diablo 3

Karczma Ajantisa - Tygodniówka #84

Dodał: Haxite, 30.12.2013 08:56, Kategoria: Diablo 3

Zapraszamy do Karczmy Ajantisa na 84 tygodniówkę :-)



W rozszerzeniu newsa lista tematów w dzisiejszej tygodniówce wraz z linkami :-)

Czytaj więcej », Komentarze (4)  

Diablo 3 - Rividowe przemyślania na temat RoSa

Dodał: xywa11, 29.12.2013 15:21, Kategoria: Diablo 3

Zapraszamy na najnowszy filmik made by Rivid :).



Czytaj więcej », Komentarze (1)  

Diablo 3 - O przedmiotach BoA oraz becie RoSa

Dodał: xywa11, 28.12.2013 14:40, Kategoria: Diablo 3

Niedawno Lylirra, Community Manager do spraw Diablo 3 wypowiedziała się w dwóch kontrowersyjnych tematach. Poruszyła kwestię przywiązywania przedmiotów do kont graczy po wprowadzeniu patcha 2.0.1 oraz odpowiedziała na pytanie "Co z dostępem do bety RoSa?".

Jeśli chcecie się do wiedzieć jakie były odpowiedzi CM, zapraszamy do rozwinięcia newsa!

Czytaj więcej », Komentarze (0)  

Diablo 3 - Świąteczno-piekielne grafiki od Blizzarda

Dodał: Haxite, 26.12.2013 08:24, Kategoria: Diablo 3

Na oficjalnej stronie Diablo 3 "Zamieć" zaserwowała nam piekielne grafiki ale świąteczne ;)
Niestety dla osób, które liczyły zobaczyć Diablo w czapce Świętego Mikołaja mamy złe wieści..
W zamian przedstawiamy wam Szamana w czapce Świętego - trzyma klimat.

Czytaj więcej », Komentarze (1)  

Imperium Diablo - Nowa ankieta 24.12.2013

Dodał: Haxite, 24.12.2013 20:28, Kategoria: Imperium Diablo

Ogłaszamy iż od dzisiaj można oddawać swój głos w nowej ankiecie "Jaka zmiana w becie Reaper of Souls najbardziej przypadła Wam do gustu?".

Standardowo wszystkie starsze ankiety znajdują się w archiwum ankiet.

Zapraszamy do oddawania głosów :)

Komentarze (7)  

Życzenia Świąteczne od Ajantisa :)

Dodał: xywa11, 24.12.2013 15:35, Kategoria: Inne

Ostatnio przeszedłem mutację głosu... i z tej okazji życzę Wam wszystkiego najlepszego! :)

-Ajantis-

Imperium Diablo prezentuje filmik prosto z Karczmy Ajantisa. Chcecie zobaczyć Karczmarza w niecodziennym ubraniu, zmienionym głosie (ach, jak te dzieci szybko rosną...) składającego wszystkim swoim widzom Bożonarodzeniowe życzenia? Zapraszamy Was zatem do obejrzenia krótkiego filmiku poniżej :)!


Komentarze (3)  

Sklej na Święta papierowego Goblina Skarbnika

Dodał: Anubin, 24.12.2013 13:02, Kategoria: Blizzard


Blizzard jak zwykle na święta udostępnia fanom różne ciekawostki. Otóż tym razem możemy samodzielnie wykonać papierowy model Goblina Skarbnika. Jeśli interesuje Was ta osobliwa świąteczna ozdoba, to zapraszam do rozwinięcia newsa, po szczegółowe instrukcje, oraz oczywiście po model do wydrukowania.

Czytaj więcej », Komentarze (2)  

Świąteczne życzenia

Dodał: Anubin, 24.12.2013 00:13, Kategoria: Imperium Diablo


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim czytelnikom naszego portalu dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności. Wyglądajcie też pierwszej gwiazdki, a wraz z nią goblina skarbnika, który z pewnością przyniesie wiele prezentów pod choinkę. :)

- Redakcja Imperium Diablo

Komentarze (6)  

Wywiad z Krakenem

Dodał: xywa11, 23.12.2013 21:14, Kategoria: Diablo 2


Dawno, dawno, dawno... W sumie nie tak dawno, bo przed hibernacją Imperium Diablo zadałem Krakenowi, sławnemu na całe nasze forum oraz DeviantART rysownikowi dosłownie kilka pytań na temat jego hobby :). Jeśli chcecie dowiedzieć się co mi odpowiedział - zapraszam do rozwinięcia newsa!

Czytaj więcej », Komentarze (3)  

Diablo 1 - Wersja na Androida

Dodał: xywa11, 23.12.2013 20:40, Kategoria: Diablo 1

Pierwsza część Diablo jest stara ale jara, bo jak się okazuje zainteresowanie pierwszą częścią gry legendarnej już sagi jest ogromne. Świadczy o tym chociażby projekt polonizacji Noktisa, czy mod HD. Dzisiaj mamy dla Was informację wprost zwalającą z nóg :).
Podjęte zostały bowiem prace nad wersją Diablo 1 na Android, jeden z najpopularniejszych systemów operacyjnych telefonów dotykowych. Twórcą jest Shreqg2.



Po więcej informacji zapraszamy do rozwinięcia newsa :)!

Czytaj więcej », Komentarze (2)  

Diablo 1 - Kilka informacji prosto z Kroniki

Dodał: xywa11, 23.12.2013 20:10, Kategoria: Diablo 1

Noktis poinformował nas, że premiera polonizacji do Diablo Helfire nie nastąpi w grudniu, a przedłuży się i będzie miała miejsce po Nowym Roku, nie powiedział kiedy. Przesunięcie premiery wyjaśnił brakiem czasu i źle prezentującymi się polskimi znakami.

Na pocieszenie możemy napisać, że Kronikarz zmienił ton głosu Mnicha oraz wraz z premierą polonizacji wyjdzie także poprawka spolszczenia Helfire.

Także Ci z Was, którzy grają w Diablo 1 z modem The Awakening nie mogą cieszyć się z dobrch informacji - patch także został przesunięty. Jednak... może to być łatka przełomowa - Noktis szykuje bowiem większą zmianę :).

Po więcej info zapraszamy do rozwinięcia newsa :).

Czytaj więcej », Komentarze (2)  

Polemiki przy piwie #3 cz 2/2 - premiera Reaper of Souls, beta RoS

Dodał: xywa11, 21.12.2013 21:29, Kategoria: Diablo 3

Macie przed sobą najdłuższy jak dotąd film zamieszczono na Karczmie Ajantisa. Blisko dwie godziny polemik na tematy związane z premierą Reaper of Souls, zawartością edycji kolekcjonerskiej, kwestią handlu w RoSie oraz dodatkową zawartością.
Jeśli wytrwacie do końca, to zaiste zasługujecie na szacunek ;)



Komentarze (8)  

O zabezpieczeniach słów parę

Dodał: Haxite, 20.12.2013 21:46, Kategoria: Inne

Witajcie drodzy czytelnicy!

Dosyć nietypowy news ponieważ na temat zabezpieczeń, a mianowicie. Natknąłem się ostatnio na 'key generatory' czyli programy generujące "specjalny klucz", dzięki któremu można pograć w betę RoS czy HearthStone.
Oczywiście jest to pic na wodę dlatego w imieniu całej redakacji proszę byście nie ściągali żadnych "key generatorów" ponieważ one nie działają!
Prawdopodobnie (na 99,9%) jest to keylogger czyli program, który zapisuje wszystkie naciśnięte klawisze, a następnie wysyła na podany adres e-mail cyberprzestępcy! Oczywiście wszystko bez wiedzy ofiary ;)

Po więcej informacji zapraszam do rozwinięcia newsa :-)