diablo 3
Niedawno informowaliśmy Was o ciągle rozwijającym się modzie do Diablo 1 o nazwie kodowej Belzebub. Teraz Noktis z Kroniki Noktisa opublikował nowe informacje na jego temat. Wygląda na to, że Diablo HD to projekt bardziej zaawansowany, niż można by przypuszczać. Przypominam również, że autorem tej modyfikacji jest anonimowy obywatel Polski. W rozwinięciu newsa znajdziecie teaser, oraz link do grywalnej wersji demo.

Czytaj więcej », Komentarze (4)  

Zaprojektuj przedmiot legendarny #3 - Moc

Dodał: Anubin, 15.01.2014 22:14, Kategoria: Diablo 3Blizzard kontynuuje społecznościową inicjatywę "zaprojektuj przedmiot legendarny" i przechodzi do kolejnego etapu. Utrzymuje przy tym, że osoby odpowiedzialne za tę inicjatywę przeczytaly ponad 400 komentarzy zawartych w mailach, na forach, stronach fanowskich, aby wybrać najlepsze, które mogłyby być przypisane do miecza Mefista. Aby dowiedzieć się szczegółów, zapraszam do rozwinięcia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (3)  

Diablo 3 - Czego oczekujemy od RoS?

Dodał: xywa11, 13.01.2014 20:07, Kategoria: Diablo 3

Prezentujemy kolejny filmik prosto ze stajni Rivida, tym razem przez ponad 17 minut możemy dowiedzieć się co autor ma nam do powiedzenia na temat pracy Blizza, zmian w RoSie itp.

Zapraszamy!


Komentarze (0)  

Klany - Czyżby koniec wojny pomiędzy AZM i KAT?

Dodał: xywa11, 13.01.2014 19:48, Kategoria: Diablo 3

Wojna pomiędzy AZM i KAT została zakończona - AZM jest zwyciężcą, a wygraną zdobył walkowerem. Czy aby na pewno? Jeśli ciekawią Was opinie poszczególnych klanów na temat tego konfliktu i jego "rozwiązania" zapraszamy do dalszej części newsa :)!

Czytaj więcej », Komentarze (1)  

Karczma Ajantisa - Tygodniówka #86

Dodał: Anubin, 12.01.2014 23:58, Kategoria: Seria Diablo

Znany szerokiemu gronu fanów Diablo karczmarz Ajantis udostępnił na swoim kanale kolejną tygodniówkę. Jeśli jesteście ciekawi wydarzeń ze świata Sanktuarium, które elektryzowały graczy w minionym tygodniu, lub po prostu coś Wam umknęło, to serdecznie zapraszam do oglądania i komentowania!


Spis tematów i odnośniki do odpowiednich fragmentów znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (1)  

Diablo 3 - Wojny ze spamem ciąg dalszy

Dodał: xywa11, 10.01.2014 19:16, Kategoria: Diablo 3

Vaeflare, Community Manager na oficjalnej stronie Diablo 3 wyraził się bardzo treściwie pod tematem, gdzie gracze narzekali na ogromną ilość spamu w grze. Potwierdził, że Niebiescy cały czas toczą wojnę ze spamerami, ale według niego jest to jak walka z wiatrakami - zawsze znajdzie się ktoś do ukarania za to "przestępstwo".

Aby zobaczyć, co dokładnie napisał amerykański CM, zapraszamy do rozwinięcia newsa :)!

Czytaj więcej », Komentarze (4)  

Diablo 1 - Polska wersja Hellfire Monk v2

Dodał: xywa11, 10.01.2014 18:06, Kategoria: Diablo 1

Zapraszamy Was do oglądnięcia filmiku, zaprezentowanego nam niedawno przez Noktisa. Ukazuje on Mnicha - jedną z postaci w dodatku Helfire.

Oto i filmik:


Czytaj więcej », Komentarze (0)  

Fan Arty Imperium Diablo #14

Dodał: Anubin, 10.01.2014 12:37, Kategoria: Imperium Diablo

Do naszej galerii Fan Artów zawitało 6 kolejnych prac. Dziś prezentujemy dzieła trzech użytkowników:
Colossusa, Szpiczaka, oraz Krakena.
Wszystkie Fan Arty zostały starannie wybrane z naszego forum.
Aby zobaczyć najnowsze dodane prace, zapraszam do rozwinięcia newsa!

Czytaj więcej », Komentarze (2)  

Konkurs Klanobranie

Dodał: Ajantis, 09.01.2014 17:53, Kategoria: Diablo 3

Jeśli interesujecie się choć trochę klanami w Diablo, to z pewnością zainteresuje Was ogłoszony kilka dni temu konkurs "Klanobranie", którym zwycięzcy otrzymają garść tłustych nagród, których nie powstydziłby się każdy fan Diablo. Szczegóły na filmie Ajantisa.Komentarze (2)  

Dumka na dwa piwa #10 - ogólnopolski zlot graczy

Dodał: Ajantis, 09.01.2014 17:47, Kategoria: Seria Diablo

W naszym kraju nie uświadczymy zbyt wielu zlotów graczy Diablo. Kilkanaście dni temu odbyło się co prawda we Wrocławiu spotkanie kilku osób związanych z naszą ulubioną grą, ale zdecydowanie bardziej atrakcyjny wydaje się ogólnopolski, otwarty zlot graczy.
Właśnie o tym temacie traktuje kolejna, dziesiąta, Dumka na dwa piwa prezentowana przez Ajantisa w jego Karczmie. Rzućcie okiem, a może sami zapałacie chęcią pojawienia się na zlocie?Komentarze (3)  

Diablo 1 - Mod "Belzebub" czyli Diablo 1 w HD wszedł w fazę Beta

Dodał: Anubin, 07.01.2014 21:16, Kategoria: Diablo 1

Polska scena moddingu rozwija się coraz prężniej. Blessed na łamach Epicentrum Diablo poinformował o rewolucyjnej modyfikacji Diablo 1 o nazwie Belzebub, która właśnie uzyskała status zamkniętej bety. Po więcej informacji zapraszam do rozwinięcia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (3)  

Diablo 2 - Mod Apokaliptic

Dodał: Anubin, 06.01.2014 17:56, Kategoria: Diablo 2Znudziła Wam się gra w standardową wersję Diablo 2? Szukacie nowego wyzwania, a może po prostu chcecie wrócić do gry, ale w nowej formie? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi "tak", to mamy coś dla Was! Apokaliptic to Polska modyfikacja gry, wprowadzająca wiele zmian i ulepszeń. Oczywiście dostrzegliśmy wielki potencjał tejże modyfikacji w wyniku czego utworzyliśmy specjalny dział na naszym forum, gdzie możecie dzielić się swoimi opiniami i sugestiami. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, oraz oczywiście poznać zmiany wprowadzone w modzie, to zapraszam do rozwinięcia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (10)  

Blizzard - Trojan wykradający konta battle.net

Dodał: Haxite, 03.01.2014 21:18, Kategoria: Blizzard

Jakiś czas temu ostrzegaliśmy was przed ściąganiem "programów" generujących klucze do bety.

Dzisiaj informujemy o tym iż na forum World of Warcraft pojawił się dosyć niepokojący temat. Jak można wyczytać, Jurannok - Support Forum Agent ostrzega przed potencjalnym trojanem wykradającym hasła do kont battle.net.

Na oficjalnej stronie Diablo 3 nie ma o tym informacji jednak wolimy dmuchać na zimne, w takim razie zapraszamy do rozwinięcia newsa :)

Czytaj więcej », Komentarze (0)  

Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.