diablo 3

Diablo 3 - Film z gry na PS3

Dodał: CoNaObiad, 22.03.2013 21:53, Kategoria: Diablo 3

Blizzard opublikował dziś film przedstawiający trzecią część Diablo na PlayStation 3. Ponadto ukazało się kilka nowych screenów z gry na konsoli. Wszystkie te materiały można znaleźć w rozwinięciu newsa; zapraszamy!

Diablo 3 - PS3


Czytaj więcej », Komentarze (8)  

Diablo 1 - Dubbing: Użycz swojego głosu postaci Cain'a!

Dodał: CoNaObiad, 20.03.2013 16:30, Kategoria: Diablo 1

Jakiś czas temu pisaliśmy o dubbingu do Diablo 1. Jak podaje WIAFilms, projekt jest już niemal skończony. Pozostało jeszcze nagranie kwestii ostatniej postaci, Deckarda Caina.

Teraz także i Ty możesz mieć udział w tym przedsięwzięciu! Kandydaci będą oceniani na podstawie próbek głosowych. Po więcej ifnormacji odsyłamy na adres mailowy grupy: wiafilms@interia.pl

Komentarze (4)  

Imperium Diablo Realm - Event Faraona raz jeszcze!

Dodał: Freak_09, 18.03.2013 10:01, Kategoria: Diablo 2

Właśnie zakończył się Event Jubilera, a rozpocznie się Event Faraona. Podczas trwania tego Eventu, wszystkie grobowce Tal Rasha (tzw. Tomby) na będą miały 85alvl, co w przełożeniu na nasz język oznacza iż potwory będą nieco silniejsza oraz będą dawać nieco więcej doświadczenia. Wiążę się również z tym fakt, że będzie tam mógł wypaść każdy przedmiot i każda runa (oczywiście nie oznacza to, że akurat tak będzie ;)) By jeszcze bardziej uprzyjemnić Wam rozgrywkę, zwiększyliśmy ilość potworów 2,5 krotnie. Duriel ma drop Baala. Ponad to mamy coś dla graczy Trybu Classic... Tydzień Chaosu. W Sanktuarium Chaosu (CS) wszystkie potworki będą miały 85lvl (Diablo będzie miał 90 lvl). Oznacza to, że będą mogły obdarować Was lepszymi przedmiotami i dadzą Wam więcej doświadczenia. Następnie zostanie włączony Event Grotołaza. Więcej informacji w tym temacie. Pozostaje mi tylko zaprosić Was do walki z siłami zła! Dobrych dropów!

Komentarze (3)  

Diablo 3 - Niezidentyfikowane przedmioty w Domu Aukcyjnym?

Dodał: CoNaObiad, 16.03.2013 11:06, Kategoria: Diablo 3

Blizzard wypowiedział się co sądzi o możliwości sprzedawania niezidentyfikowanych przedmiotów w Domu Aukcyjnym. Na razie szanse na to są raczej nikłe, ale kto wie, może w przyszłości... Twórcy wspomnieli też o barwnikach, o których pisaliśmy jakiś czas temu. Po więcej szczegółów zapraszamy do rozwinięcia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (6)  

Diablo 3 - Patch 1.0.7a wprowadzony

Dodał: Szeranf, 14.03.2013 12:00, Kategoria: Diablo 3

Diablo 3 - łatka 1.0.7aBlizzard poinformował, że łatka oznaczona numerem 1.0.7a została wprowadzona na serwery. Zmiany jakie przynosi możecie zobaczyć jak zwykle w rozwinięciu newsa, oraz w naszym dziale Patche, w którym znajdziecie kompletny spis łatek i hotfixów, jakie do tej pory się ukazały.


Czytaj więcej », Komentarze (1)  

Imperium Diablo Realm - Event Jubilera raz jeszcze!

Dodał: Freak_09, 11.03.2013 14:33, Kategoria: Diablo 2

Właśnie zakończył się Event Horkera, a rozpoczyna się znany Wam Event Jubilera. Podczas tego Eventu, zamiast kamyków bez skazy, będą wypadać doskonałe kamienie ;) Jubiler potrwa od 11 do 18 marca. Następnie, zostanie wrzucony Event Faraona. Więcej informacji w tym temacie.

Komentarze (0)  
Blizzard opublikował kolejnego newsa z cyklu Dziennik Twórców. Tym razem dotyczy on systemu generowania przedmiotów. Jeżeli interesuje Was co też napisał Travis Day, wystarczy nacisnąć "Czytaj więcej".

Diablo 3 - Dziennik twórców


Czytaj więcej », Komentarze (5)  

Imperium Diablo Realm - Event Horkera raz jeszcze!

Dodał: Freak_09, 04.03.2013 13:06, Kategoria: Diablo 2

Z dniem dzisiejszym kończy się Event Rzeźnika, a rozpoczyna się znany Wam Event Horkera. Zmiany - Wszyscy kupcy na piekle zapłacą godziwe pieniądze za znalezione przez Was łupy - przedmioty będzie można sprzedać nawet za 50000; Szansa na lepsze przedmioty z hazardu zostanie zwiększona - 18% na rare, 0.1% na setowe i 0,1% na unikaty zamiast standardowych 10%/0.07%/0.02%; Wysoka rada i bossowie aktowi będą wyrzucać 2,5 x więcej złota. Następnie zostanie włączony Event Jubilera. Więcej informacji w tym temacie.

Komentarze (0)  

Diablo 1 - Projekt Dubbingu - Demo Gillian

Dodał: Szeranf, 03.03.2013 22:20, Kategoria: Diablo 1

Od jakiegoś już czasu informujemy Was o postępach w projekcie dubbingowania pierwszej części Diablo. Jest on bliski ukończenia, jednakże zostanie wydany w dwóch wersjach - jednej autorstwa Noktisa, drugiej autorstwa WiA Films - powodem tego zamieszania są odmienne zdania stron w kwestii aktorów dubbingowych. W rozwinięciu newsa znajdziecie demo z wersji Noktisa, mianowicie fragment wypowiedzi Gillian.

Czytaj więcej », Komentarze (4)  

Diablo 3 - Silk Art

Dodał: CoNaObiad, 02.03.2013 10:14, Kategoria: Diablo 3

Jakiś czas temu gracze znaleźli w czeluściach internetu intrygującą stronę - new.weavesilk.com. Pozwala ona na szybkie i proste stworzenie grafiki. Cechuje się ona jednak unikatowym stylem, a efekty nierzadko są powalające. Zostało to określone mianem Silk Art. Zapraszamy do rozwinięcia newsa w celu zobaczenia nieziemskich prac!

Diablo 3 - Silk Art


Czytaj więcej », Komentarze (6)  

Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.