diablo 3

Imperium Diablo - Nowa Ankieta 11.03.2014

Dodał: Szeranf, 11.03.2014 21:50, Kategoria: Imperium Diablo

Właśnie zakończyła się ankieta, w której pytaliśmy Was o to, "Jaka zmiana w becie Reaper of Souls najbardziej przypadła Wam do gustu?". Najwięcej, bo nieco ponad 38% uczestników ankiety wskazało 5 akt, a niewiele mniej, bo około 35% za taką zmianę uważa dodanie nowego Trybu Przygody. Znacznie mniejszą popularnością cieszyły się odpowiedzi, że najfajniejsze są nowe umiejętności, lub nowa klasa - szczegóły w rozwinięciu newsa.


W miejsce starej ankiety zamieszczamy nową, bardziej aktualną. Tym razem pytamy Was o to, czy kupicie Reaper of Souls - najnowszy dodatek do Diablo 3, który już niedługo pojawi się na sklepowych półkach? Zachęcamy do udzielanie odpowiedzi i komentowania wyników poprzedniej sondy.Czytaj więcej », Komentarze (0)  

Diablo 3 - Ścieżka dźwiękowa Krwawych Moczarów

Dodał: Szeranf, 11.03.2014 20:00, Kategoria: Diablo 3


Niesłychanie ważnym elementem każdej gry komputerowej jest soundtrack - nie inaczej jest w Diablo 3 i nie inaczej będzie w dodatku do niej, w Reaper of Souls. Dzięki uprzejmości Twórców już teraz możemy przesłychać próbkę ścieżki dźwiękowej Krwawych Moczarów i dowiedzieć się więcej na temat wtorzenia muzyki do gier, o czym opowie nam dyrektor muzyczny Diablo 3 Derek Duk.

Czytaj więcej », Komentarze (1)  

Diablo 3 - Kup Trójkę za pół ceny!

Dodał: Szeranf, 11.03.2014 18:45, Kategoria: Diablo 3


Żniwiarz Dusz jest coraz bliżej, a Blizzard nie szczędzi środków by posłać mu naprzeciw jak największą armię śmiertelników. Wszystkim śmiałkom niezbędne będzie podstawowe wyposażenie w postaci... podstawowej wersji gry. Możecie ją kupić za 19,99 Euro, czyli o 50% taniej w porównaniu z normalną ceną w sklepie Blizzarda.

Czytaj więcej », Komentarze (0)  

Diablo 3 - Krzyżowiec wkracza na pole bitwy

Dodał: Szeranf, 11.03.2014 18:15, Kategoria: Diablo 3


Podczas gdy premiera Reaper of Souls zbliża się wielkimi krokami, Blizzard podejmuje kroki odpowiednie, by zachęcić nas do zakupu swojego najnowszego produktu. Na oficjalnym kanale Diablo 3 na YouTube właśnie pojawił się nowy materiał wideo, dzięki któremu możemy bliżej poznać postać Krzyżowca. Filmik wraz z krótkim wprowadzeniem znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (2)  

I ogólnopolski zlot Diablo w Warszawie

Dodał: Ajantis, 07.03.2014 18:38, Kategoria: Inne

Jeśli 22 marca, w sobotę, macie akurat wolny wieczór, to być może zainteresuje Was informacja o ogólnopolskim zlocie graczy Diablo organizowanym tego dnia w Warszawie.
W zacnym towarzystwie spotka się grupa około 40-50 członków społeczności naszej ulubionej gry. Szczegółów dowiecie się na filmie poniżej, a chęć uczestnictwa możecie zgłaszać w tym temacie na forum Blizzarda.Komentarze (1)  

Heroes of the Storm - Bohaterowie znani z Diablo

Dodał: Anubin, 06.03.2014 15:38, Kategoria: BlizzardBlizzard ujawnia kolejną dawkę informacji na temat swojej nowej (nadchodzącej) gry z gatunku MOBA, czyli Heroes of the Storm. Co prawda gracze mogli dostrzec to już na wcześniej publikowanych filmikach, oraz screenach, ale w związku z oficjalnym ujawnieniem tych informacji, postanowiliśmy zamieścić newsa. Otóż w świecie Nexusa będziemy mogli objąć kontrolę nad Barbarzyńcą, Łowcą Demonów, Diablo, Tyraelem, oraz Szamanem. Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej », Komentarze (4)  

Diablo 3 - Patch 2.0.2

Dodał: xywa11, 06.03.2014 09:20, Kategoria: Diablo 3Blizzard na oficjalnej stronie zamieścił niedawno info na temat nowej, wprowadzonej już, niedużej aktualizacji o numerku 2.0.2. Poprawia ona kilka błędów oraz zmienia pewne aspekty gry w niedużej mierze. Łatka, choć nieduża warta uwagi, jak każda inna, dlatego zapraszamy do rozwinięcia newsa po szczegóły!

Czytaj więcej », Komentarze (2)  

Diablo 3 - Potężny buff do doświadczenia!

Dodał: Anubin, 03.03.2014 22:53, Kategoria: Diablo 3

Od dnia dzisiejszego, gracze mogą cieszyć się potężnym bonusem do doświadczenia. Wynosi on bowiem aż 50%!. Taki stan rzeczy jednak nie utrzyma się na zawsze, gracze będą mogli korzystać z niego do dnia premiery Reaper of Souls. Czy jesteście gotowi na nadejście śmierci? Jeśli tak, to usprawnijcie swoją postać jeszcze bardziej, a jeśli nie - to jest najlepszy moment, by się przygotować!
Zapraszamy również do komentowania newsa i wyrażania opinii :)

Komentarze (8)  

Diablo 3 - Spot reklamowy Reaper of Souls

Dodał: Anubin, 03.03.2014 09:26, Kategoria: Diablo 3

Blizzard na swoim kanale YouTube opublikował właśnie spot reklamowy, zwiastujący nadejście dodatku Reaper of Souls. Reklama ta jest jednak jedynie modyfikacją dobrze już nam znanego intra do RoS'a. Niemniej jednak zapraszamy do oglądania i komentowania najnowszego poniższego filmiku.Komentarze (8)  

Diablo 3 - Lista poprawek 25.02.2014

Dodał: xywa11, 02.03.2014 16:50, Kategoria: Diablo 3

Na oficjalnym forum Blizzarda została niedawno opublikowana lista poprawek wprowadzonych (lub których wprowadzenie jest planowane w najbliższym czasie) na serwery testowe bety Reaper of Souls. Zapraszamy do zapoznania się z listą w rozwinięciu newsa!

Czytaj więcej », Komentarze (0)  

Diablo 1 - Otwarta Beta moda Diablo HD

Dodał: Anubin, 02.03.2014 14:35, Kategoria: Diablo 1

Diablo
Jakiś czas temu informowaliśmy Was o projekcie, kryjącym się pod tajemniczą nazwą kodową Belzebub, będącym swoistą reedycją klasycznego Diablo 1. Przez długi okres czasu garstka szczęśliwców mogła testować całego moda w wersji beta, dla szerszego grona odbiorców dostępna była jedynie wersja demo. Dziś Noktis na łamach Kroniki Noktisa poinformował, że od teraz cała wersja beta jest dostępna dla każdego. Więcej informacji w rozwinięciu newsa!

Czytaj więcej », Komentarze (4)  

Społeczność Imperium Diablo

Dodał: xywa11, 01.03.2014 17:49, Kategoria: Imperium DiabloZapraszamy do dołączania do oficjalnej społeczności ImperiumDiablo, która została utworzona wczoraj przez Anubina. Zachęcamy do wspólnej gry, chatowania z innymi członkami i nawiązywania nowych znajomości. Jeśli lubisz naszą stronę oraz forum, nie pozostaje Ci już nic innego tylko wejść do gry i przyłączanie się do nas :)!
Oficjalny wątek na forum, dotyczący naszej społeczności znajduje się [tutaj]

Nazwa społeczności: ImperiumDiablo

Komentarze (7)  

Zlot graczy Diablo w Warszawie - 22.03.2014

Dodał: Ajantis, 01.03.2014 02:20, Kategoria: Inne

Nieubłaganie zbliża się dzień premiery RoSa, a wraz z nim zlot, który zaplanowany został na ten okres w Warszawie. Najwyższy zatem czas na najważniejsze ustalenia dotyczące spotkania!Komentarze (0)  

Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.