diablo 3

Diablo 1 - Nowa wersja modyfikacji Przebudzenie

Dodał: Anubin, 19.02.2016 14:30, Kategoria: Diablo 1Mogłoby się wydawać, że Diablo 1 to gra, która dawno odeszła w niepamięć. Nic bardziej mylnego! Klasyczna "jedynka" nadal posiada całą rzeszę fanów, którzy nie tylko w nią grają, ale również modyfikują. Noktis znany z tworzenia spolszczeń i dubbingów do Diablo 1 i Warcrafta 2 niedawno wydał drobną aktualizację do swojego sztandarowego dzieła - Moda do Diablo 1 - Przebudzenie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w rozwinięciu newsa.

 

 

Przebudzenie, to zaawansowana modyfikacja gry Diablo 1, stworzona przez Polaka o nicku Noktis. Mod pozwala nam poraz kolejny wybrać się do Tristram aby stawić czoła najwyższemu złu. Do walki z diabelskim pomiotem możemy wykorzystać cały szereg całkowicie nowych przedmiotów, oraz zaklęć. Wprowadzone zostały również zmiany w mechanice rozgrywki, dzięki którym Przebudzenie znacznie różni się od swojego pierwowzoru. Obecna łatka, dodaje kilka poprawek, oto ich lista:

 

 

Noktis, autor moda o wprowadzonych zmianach:
Wydany został patch v6.9b oto zmiany:

 

Skrytka - poprawiono index plotek- poprawka zrobiona przez blankname

 

 Aktualizacja Diablo Torch
- Dodano na ekranie status „party” (przełączanie klawiszem „P”), pokazujący clvl, lokację oraz ilość życia i many każdego gracza. (ilość many będzie wyświetlana prawdopodobnie błędnie)
- nad głowami innych graczy wyświetla się pasek ilości many/ życia (można to wyłączyć)
- Teraz pozycja innych graczy wyświetlana jest na mapie.
- ‘~’ tylda ukrywa wszystkie okna
- Zmniejszono rozmiar tooltipu z ceną przedmiotu (teraz pojawia się tylko cena sprzedaży)

 

 

 

Oczywiście powyższe zmiany to tylko kropla w morzu całej masy niesamowitych nowości oferowanych przez modyfikację. Z ich listą zmian możecie zapoznać się [tutaj ].

 

Jeśli chcecie jeszcze raz poczuć klimat "jedynki", oderwać się od współczesnej technologii i dać się ponieść mrocznemu klimatowi Diablo, to serdecznie polecamy tą modyfikację każdemu, kto uważa że grafika nie jest najważniejszą rzeczą w grach. Warto zaznaczyć, że Przebudzenie posiada równiez własny serwer do gry ze znajomymi. Wszelkie pozostałe informacje, oraz możliwość pobrania moda znajdziecie na oficjalnej stronie modyfikacji [tutaj ]

 

Zapraszamy do komentowania. :)

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
arcyzuzel

Dodał: arcyzuzel, 19.02.2016 23:48

Wreszcie, bigsmilebigsmilebigsmilegalssesgalssesgalssesgalssesgalssessupprised, btw szkoda ze newsy tak rzadko ostatnio

Komentarz został edytowany 7 razy, ostatnio: 19.02.2016 23:49

__________________
a fresh meat !!!!!
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.