diablo 3

Blizzard rozpoczyna publikację artów przewodnich, zapowiadających zimowy Blizzcon 2017

Dodał: Anubin, 04.08.2017 21:01, Kategoria: BlizzardKilka dni temu sporo dyskusji wzbudził oficjalny art Blizzarda promujący Diablo na Blizzconie. Dlaczego? Ano właśnie dlatego, że reprezentował po prostu Diablo, bez cyferki. Gracze szybko zauważyli brak "3", oraz podtytułu "Reaper of Souls" w logo i zaczęli spekulować, czy może to być znak wskazujący na nadchodzącą reedycję którejś z klasycznych wersji. Większość spekulacji moim zdaniem ucina przewodni art promujący "World of Warcraft", również został on ujęty w klasycznej konwencji, bez dopisku "Legion" czyli najnowszego dodatku do gry.

A Wy co myślicie na ten temat? Czy Blizzard nas czymś zaskoczy na Blizzconie ?

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Jake24

Dodał: Jake24, 19.08.2017 20:39

Ja tam bym się zbytnio nie nakręcał, potem można się rozczarować jak na poprzednim Blizzconie. Ludzi zbierają do nieogłoszonego projektu z uniwersum Diablo, więc pewnie coś tam powolutku dłubią, ale moim zdaniem jest jeszcze za wcześnie, żeby coś pokazali, bo pewnie nic jeszcze nie mają. Ja liczę na remastera DII, może ogłoszą go na Gamescomie smile2
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.