diablo 3

Diablo 3 - Ciekawe przedmioty legendarne

Dodał: msthev, 18.08.2012 14:00, Kategoria: Diablo 3

Niedawno Blizzard informował o ulepszeniach przedmiotów legendarnych wprowadzanych wraz z patchem 1.0.4. Przedstawione zostały między innymi przedmioty mające możliwość "użycia" umiejętności potworów (np. śmierdząca chmura Ghoma). Wzbudziło to wątpliwości odnośnie gdy wieloosobowej, w której mogłyby się pojawić problemy z rozróżnieniem efektów umiejętności przeciwników od tych sojuszniczych. Community Manager Vaeflare komentuje sprawę oraz przedstawia pewne ciekawe informacje o przedmiotach legendarnych.
Więcej w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (5)  

Diablo 3 - Jakie zmiany w 1.0.4 czekają Szamana

Dodał: CoNaObiad, 17.08.2012 11:40, Kategoria: Diablo 3

W końcu się doczekaliśmy, Blizzard opublikował zmiany patcha 1.0.4 dla ostatniej z pięciu postaci - Szamana. Dokładną listę znajdziecie w rozwinięciu newsa, a także na naszym forum.

Czytaj więcej », Komentarze (4)  

Diablo 3 - Jakie zmiany w 1.0.4 czekają Łowcę Demonów

Dodał: CoNaObiad, 17.08.2012 10:57, Kategoria: Diablo 3

Zmian ciąg dalszy; był już Barbarzyńca, Czarownik i Mnich, tym razem dowiecie się co twórcy przewidzieli dla Łowcy Demonów. Szczegółowy spis znajduje się w rozwinięciu newsa oraz na forum.

Czytaj więcej », Komentarze (3)  

Diablo 3 - Fan Arty: Tyrael i Barbarzyńca

Dodał: Dizelsky, 16.08.2012 21:44, Kategoria: Diablo 3

Przedstawiamy kolejną porcję, a konkretnie dwa, FanArty dotyczące Diablo 3 z forum IncGamers.com. Prace należą do serii "Fan Art Watch", czyli cotygodniowych prezentacji dzieł userów.

Tym razem na tapecie mamy Barbarzyńcę i Tyraela. Jeśli chcecie zobaczyć to, co stworzył użytkownik Ya Lee, zapraszamy do rozwinięcia newsa. Polecamy, bo jest na co popatrzeć.

Czytaj więcej », Komentarze (3)  

Diablo 3 - Jakie zmiany w 1.0.4 czekają Mnicha

Dodał: CoNaObiad, 16.08.2012 18:03, Kategoria: Diablo 3

Opublikowano kolejne zmiany, jakie mają nastąpić w patchu 1.0.4. Był już Barbarzyńca i Czarownik, teraz kolej na Mnicha. Dokładny opis znajduje się w rozwinięciu newsa, a także na naszym forum.

Czytaj więcej », Komentarze (5)  

Imperium Diablo - Nowy Dział "Retrospekcja"

Dodał: CoNaObiad, 16.08.2012 15:55, Kategoria: Imperium Diablo

Dodaliśmy dziś do menu Diablo 3 nowy dział - Retrospekcja! Usiądźcie wygodnie, bo czeka Was dużo czytania; dowiecie się jak wyglądała długa i kręta droga ku Trójce. Przeczytacie tam o plotkach i przypuszczeniach fanów, o zapowiedziach i elementach wyciętych z finalnej wersji gry. Będziecie również mieli okazję zobaczyć jak wyglądały poprzednie projekty ekwipunku, interfejsu i wiele innych. Zapraszamy!

Znaleźliście jakieś błędy, a może uważacie, że czegoś zabrakło? Śmiało piszcie, pod newsem oraz na forum.

Czytaj więcej », Komentarze (2)  

Diablo 3 - Jakie zmiany w 1.0.4 czekają Czarownika

Dodał: Szeranf, 16.08.2012 08:15, Kategoria: Diablo 3

Łatka 1.0.4 coraz bliżej, a informacji o niej coraz więcej - dopiero co we wcześniejszym newsie prezentowaliśmy zmiany Barbarzyńcy, a już dostępne są zmiany dla Czarownika, które nadejdą wraz z najnowszą łatką do Diablo 3. Wszystko jak zwykle w rozwinięciu newsa oraz na forum.

Czytaj więcej », Komentarze (4)  

Diablo 3 - Jakie zmiany w 1.0.4 czekają Barbarzyńcę

Dodał: Szeranf, 15.08.2012 19:10, Kategoria: Diablo 3

Wygląda na to, że Blizzard chce nas zasypać zmianami w nadchodzącym patchu 1.0.4 do Diablo 3. Tym razem możemy zobaczyć jak zmieni się Barbarzyńca wraz z nadejściem najnowszej łatki. Wszystkiego dowiecie się w rozwinięciu newsa, oraz na forum.

Czytaj więcej », Komentarze (6)  

Diablo 3 - Edycja Startowa już ogólnie dostępna

Dodał: Szeranf, 15.08.2012 12:40, Kategoria: Diablo 3

Udostępniona została właśnie powszechnie Edycja Startowa Diablo 3. Oznacza to, że teraz każdy będzie mógł wypróbować grę zanim ją kupi, bez konieczności proszenia o guest pass posiadacza wersji pudełkowej. Więcej informacji w rozwinięciu newsa, oraz na forum.

Czytaj więcej », Komentarze (5)  

Diablo 3 - Ulepszenie przedmiotów Legendarnych

Dodał: CoNaObiad, 15.08.2012 11:01, Kategoria: Diablo 3

Czy Wy też uważacie, że przedmiotom Legendarnym z Diablo 3 brakuje tego... czegoś? Większość z nich jest zwyczajnie słaba i z powodzeniem można je zastąpić znacznie lepszymi przedmiotami rzadkimi. Wprawdzie mają unikatowy wygląd, ale co to za wojak, który prezentuje się świetnie, a w boju nie ma żadnych szans? Na szczęście ma się to zmienić - twórcy właśnie zapowiedzieli, że nieodległy patch 1.0.4 poprawi sytuację nie do poznania. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w rozwinięciu newsa oraz na naszym forum.

Czytaj więcej », Komentarze (13)  

Diablo 3 - Dupowane przedmioty

Dodał: CoNaObiad, 13.08.2012 20:17, Kategoria: Diablo 3

Ostatnio na oficjalnym forum Diablo 3 pojawił się intrygujący temat - jeden z użytkowników twierdzi, że w grze pojawiły się dupowane przedmioty. Terminem tym potocznie określa się te rzeczy, które zostały skopiowane w wyniku niedopatrzeń twórców, wszystko to oczywiście nielegalnie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w rozwinięciu newsa oraz na forum.

Czytaj więcej », Komentarze (9)  

Diablo 3 - Jak porównać profile postaci

Dodał: Szeranf, 10.08.2012 22:30, Kategoria: Diablo 3

Niedawno profile postaci w Diablo 3 wystartowały i pewnie wiele osób obejrzało ich kilka, porównując pewne statystyki. W najnowszej odsłonie serii nie ma rankingu i wydawać by się mogło, że nie można globalnie porównać osiągnięć postaci - nic bardziej mylnego. Jeśli zastanawiasz się jak wysoko w rankingu jest Twoja postać, kto zabił najwięcej elit, albo kto ma najwyższy współczynnik DPS na całym Battle.necie zawartość rozwinięcia newsa i treść w tym temacie powinna Cię zaciekawić.

Czytaj więcej », Komentarze (5)  

Diablo 3 - Oficjalne zapowiedzi zmian w 1.0.4

Dodał: Szeranf, 10.08.2012 20:45, Kategoria: Diablo 3

Opublikowano właśnie bardziej szczegółową zapowiedź zmian jakie przyniesie łatka 1.0.4 do Diablo 3. Jest ona dość obszerna i z pewnością warto się z nią zapoznać - znajdziecie ją w rozwinięciu newsa, oraz na forum.

Czytaj więcej », Komentarze (10)  

Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.