diablo 3

Blizzard - Bilety na BlizzCon sprzedane

Dodał: xywa11, 28.04.2013 00:26, Kategoria: Blizzard

Druga partia biletów na BlizzCon 2013 została wyprzedana. Jeśli nie udało się wam zdobyć biletów z pierwszej ani drugiej partii, to możecie jeszcze kupić bilety na poprzedzającą BlizzCon ekskluzywną kolację dobroczynną na rzecz szpitala dziecięcego Children's Hospital of Orange County (ich zakup zapewnia też wstęp na sam BlizzCon), które trafią do sprzedaży w czwartek 2 maja, o godzinie 4:00 rano czasu polskiego. Pełna transmisja z konwentu będzie także dostępna dla posiadaczy Wirtualnego Biletu na BlizzCon. Więcej informacji podamy w najbliższym czasie.

Nie zapomnij zaglądać na stronę BlizzConu, gdzie będziemy zamieszczać nowe informacje o panelach, wystawach, atrakcjach, Wirtualnym Bilecie i nie tylko.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.