diablo 3

Diablo 1 - Epicentrum Diablo oraz Plany wczesnych wersji

Dodał: xywa11, 02.04.2016 21:09, Kategoria: Diablo 1


Z radością możemy ogłosić, że po dłuższej przerwie w działaniu, do Internetu powróciła strona, w całości poświęcona Diablo 1 oraz polskiej scenie pierwszej części gry. Poprzednia domena nadal jest zajęta, więc adres strony się zmienił: diablo1.info. Nie wszystkie podstrony i linki działają na razie poprawnie, ale warto mieć nadzieję, że to tymczasowe.

Kolejną ekscytującą wiadomością dla fanów pierwszej części Diabełka będzie z pewnością plik pdf, zawierający wczesny plan rozwoju gry.
Więcej dowiecie się z rozwinięcia newsa.

Udostępnienie pliku z planami tworzenia wczesnych wersji Diablo sięgają roku 1994, gdy Blizzard North, utworzony przez Maxa Schaefera, Ericha Schaefera i Davida Brevika nazywał się jeszcze Condor INC. Ponad 20 lat temu David Brevik przekazał harmonogram rozwoju Diablo 1 oraz garść pomysłów, idei oraz, zapewne, szkiców koncepcyjnych. Gra świętowała niedawno swoje osiemnaste urodziny i... ma się dobrze! Dla osób znających język angielski będzie to nie lada gratka, obiecujemy. KLIK

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
solar1981

Dodał: solar1981, 20.05.2016 02:56

Wróciłem do diablo 1 wie ktoś czy ten mod diablo 1hd belzebub wyszedł czy utknął w martwym punkcie wrr2wrr2

__________________
dante

Farfocluss

Dodał: Farfocluss, 09.04.2016 15:43

Elo Bless ty żyjesz? bigsmile

BlessedD1

Dodał: BlessedD1, 09.04.2016 03:08

Napisz do mnie na maila:

epicentrumdiablo@gmail.com

podeslij jeden plik, to sie pobawie z tym ; )

djenty

Dodał: djenty, 08.04.2016 19:37

Sprawdzone już jakiś czas temu, również bezowocnie. Ale dzięki wielkie smile
Widać będę musiał pożegnać się ze swoim setem. Do diabła z tym! hehehe

Pozdrawiam! smile

BlessedD1

Dodał: BlessedD1, 07.04.2016 23:53

Może tutaj? : )

http://extreme-gamerz.org/diablo/viewdiablo/hellfire

Nie sprawdzaĺem czy dziala, ale ta strona ma wiekszosc tego typu rzeczy.

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 08.04.2016 00:05

djenty

Dodał: djenty, 07.04.2016 21:52

Świetna baza informacji - wielkie dzięki!! smile
Tak się składa, że akurat wróciłem do pierwszego diabełka.

Czy jest jakaś szansa na upload dwóch trainerów "Diablo Item Extractor" oraz "Hellfire Item Extractor" lub czegokolwiek w ich podobie?
Mam już zacny komplet przedmiotów w pocie wyciosanych w podstawce i przeszukałem chyba całe zasoby internetu w poszukiwaniu jakiejś możliwości przeniesienia przedmiotów do Hellfire, jednak bezskutecznie. Byłbym mega wdzięczny.

Pozdrawiam! smile

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 07.04.2016 21:54

BlessedD1

Dodał: BlessedD1, 03.04.2016 00:20

Dzieki za newsa! zapraszam starych i nowych czytelnikow : )