diablo 3

Diablo 3 - Parodia Add Me Maybe

Dodał: Szeranf, 14.12.2012 14:15, Kategoria: Diablo 3

Zapewne choć raz słyszeliście w radiu piosenkę Call Me Maybe, którą śpiewała Carly Rae Jepsen - okazuje się, że piosenkarka ta ma najwidoczniej fanów wśród maniaków Diablo 3. Archon the Wizard pokusił się o własną interpretację utworu i do znanej melodii dodał żargonowe słownictwo półświatka trójki, tak powstało Add Me Maybe.Czytaj więcej », Komentarze (10)  

Diablo 3 - Jedno z najczęściej wyszukiwanych haseł w tym roku

Dodał: Szeranf, 13.12.2012 20:15, Kategoria: Diablo 3

Google tradycyjnie opublikowało doroczne podsumowanie najpopularniejszych wyszukiwanych haseł z minionego roku. Okazuje się, że w raporcie Zeitgeist 2012 całkiem wysoko znalazło się Diablo 3.

Diablo 3 jednym z najpopularniejszych haseł w 2012 według Google


Czytaj więcej », Komentarze (5)  

Imperium Diablo - Dołącz do redakcji ID

Dodał: Szeranf, 13.12.2012 09:00, Kategoria: Imperium Diablo

Diablo 3 - Patch 1.0.6a wprowadzony

Dodał: Szeranf, 12.12.2012 13:15, Kategoria: Diablo 3

Blizzard wprowadził właśnie łatkę 1.0.6a do Diablo 3. Jest to poprawka kosmetyczna, bo nie wprowadza nic nowego, poza jednym poprawionym błędem:

Diablo III aktualizacja 1.0.6a – v.1.0.6a.13644
Poprawiono błąd pojawiający się przy próbie ulepszenia edycji startowej Diablo III.


Czytaj więcej », Komentarze (8)  

Diablo 3 - PvP nie w tym miesiącu, ale blog być może

Dodał: Szeranf, 12.12.2012 09:00, Kategoria: Diablo 3

To już pewne, że w grudniu Blizzard nie zaskoczy nas aktualizacją do Diablo 3 zawierającą PvP - tak oznajmia nam Jay Wilson na Twitterze. Dodatkowo Community Menager Vaneras informuje forumowiczów, że ma nadzieję, iż święta nie będą do końca ciche. Czyżbyśmy mogli spodziewać się bloga PvP jeszcze w grudniu, a samego trybu niedługo po nowym roku?

Czytaj więcej », Komentarze (6)  

Diablo 3 - Wersja konsolowa i kolejny większy projekt

Dodał: Szeranf, 11.12.2012 12:15, Kategoria: Diablo 3

Serwis Polygon.com przeprowadził w ten weekend wywiad z Robem Pardo, oraz Jayem Wilsonem - ludźmi, którzy mają ogromny wpływ na wszystko co związane z Diablo 3. Już w przyszłym roku będziemy bogatsi o nowe informacje na temat adaptacji produkcji na konsole, która jeśli wierzyć słowom Pardo istnieje w Blizzardzie i jest testowana, oraz dowiemy się nad jakim "kolejnym wielkim projektem" pracuje Wilson. Pełne wypowiedzi obu panów w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (5)  

Imperium Diablo - Podsumowanie starej sondy i nowa ankieta

Dodał: Szeranf, 10.12.2012 08:50, Kategoria: Imperium Diablo

Zachęcamy do głosowania w nowej ankiecie dotyczącej uczestnictwa w zimowych promocjach związanych z Diablo 3. Nowe pytanie zasępiło sondę, w której decydowaliście co powinno być priorytetem w kolejnych łatkach do trójki - szczegółowe wyniki jak zwykle w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (3)  

Diablo 3 - Przegląd sklepowych promocji na grudzień

Dodał: Szeranf, 10.12.2012 08:15, Kategoria: Diablo 3

Aktualizacja: Sześć innych sklepów obniżyło swoje ceny.
W radiu słychać Last Christmas, w kalendarzu na ścianie widnieje chłodna nazwa grudzień, kojarząca się z padającym śniegiem, brodatym gościem w czerwonym szlafroku i zielonym drzewkiem z igiełkami stojącym gdzieś pośrodku domu. Atmosfera jest więc sprzyjająca by pomyśleć o prezentach dla bliskich, albo już się w takowe zaopatrzyć - doskonale wiedzą o tym sprzedawcy, którzy w tym miesiącu będą kusić nas kupujących coraz to atrakcyjniejszymi promocjami. Postanowiliśmy więc trzymać rękę na pulsie i przygotowaliśmy dla Was przegląd ciekawszych ofert sklepowych dotyczących Diablo 3. Cena trójki w tym miesiącu pikuje w dół, bo możemy dostać ją w wersji pudełkowej nawet za 99 złotych! Zapraszamy do zestawienia!

Świąteczne Promocje dla Diablo 3


Czytaj więcej », Komentarze (9)  

Diablo 1 - "Przebudzenie" nominowane do najlepszego moda 2012 roku

Dodał: CoNaObiad, 09.12.2012 12:48, Kategoria: Diablo 1

Jak informuje Noktis, jedna z największych modyfikacji do Diablo 1 - Przebudzenie, została nominowana do nagrody "Mod of the Year 2012". Jeżeli jesteście fanami The Awakening, lub po prostu chcecie wspomóc diabelską scenę, możecie oddać swój głos. Wystarczy otworzyć tę stronę i nacisnąć "Vote for this mod".

Czytaj więcej », Komentarze (2)  

Diablo 3 - Posążek Pana Grozy

Dodał: CoNaObiad, 07.12.2012 22:16, Kategoria: Diablo 3

Pamiętacie figurkę Diablo, o której pisaliśmy w dziale Gadżety? Blizzard poinformował, że można już składać na nią zamówienia. Po jej szczegółowy opis, oraz oczywiście zdjęcia, zapraszamy do rozwinięcia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (5)  

Blizzard - Domena ProjectBlackstone.com zarejestrowana

Dodał: Szeranf, 05.12.2012 10:30, Kategoria: Blizzard

W ostatnim czasie Blizzard zarejestrował dwie nowe domeny internetowe: ProjectBlackstone.com, oraz WarcraftBattles.com - linki jeszcze nie działają i pewnie taki stan rzeczy utrzyma się przed dłuższy czas (prawdopodobnie mają już miliony odwiedzin). O ile ten drugi adres nie budzi żadnych wątpliwości, o tyle ten pierwszy jest dość tajemniczy i wieloznaczny. W rozwinięciu newsa zastanowimy się więc wspólnie, czy może on dotyczyć Diablo 3

Czytaj więcej », Komentarze (1)  

Diablo 3 - Blog o PvP opóźniony

Dodał: Szeranf, 05.12.2012 08:45, Kategoria: Diablo 3

Kilka dni temu informowaliśmy Was, że Jay Wilson na Twitterze oznajmił, że już wkrótce na oficjalnej stronie Diablo 3 pojawi się wpis dotyczący PvP. Niestety plany uległy zmianie, o czym również dowiedzieliśmy się z Twittera - pewne komplikacje wymusiły opóźnienia i jednak "Soon" nieco przesunie się w czasie.

Blog o PvP w Diablo 3 opóźniony


Czytaj więcej », Komentarze (3)  

Diablo 3 - Brak przedmiotów przeznaczonych bezpośrednio dla PvP

Dodał: CoNaObiad, 01.12.2012 21:53, Kategoria: Diablo 3

J. Wilson opublikował na Twitterze krótką wzmiankę o przedmiotach w PvP. Jak bowiem twierdzi Jay, w trybie tym nie będzie oddzielnego ekwipunku. Po więcej informacji zapraszamy do rozwinięcia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (2)  

Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.