diablo 3

Diablo - Wydawnictwo Insignis zapowiada książkę "Prawo Krwi"

Dodał: Anubin, 25.08.2014 21:29, Kategoria: Seria Diablo

Diablo Wojna Grzechu Richard A.Knaak_Prawo Krwi


Wydawnictwo Insignis, dzięki któremu mogliśmy przeczytać książkę "Nawałnica Światła" zaskoczyło nas elektryzującą wiadomością. Na facebooku wydawnictwa pojawiła się właśnie informacja, że niedługo na półkach znajdzie się pierwsza część trylogii "Wojna Grzechu" czyli książka pt. "Prawo Krwi" autorstwa Richarda A. Knaaka. To świetna wiadomość dla tych, którzy interesują się światem Sanktuarium. Data premiery jeszcze nie jest znana, ale wszystko jest na dobrej drodze!

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
anubin

Dodał: anubin, 24.09.2014 14:52

Tak, książka jest po polsku smile

__________________
Odwiedź mój blog: http://anubin.wordpress.com

tetkris

Dodał: tetkris, 24.09.2014 11:39

czy ta ksiazka jest w srodku po polsku ? juz sie kiedys nacialem bylo polskie wydawnicto okladka po polsku , kupilem a patrze do srodka i wszystko po angielsku

Robertgtdf

Dodał: Robertgtdf, 12.09.2014 21:09

Kurcze szkoda, bo mam "Dziedzictwo krwi" i "Czarną drogę" z oryginalnego wydania, a chciałem sobie uzupełnić kolekcję pwnt

__________________
Sunshine sunshine Ladybugs awake Clap your hooves and Do a little Shake!

anubin

Dodał: anubin, 10.09.2014 13:22

Żadnych, tamtą serię wydawała "Fabryka Słów" i chyba sobie odpuścili sad

__________________
Odwiedź mój blog: http://anubin.wordpress.com

Robertgtdf

Dodał: Robertgtdf, 02.09.2014 23:10

A są może jakieś wiadomości na temat daty wydania "Archiwum tom II"?

__________________
Sunshine sunshine Ladybugs awake Clap your hooves and Do a little Shake!

Garrus

Dodał: Garrus, 28.08.2014 21:47

Wreszcie! Już myślałem, że sie nie doczekam, a tu taka niespodzianka!

__________________
N7

Szeranf

Dodał: Szeranf, 28.08.2014 20:01

Super, w końcu się doczekaliśmy. Ciekawe, czy kupi ją tyle osób, co się dopominało o nią.

emilio

Dodał: emilio, 26.08.2014 12:44

Modły zostały wysłuchane smile
Najlepsza wiadomość od ogłoszenia premiery Diablo III!

__________________
_______________________________________________________________

anubin

Dodał: anubin, 26.08.2014 10:43

Wiadomość o wydaniu tej książki również wielce mnie zaskoczyła smile

__________________
Odwiedź mój blog: http://anubin.wordpress.com

Pawonielas

Dodał: Pawonielas, 26.08.2014 00:19

Wreszcie to wydadzą bigsmile Po tym wszystkim, co naczytałem się o tej książce i podbudowaniu jej w grach, wreszcie będę mógł przeczytać, o co się rozchodziło bigsmile

xywa11

Dodał: xywa11, 25.08.2014 21:55

Bardzo dobrze, nie zabrafiem się jeszcze za Trylogię Grzechu, więc nadarzy się okazja, chociaż nie wiem czy wytrzymam z czekaniem i nie rzucę się po prostu na oryginał lol

__________________
Nekromanta.




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0