencie, który pozwoli ci przeżyć prawdziwe chwile grozy. Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (8)  

Diablo 3 - Wideo recenzja wersji Beta [Aktualizacja]

Dodał: DarkBolo, 30.10.2011 15:28, Kategoria: Diablo 3

Już za kilka dni na stronie zostanie opublikowana wideo recenzja wersji Beta Diablo 3.
Została ona w całości nagrana przeze mnie.
Będzie to wideo specjalnie przygotowane na potrzeby Imperium Diablo.
Zastanawiacie się pewnie, czy będę korzystał z filmów innych graczy? Odpowiedź brzmi, nie. Dzięki uprzejmości użytkownika Mackyy miałem możliwość samemu wejść w świat sanktuarium i przygotować ową prezentację. Jako postać wybrałem Witch Doctora (Szamana).
Postaram się ją opublikować jak najszybciej. Mam nadzieję, że się spodoba.

Czytaj więcej », Komentarze (27)  

Fan Arty Imperium Diablo #10

Dodał: Morfi, 30.10.2011 00:02, Kategoria: Imperium Diablo

Po przerwie wracam do Was z nową porcją Fan Artów o tematyce Diablo, Diablo 2 oraz Diablo 3 i dodaje 6 nowych prac, wobec których, moim skromnym zdaniem, nie da się przejść obojętnie... a więc nie mogłem ich tu nie dodać :)
Dzisiejsze arty to dzieło Asztat i Colossusa, oboje po 3 prace.
Arty jak zwykle zostały wybrane z naszego forum, także jeśli tworzysz, uważasz że masz talent i chcesz pokazać swoje prace o tematyce gier z serii Diablo światu - wejdź na forum, stwórz temat w specjalnie przygotowanym do tego celu dziale i zbieraj opinie! Kto wie, być może któregoś dnia ujrzysz swoją pracę na stronie głównej ID... Tu naprawdę mogą się znaleźć arty każdego z was ;) Kolejna "szóstka" - już wkrótce!!

Aby zobaczyć miniatury zapraszamy do rozszerzenia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (5)  

Diablo 2 - Patch 1.13d

Dodał: Haxite, 27.10.2011 20:53, Kategoria: Diablo 2

Dzisiaj Bashiok - Community Manager Blizzarda, ogłosił zmiany w nowej łatce do Diablo 2 o numerze 1.13d.
Pełna lista w rozszerzeniu newsa!

Czytaj więcej », Komentarze (14)  

BlizzCon - Najnowsze media związane z Diablo 3

Dodał: DarkBolo, 22.10.2011 09:17, Kategoria: Diablo 3

BlizzCon w tym roku ruszył pełną parą, przynosząc kilka nowości dotyczących Diablo 3.
Jedną z nich jest nowy gameplay i film ujawniający fragment fabuły.
Więcej w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (22)  

BlizzCon - Edycja kolekcjonerska!

Dodał: Anubin, 21.10.2011 23:28, Kategoria: Diablo 3

Tegoroczny BlizzCon przyniósł nam wiele niespodzianek,
lecz największą z nich jest ogłoszenie wersji kolekcjonerskiej Diablo 3.
Po zdjęcia i informacje zapraszamy do rozwinięcia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (17)  

Diablo 3 - 2000 kluczy do wersji beta na Facebooku

Dodał: DarkBolo, 12.10.2011 09:03, Kategoria: Diablo 3

Blizzard postanowił rozdać 2000 kluczy do wersji beta Diablo 3.
Jak dostać jeden z nich?

Czytaj więcej », Komentarze (37)  

Diablo 2 - Reset Laddera 25 października 2011

Dodał: Haxite, 08.10.2011 23:24, Kategoria: Diablo 2

W jednym z ostatnich newsów pisaliśmy [link] o resecie laddera na Imperium Realm (oficjalny serwer serwisu Imperium Diablo), który trwał dwa lata. W ostatnim czasie Bashiok - Community Manager Blizzarda ogłosił reset laddera ale na oficjalnych serwerach "Zamieci".
Reset Laddera na CBN odbędzie się 25 października.

Czytaj więcej », Komentarze (10)  

Dołącz do redakcji Imperium Diablo!

Dodał: Przemo, 02.10.2011 14:59, Kategoria: Imperium Diablo

Interesujesz się serią Diablo i jednocześnie uważasz, że masz predyspozycje, by zostać dziennikarzem internetowym? Jeśli tak to koniecznie przeczytaj informacje zawarte w rozszerzeniu tego newsa. Czeka na Ciebie miejsce w redakcji Imperium Diablo!

Czytaj więcej », Komentarze (14)  

Foo Fighters zagrają na BlizzCon 2011

Dodał: DarkBolo, 02.10.2011 12:03, Kategoria: Inne

Tegoroczny Blizzcon, który odbędzie się 21 października w Anaheim (USA),
będzie obfitował w wiele atrakcji dla wszystkich fanów Blizzarda.