diablo 3

Film ze zlotu graczy w Katowicach

Dodał: Ajantis, 29.03.2014 03:27, Kategoria: Inne

Jeśli nie mieliście okazji wpaść na zlot graczy Diablo w Katowicach kilka tygodni temu, to w Karczmie Ajantisa odnajdziecie filmik ze spotkania, dzięki któremu będziecie mogli ponownie wypełnić swe serca żalem, że nie udało się wpaść do Jeffa w Katowicach i poznać innych maniaków Diablo :)



Komentarze (0)  

Diablo 3 - parodia intra RoS

Dodał: Szeranf, 26.03.2014 09:15, Kategoria: Diablo 3

CarbotAnimation z okazji premiery Reaper of Souls - najnowszego dodatku do Diablo 3 stworzył animację, będącą parodią znanego nam dobrze filmu wprowadzającego do RoS. Warto zobaczyć i pośmiać się trochę.




Komentarze (5)  

Wywiad z Nickiem Eberle

Dodał: Ajantis, 25.03.2014 23:56, Kategoria: Diablo 3

Podczas warszawskiej premiery Reaper of Souls gościem specjalnym był jeden z twórców gry - Nick Eberle, odpowiedzialny za grafikę w dodatku do trzeciej części Diablo. Ajantisowi udało się dorwać brodatego jegomościa i zadać mu kilka pytań dotyczących najnowszej pozycji Blizzarda.



Komentarze (3)  
Witam wszystkich serdecznie!

Właśnie wróciłem z nocnej premiery Reaper of Souls i mam dla Was dobre wieści. Społeczność Imperium Diablo znów działa, pamiętajcie, aby ją wyszukać, wystarczy wpisać w wyszukiwarce społeczności ImperiumDiablo.
Na nocnej premierze, zdzierałem też dla Was swoje gardło, żeby dostać się na scenę i wymusiłem podarowanie mi koszulki Reaper of Souls w rozmiarze L. Wkrótce, na Imperium Diablo, odbędzie się konkurs, w którym będziecie mogli ją wygrać.
Do zobaczenia w grze i serdeczne pozdrowienia dla osób, które spotkałem na premierze:
KrzyK, Galdor, Infinity, Paskwalina, Bazil, Christiann, Ajantis, oraz osobom, których imion i nicków nie zapamiętałem, było super! Zapraszam również do dyskusji!

Komentarze (2)  

Diablo 3 - Stream Keśka z okazji premiery Reaper of Souls

Dodał: Anubin, 23.03.2014 11:34, Kategoria: Diablo 3


Jeden z naszych rodzimych streamerów o nicku Kesiek postanowił, w serwisie Twitch, zorganizować specjalny stream z okazji premiery Reaper of Souls. Warto zaznaczyć, że nie tylko będzie to przedstawienie rozgrywki, ale także prezentacja edycji kolekcjonerskich zarówno podstawowej wersji Diablo 3 jak również dodatku. Wspomniany stream odbędzie się 25.03.2014 o godz 18.00. Przy okazji rozdanych zostanie również 5 kluczy do RoS'a. Po więcej informacji zapraszamy do rozwinięcia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (2)  

Diablo 3 - Potężny buff do doświadczenia zdublowany!

Dodał: Anubin, 22.03.2014 11:14, Kategoria: Diablo 3


Pamiętacie, kiedy informowaliśmy Was o potężnym, 50% buffie do zdobywanego doświadczenia, który Blizzard udostępnił w grze, by umilić nam oczekiwanie na Reaper of Souls? Na pewno pamiętacie, gdyż miał być on dostępny do premiery dodatku. Niebiescy jednak na tym nie poprzestali. W ten weekend macie jedyną, niepowtarzalną okazję potężnie wzmocnić Wasze postacie, albowiem teraz premia ta wynosić będzie 100%. Okolicznościowe bonusy do doświadczenia zostaną wyłączone w poniedziałek o godz. 8.00 czasu polskiego. Czasu wiele nie zostało, ale na pewno wiele osób chętnie skorzysta. Cóż więcej powiedzieć? Miłego expienia! Oczywiście Wasze komentarze też będą bardzo mile widziane :)

Komentarze (0)  

Diablo 3 - Nocna premiera Reaper of Souls w Złotych Tarasach

Dodał: Anubin, 22.03.2014 11:01, Kategoria: Diablo 3


Tak jak było to w przypadku podstawowej wersji Diablo 3, tak i teraz Blizzard oraz cdp.pl wspólnie zorganizują nocną premierę, tym razem dodatku, w Warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy. Oficjalnie impreza rozpocznie się o godzinie 17, a sprzedaż dodatku o godz. 22. Po więcej informacji zapraszam do rozwinięcia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (1)  

Diablo 3 - Szturm na Pandemonium

Dodał: Anubin, 21.03.2014 12:44, Kategoria: Diablo 3


Blizzard postarał się tworząc serię artykułów pierwszy rzut oka dzięki którym mogliśmy zyskać wiele przydatnych informacji na temat aktu V. Ostatnio pojawiła się kolejna część serii. Tym razem opowiada ona o szturmie na Pandemonium. Po więcej informacji zapraszamy do rozwinięcia newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (0)  
Blizzard niestety nie naprawił jeszcze zgłaszanego przeze mnie ostatnio problemu, a co gorsza, powstał kolejny. Z powodów niezależnych od nas - nasza oficjalna społeczność ImperiumDiablo w Diablo 3 jest tymczasowo niedostępna. Nie można dołączać do czatu, przeglądać wiadomości - nie można zrobić nic. Poprosiłem o kolejne wyjaśnienia, a naszych czytelników przepraszam za trudności. (Chociaż tak naprawdę, to Blizzard powinien przepraszać nas...)

Nie stanie to jednak na drodze naszemu Eventowi. Przypominam, że jutro (21-03-2014), w Diablo 3 ok godziny 13.30 odbędzie się Infernal Event, o którym więcej przeczytacie [tutaj]

Komentarze (0)  

Diablo 3 - Kupując RoS zyskujesz w Hearthstone

Dodał: Szeranf, 20.03.2014 18:45, Kategoria: Diablo 3


Blizz przyzwyczaił nas już do mieszania uniwersów jeśli chodzi o cyfrowe dodatki. Nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że kupując Warlords of Dreanor dostaniemy Proporzec Wojennej Pieśni na plecy naszej postaci w Diablo 3, a dziś wieść niesie, że kupując Reaper of Souls skorzystamy również w Hearthstone, otrzymując pakiet kart.



Czytaj więcej », Komentarze (0)  

Diablo 3 - Filmy z umiejętnościami z 61 poziomu

Dodał: Szeranf, 20.03.2014 13:30, Kategoria: Diablo 3

Dodatek Reaper of Souls do Diablo 3 wprowadzi nie tylko nową klasę, ale wniesie trochę świeżości do dobrze znanych nam już z podstawki postaci. Każda z nich otrzyma bowiem nową umiejętność na poziomie 61, a następnie będzie mogła odblokować pięć run. Filmiki prezentujące nowe skille w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (3)  

Diablo 3 - Edycje Kolekcjonerskie już podpisane

Dodał: Szeranf, 20.03.2014 09:30, Kategoria: Diablo 3

Edycja Kolekcjonerska Diablo 3 to bez dwóch zdań rarytas, a podpisana przez twórców, to już chyba artefakt. Przed chwilą Josh Mosqueira wrzucił na swojego twittera zdjęcie z podpisanymi Edycjami Kolekcjonerskimi Reaper of Souls - znajdziecie je w rozwinięciu newsa. A jak tam u Was wygląda sprawa z kolekcjonerką RoS? Kupujecie, czy nie kupujecie? A może już kupiliście? Co Waszym zdaniem z dostępnością - podobnie jak w przypadku podstawki niektórzy fani będą musieli obejść się smakiem? Czekamy na Wasze komentarze!

Czytaj więcej », Komentarze (3)  

Diablo 3 - System ladderowy wielce prawdopodobny

Dodał: Szeranf, 19.03.2014 20:50, Kategoria: Diablo 3

Kilka dni temu Josh Mosqueira wrzucił na swojego Twittera zdjęcie, na którym wraz z kolegami z zespołu developerskiego Diablo 3 dokładnie przyglądają się drabinom. Zdjęcie opatrzone było komentarzem "Projektanci systemu pracujący nad ladderami... Taa, wspinanie się to niezła zabawa". Raczej mało prawdopodobne, że Blizzard zdecydowałby się na trolling tego kalibru, kiedy na różnych forach nie trudno znaleźć fanów systemu drabinki chcących zobaczyć go w Diablo 3.


Dziś natomiast kwestię rankingów starał się uwiarygodnić dataminer DanK udostępniając filmik ze swojej wycieczki po bebechach gry, w których znalazł wiele wzmianek o systemie. Filmik znajduje się w rozwinięciu newsa.