diablo 3

Diablo 3 - Infernalna Machina

Dodał: Szeranf, 17.10.2012 17:10, Kategoria: Diablo 3

Właśnie pojawiła się oficjalna polska notka na temat Infernalnej Machiny - przeklętego urządzenia, z którym przyjdzie nam się spotkać w łatce 1.0.5 (o patchu poczytacie news niżej). Jeśli jesteś ciekawy czym jest Infernal Machine, to potrzebne informacje znajdziesz w rozwinięciu newsa. Nie zapomnij również podzielić się swoimi spostrzeżeniami na forum.

Czytaj więcej », Komentarze (6)  

Diablo 3 - Patch 1.0.5 wprowadzony

Dodał: Szeranf, 17.10.2012 12:45, Kategoria: Diablo 3

Blizzard właśnie wprowadził do Diablo 3 łatkę o numerze 1.0.5. Jeśli chcecie dowiedzieć się co wnosi ona do rozgrywki, to koniecznie musicie sprawdzić rozwinięcie newsa. Pamiętajcie, że możecie prowadzić dyskusję o patchu również na forum.

Czytaj więcej », Komentarze (5)  

Diablo 3 - FanArty Mnicha

Dodał: dizelsky, 17.10.2012 02:40, Kategoria: Diablo 3

FanArty Diablo 3 z forum IncGamers.com - odsłona kolejna. Prace, jakie mamy na tapecie, pochodzą jak zwykle z FanArt Watch. Jest ich dziś duuużo; czy ilość będzie oznaczać jakość - okaże się już za chwilę, pomęczę Was jeszcze wstępem i zabieramy się do dzieła.
Artyści, którzy zasczycili nas wariacjami na temat Mnicha, bo on jest tematem dzisiejszych worków, to, lepiej lub gorzej znani: KayouVirus, Romehamu, synthemescal, Zeon-in-a-tree, Zaphk, Poticceli, PioPauloSantana, koyote974, Geoffrey-E, oraz SaintYak. Uff, trochę tego jest, na szczęście nocka długa ;)
Jeśli macie więc ochotę zobaczyć, jak prezentuje się Mnich spod kreski kolegów z forum zza oceanu, zapraszamy do rozszerzenia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (2)  

Diablo 3 - Patch 1.0.5 już jutro

Dodał: Szeranf, 16.10.2012 15:05, Kategoria: Diablo 3

Community Menager Blizzarda Wuluxar ogłosił właśnie, że już jutro na serwerach zostanie wprowadzona najnowsza łatka do Diablo 3 o numerze 1.0.5. Dokładne godziny przerwy technicznej i inne szczegóły znajdziecie w rozwinięciu newsa oraz na forum .

Czytaj więcej », Komentarze (4)  

Diablo 3 - Nagroda GDC dla Diablo 3

Dodał: Szeranf, 15.10.2012 19:00, Kategoria: Diablo 3

Jakiś czas temu informowaliśmy Was w tym newsie, że Diablo 3 zostało nominowane do dwóch nagród Game Developers Choice Online Awards, które rozdano kilka dni temu. Za co trójka dostała nagrodę, oraz z kim przegrała dowiecie się w rozwinięciu newsa oraz na forum.

Czytaj więcej », Komentarze (3)  

Diablo 3 - HC Paragon Level World 1st

Dodał: Szeranf, 15.10.2012 08:30, Kategoria: Diablo 3

W minioną sobotę gracz o BattleTagu Azimuth#2255 osiągnął swoją postacią jako pierwszy gracz na świecie setny Poziom Mistrzowski w trybie Hardcore. W rozwinięciu newsa możecie zobaczyć filmik upamiętniający to wydarzenie.

Czytaj więcej », Komentarze (7)  

Wortal Phoenix - Nowa odsłona serwisu Witcher

Dodał: Przemo, 13.10.2012 15:53, Kategoria: Wortal Phoenix

Niedawno wystartowała oficjalnie nowa odsłona phoenixowego serwisu poświęconemu Wiedźminowi - www.witcher.phx.pl. Znajdziecie na nim bardzo rozbudowany dział poświęcony pierwszej części serii oraz wciąż rozwijającą się sekcję o drugiej odsłonie. A wszystko to, jak mamy nadzieję, podane w atrakcyjnej i przystępnej formie. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników największej polskiej produkcji cRPG :)!
- Załoga Phoenixa

Komentarze (3)  

Diablo 3 - Informacje o Sile Potworów

Dodał: Szeranf, 11.10.2012 19:35, Kategoria: Diablo 3

Osoby stale trzymające rękę na pulsie zapewne wiedzą, że Blizzard ma zamiar wprowadzić w patchu 1.0.5 do Diablo 3 nowy system - Siłę Potworów, dzięki czemu gracze sami będą mogli regulować poziom trudności oponentów w zależności od swoich potrzeb. Właśnie pojawił się dość obszerny wpis informujący o szczegółach tej nowości - możecie go znaleźć w rozwinięciu newsa, oraz na forum.

Czytaj więcej », Komentarze (4)  

Imperium Diablo - Wyszukiwarka Przedmiotów

Dodał: Szeranf, 10.10.2012 20:00, Kategoria: Imperium Diablo

Dział z Przedmiotami w sekcji Diablo 3 został dziś wzbogacony o zupełnie nową zawartość - Wyszukiwarkę Przedmiotów. Więcej o niej i o jej możliwościach przeczytacie w rozwinięciu newsa, oraz na forum.

Czytaj więcej », Komentarze (6)  

Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.