diablo 3

Imperium Diablo Realm - Event Piekielnego Żeglarza raz jeszcze!

Dodał: Freak_09, 27.05.2013 16:57, Kategoria: Diablo 2

Z dniem dzisiejszym kończy się Event dobrej jakości, a rozpoczyna rejs Piekielnego Żeglarza. W trakcie trwania tego Eventu przewidziane są następujące zmiany:

* Potwory na rzece płomieni są dwukrotnie bardziej liczebne,
* Hefasto ma drop baala (ale nie jego lvl).

Event rozpoczął się o godzinie 11.00 .

Po jego zakończeniu wrzucony zostanie event Sakralny.

Więcej informacji w tym temacie.
Dobrych dropów ;>

Komentarze (0)  

Imperium Diablo Realm - Event Dobrej Jakości

Dodał: Freak_09, 20.05.2013 14:51, Kategoria: Diablo 2

Głównym bohaterem opowieści, którą chciałbym Wam przekazać, jest znakomity rzemieślnik i kowal barbarzyńców- Larzuk. Myślę, że nie muszę przedstawiać jego osoby, toteż przejdę do sedna. Po wielu krwawych bataliach, bohaterowie oczyścili przejście do Piekielnej Kuźni, rozbili weń Kamień Duszy Mefista i udali się do Sanktuarium Chaosu, by raz na zawsze wygnać Pana Grozy z tego świata. Tuż po zabiciu Diablo, weszli w utworzony przez Tyraela portal do Harrogath. Mieszkańcy miasta byli bardzo zaintrygowani obecnością nieznajomych, jednak to Larzuk był tym, który ich przywitał i umilił czas rozmową. Dzięki temu, dowiedział się o wolnym przejściu do Piekielnej Kuźni. Postanowił wykorzystać szansę, zaryzykować, i udać się w to zakazane dla śmiertelników miejsce. Larzuk, jako kowal, przekuł słowo w czyn- i dzięki magii zaklętego młota i kowadła stworzonego z nieznanej mu stali, wykuł potężne przedmioty, pozbawione bezużytecznych magicznych właściwości. W drodze powrotnej, niestety, natknął się na potężny patrol demonów i musiał zrzucić większość swojego balastu, by móc bezpiecznie dotrzeć do domu...

Z dniem dzisiejszym kończy się Ścieżka Zniszczenia, a rozpoczyna się Event Dobrej Jakości. W trakcie jego trwania, nie będą występowały bezużyteczne affixy a także usunięty został drop niektórych przedmiotów.

Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Dobrych dropów! ;)

Komentarze (0)  

Diablo 3 - Najnowsze tapety w tematyce Diablo 3!

Dodał: xywa11, 15.05.2013 16:18, Kategoria: Diablo 3

Tapety Diablo 3


Blizzard udostępnił nowe tapety w tematyce Diablo 3! Bez zbędnego kłapania jadaczkami (ew. stukania na klawiaturze) przejdźmy do oglądania.

Zapraszamy!

Czytaj więcej », Komentarze (5)  

Karczma Ajantisa - Pięćdziesiąta pierwsza Tygodniówka!

Dodał: xywa11, 15.05.2013 15:55, Kategoria: Inne

Zapraszamy do obejrzenia kolejnej, pięćdziesiątej pierwszej już Tygodniówki! Nie dotyczy ona już tylko konkursu, jak jej poprzedniczka. Pełną listę omawianych tematów znajdziecie poniżej!

Oto i Tygodniówka!


A w niej:

- ciąg dalszy konkursu (0:37)
- patch 1.0.8 na serwerach produkcyjnych (2:01)
- fala kopiowanego złota (3:08)
- drugi sezon ligowy D3CL (3:59)
- 3 edycja turnieju d2trade (4:33)
- The Making of: Diablo (5:15)

Czytaj więcej », Komentarze (1)  
Pierwsza rocznica Diablo 3!


15 maj 2012r. To właśnie w w tedy odbyła się światowa premiera trzeciej odsłony jednej z najlepszych i najsłynniejszych gier na świecie - DIablo 3. Miliony (miliardy?) fanów i nie tylko rzuciło się na swoją kopię jak wygłodniałe myszki na ser. Wszyscy pamiętamy jak ciężko było dostać własny egzemplarz i choć nie kosztował mało, żaden gracz nie mógł przeoczyć takiej okazji! Światy -i Sanktuarium, i Ziemia- szalały! Zresztą, możecie przeczytać o tym w rozwinięciu newsa, do czego serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej », Komentarze (7)  

Diablo 3 - Aktualizacja 1.0.8A została wprowadzona!

Dodał: xywa11, 15.05.2013 12:26, Kategoria: Diablo 3

Aktualizacja 1.0.8A została wprowadzona!


Niedawno na oficjalnej stronie Diablo 3 pojawił się wpis, informujący o wprowadzeniu aktualizacji do najnowszego patcha, 1.0.8. Zapraszamy do rozwinięcia newsa, by zobaczyć najnowsze zmiany i poprawki!

Czytaj więcej », Komentarze (4)  

Imperium Diablo Realm - Ścieżka Zniszczenia raz jeszcze!

Dodał: Freak_09, 13.05.2013 17:01, Kategoria: Diablo 2

Event będzie trwał od 13-20 maja i w czasie jego trwania, Baal nie będzie rzucał śmieci (kasy, strzał, bełtów, itp.), zaś wszystkie potwory w Twierdzy Kamienia Świata, oraz na Tronie Zniszczenia będą w dwukrotnie większej liczebności. Po zakończeniu Ścieżki Zniszczenia wrzucimy nowość, czyli Event- niespodziankę. Więcej informacji w tym temacie. Dobrych dropów i miłej gry.

Komentarze (0)  

Diablo 3 - Cosplay

Dodał: xywa11, 12.05.2013 11:58, Kategoria: Diablo 3

Przedstawiamy kolejne postacie z Sanktuarium, w które wcielili się fani i fanki. Efekt zapiera dech w piersiach.

Zapraszamy do obejrzenia (kliknij, by powiększyć) i komentowania. Jak podobają się Wam dzisiejsza porcja sztuki? Czym kierujecie się, gdy oceniacie prace fanów? Lubicie, gdy fanart jest realistyczny czy preferujecie obejrzeć "coś nowego"?

Czytaj więcej », Komentarze (7)  

Diablo 3 - Problem po wprowadzeniu patcha 1.0.8 rozwiązany!

Dodał: xywa11, 11.05.2013 16:08, Kategoria: Diablo 3

Jak niedawno informowaliśmy. po patchu 1.0.8 pojawiły się problemy z dupowaniem złota w Domu Aukcyjnym na amerykańskich serwerach. Jak się potem okazało problem ten został rozwiązany i w tym momencie Blizzard ciągle pracuje nad "wyrównaniem rachunków" dosłownie i w przenośni.

W rozwinięciu newsa dowiecie się co zrobią Niebiescy z delikwentami, którzy wzbogacili się na ostatnim błędzie w grze i czy graczy, którzy nie wykorzystywali błędów ominie kara. Zapraszamy!

Czytaj więcej », Komentarze (4)  

Imperium Diablo Realm - Wielki Finał!

Dodał: Freak_09, 11.05.2013 11:25, Kategoria: Diablo 2

Z dniem dzisiejszym kończy się Epoka Lodowcowa, a rozpoczyna Event Hardkorowego Gangbangu... Zwieńczenie tygodniowego łańcucha Eventów.

Hardcore Gangbang to połączenie niemal wszystkich Eventów które były do 11 stycznia.
Event będzie na cały weekend, a po jego zakończeniu w poniedziałek wrzucony zostanie event Ścieżki Zniszczenia.
Więcej informacji, oraz listę zmian znajdziecie w tym temacie.
Powodzenia!

Komentarze (0)  

Imperium Diablo Realm - Realmowy TeamSpeak!

Dodał: Freak_09, 10.05.2013 20:56, Kategoria: Diablo 2

Zapraszamy do korzystania z realmowego serwera Teamspeak'a.

Adres: we8.pl
Kanał: Diablo 2
Hasło: seven

Niewtajemniczonym powinien pomóc ten artykuł.

Pamiętajcie jednak, by w polu "Adress" wpisać adres podany w tym newsie, a nie w tamtym artykule.

Nie muszę chyba podpowiadać, komu powinniśmy być wdzięczni... ;)

Komentarze (0)  

Imperium Diablo Realm - Preludium końca

Dodał: Freak_09, 10.05.2013 16:20, Kategoria: Diablo 2

Dziś o 11.00 zakończył się Event Transplantologa, a rozpoczęła się Epoka Lodowcowa.

Lista zmian:
- Kryształowe Przejście i Zamarznięta Rzeka area 85 (Brak większej ilości potworów żeby nie utrudniać questa),
- Lodowcowy Trakt i Droga Starożytnych więcej potworów i area 85,
- Fragmentstein ma drop Andy kosz,
- Kościozłam ma drop Andy hell,
- Szczerbiciel ma drop Mefa hell.

Po zakończeniu Epoki Lodowcowej, jako zwieńczenie tygodnia z wymieszanymi Eventami, wrzucony zostanie na weekend Event Hardcore Gangbang.

Więcej informacji w tym temacie.

Dobrych dropów :)

Komentarze (0)  

Diablo 3 - Patch 1.0.8 w Europie - zmiany w grze

Dodał: xywa11, 10.05.2013 10:40, Kategoria: Diablo 3

Przedstawiamy filmik (w wersji polskiej), który pokazuje zmiany, wprowadzone przez najnowszy patch na europejskich serwerach Diablo 3. Możemy obejrzeć takie zmiany, jak identify all, gęstość potworów, niektóre dodatki w trybie multiplayer i wiele innych. Zapraszamy do oglądania :). Lukat!