diablo 3

Imperium Diablo Realm - Inkantacje Izuala

Dodał: Freak_09, 08.04.2013 13:46, Kategoria: Diablo 2

Studiując starożytne księgi i manuskrypty, przeciętnej siły demon pozyskał wiedzę pozwalającą mu wynieść swą potęgę na przerażający poziom, zaś odludne położenie jego siedziby ułatwiło zatajenie jego zamiarów przed sługami jasności. Zwodząc anioła Izuala, i pętając jego duszę nowo poznanymi inkantacjami, wchłonął znaczą część jego energii, a dzięki dokonaniu rytuału w określonej fazie księżyca, dodatkowo wzmocnił jego oddziaływanie. Następnie użył części wyzwolonej mocy, aby wzmocnić i pomnożyć swoje sługi. Teraz kończy zbieranie swoich sił, i coraz otwarciej przygotowuje się do szturmu na Fortecę Pandemonium. Czy odnajdą się prawi bohaterowie, chętni i zdolni do pokonania go i uchronienia twierdzy przed zagładą? Czy uda im się przedrzeć przez hordy sług, a na koniec pokonać potężnego demona? Czy też może polegną w tym wyzwaniu, a świat stanie na krawędzi zagłady? Zmiany: - a85 i bosspacki x5 na równinie rozpaczy (bez zwiększonej ilości mobów), - Izual o mocy Uber Izuala, dropiący zawsze 3 przedmioty rare. Event potrwa od 8 - 15 kwietnia. Więcej informacji w tym temacie. Życzymy dobrych dropów!

Komentarze (0)  

Diablo 3 - Domu Aukcyjnego w wersji na przeglądarkę nie będzie

Dodał: CoNaObiad, 07.04.2013 07:52, Kategoria: Diablo 3

Fani spytali czy Dom Aukcyjny mógłby się ukazać w wersji na przeglądarkę internetową. Okazuje się, że Blizzard nie jest do tego przychylnie nastawiony, a z odpowiedzią śpieszy Vaeflare. Pełen cytat możecie znaleźć w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (4)  

Blizzard - Nad południową Kalifornię nadciąga Zamieć!

Dodał: xywa11, 04.04.2013 18:50, Kategoria: Blizzard

BlizzCon 2013 - Diablo 3, Starcraft 2, World of Warcraft

Nad południową Kalifornię nadciąga Zamieć – zaznaczcie daty w kalendarzu już dziś! Bilety na konwent BlizzCon® 2013 trafia do sprzedaży w dwóch partiach, odpowiednio w czwartek 25 kwietnia o godz. 4:00 rano czasu polskiego i w sobotę 27 kwietnia o godz. 19:00 czasu polskiego. Będzie je można nabyć na oficjalnej stronie imprezy. Ponadto w czwartek 2 maja o godz. 4:00 rano czasu polskiego będzie można kupić ograniczoną liczbę biletów na specjalna kolacje charytatywną, która będzie miała miejsce się przed rozpoczęciem BlizzConu.

Czytaj więcej », Komentarze (5)  

Diablo 1 - Projekt dubbingu: demo Łotrzycy

Dodał: Szeranf, 04.04.2013 18:00, Kategoria: Diablo 1

Dla śledzących informacje o projekcie dubbingu Diablo 1 mamy kolejny ciekawy materiał - Noktis udostępnił właśnie kolejne demo i tym razem będziemy mogli wsłuchać się w głos Łotrzycy. Zapraszamy więc do rozwinięcia newsa, gdzie znajdziecie materiał wideo, oraz do działu dubbing w Kronice Noktisa.

Czytaj więcej », Komentarze (8)  

Imperium Diablo Realm - Powrót Epoki Lodowcowej

Dodał: Freak_09, 03.04.2013 20:09, Kategoria: Diablo 2

Event obejmuje Kryształowe Przejście, Lodowcowy Trakt oraz Drogę Starożytnych(wszystkie wraz z lokacjami znajdującymi się pod nimi). Lista zmian: - Kryształowe Przejście i Zamarznięta Rzeka to area 85 (Brak większej ilości potworów żeby nie utrudniać questa); - Lodowcowy Trakt i Droga Starożytnych więcej potworów i area 85; - Fragmentstein ma drop Andy kosz; - Kościozłam ma drop Andy hell; - Szczerbiciel ma drop Mefa hell. Dla niewtajemniczonych: Fragmenstein jest na Zamarzniętej Rzece obok więzienia Anyi. Kościozłam na lodowym trakcie obok magicznej skrzyni. Szczerbiciel w Lodowej Piwnicy, także obok magicznej skrzyni. Więcej informacji w tym temacie. Epoka Lodowcowa potrwa do poniedziałku. Następny Event to niespodzianka ;-)

Komentarze (1)  

Diablo 3 - Dziennik twórców: Ulepszenia w trybie wieloosobowym

Dodał: CoNaObiad, 03.04.2013 14:33, Kategoria: Diablo 3

Pojawił się kolejny wpis z cyklu Dziennik twórców. Tym razem mówi on o możliwych ulepszeniach w trybie wieloosobowym. Pełną wypowiedź znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Diablo 3 - Dziennik twórców: Ulepszenia w trybie wieloosobowym


Czytaj więcej », Komentarze (8)  

Diablo 3 - Czego nie będzie w patchu 1.0.8?

Dodał: xywa11, 02.04.2013 18:20, Kategoria: Diablo 3

Blizzard ogłosił, iż po wprowadzeniu łatki 1.0.8 nadal nie będziemy mogli zmieniać kolorów przedmiotów legendarnych. Opóźnienie -jak wyjaśniał Blizz- jest spowodowane ogromem pracy, jaki musi zostać włożony w zmienianie tekstur przez grafików.
W grze nieprędko zobaczymy też więcej doświadczenia za zabijanie potworów w grze multiplayer. Niebiescy mają moc pomysłów, ale nie wybrano jeszcze tego jedynego.

Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej », Komentarze (12)  

Diablo 1 - Dubbing: głos Caina znaleziony!

Dodał: CoNaObiad, 01.04.2013 22:37, Kategoria: Diablo 1

Kilka newsów wstecz pisaliśmy o polskim dubbingu do pierwszej części Diablo. Projekt był już wtedy bliski końca; pozostało jednak wyszukani odpowiedniej osoby, która wcieliłaby się w postać Deckarda Caina. WIAFilms ogłosiło dziś, że taki właśnie ochotnik został znaleziony. Więcej informacji znaleźć można w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (11)  

Imperium Diablo Realm - Drobiazgi Jerhyna

Dodał: Freak_09, 01.04.2013 19:30, Kategoria: Diablo 2

Właśnie zakończył się Event Grotołaza. Rozpoczyna się Event Drobiazgi Jerhyna. Będzie to Event charakterystyczny, gdyż w Haremie i Pałacowych Piwnicach, potwory będą wyrzucać tylko przedmioty które w ekwipunku zajmują jedną kratkę. Wyjątkiem jest Ognistooki (potwór w Pałacowych Piwnicach - Poziom 3) - będzie miał drop taki jak Pindel (Pryszczoskór). Ilość potworów została zwiększona dwukrotnie, a ich poziom został zwiększony do 85 ;) Przedłużyliśmy również Tydzień Chaosu ;-) Więcej informacji w tym temacie. Powodzenia!

Komentarze (2)  

Diablo 3 - Ataki w wersji na konsolę

Dodał: xywa11, 01.04.2013 15:26, Kategoria: Diablo 3

Niedawno Blizzard zamieścił informację dotyczącą systemu atakowania w konsolowej wersji Diablo 3. Wyjaśniała ona, iż gracze nie będą mogli atakować, gdy są w ruchu.
Zapraszamy do rozwinięcia newsa!

Czytaj więcej », Komentarze (2)  

Diablo 3 - Dom Aukcyjny zostanie permanentnie zamknięty

Dodał: CoNaObiad, 01.04.2013 13:30, Kategoria: Diablo 3

Nie dalej jak kilka dni temu pisaliśmy o wypowiedzi Jay'a Wilsona dotyczącej Auction House. Blizzard ogłosił dziś niezwykle ważną wiadomość. Za trzydzieści dni, od dzisiaj licząc, Dom Aukcyjny zostanie permanentnie zamknięty. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w rozwinięciu newsa.Czytaj więcej », Komentarze (8)  

Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.