diablo 3

Diablo 2 - Ogłoszono wznowienie prac nad dodatkiem Salvation!

Dodał: Anubin, 01.04.2016 12:32, Kategoria: Diablo 2



Uwaga, podana informacja była żartem na 1 kwietnia.
Okazuje się, że niedawno wydany patch 1.14a, był dopiero początkiem dla wielkich zmian nadchodzących w Diablo 2. Dzisiaj oficjalnie potwierdzono wznowienie prac nad dodatkiem o tytule "Salvation". Więcej informacji w rozwinięciu newsa!

Od wielu lat w internecie krążyły pogłoski o tym, ze Blizzard planował stworzyć drugi dodatek do Diablo 2. Projekt jednak został porzucony, a "niebiescy" nie chcieli wypowiadać się na ten temat ani jednym słowem. Dociekliwi gracze są jednak sprytniejsi i regularnie przeglądają stronę "United States Patent and Trademark Office", aby dowiedzieć się, czy ich ulubiona firma nie zarezerwowała ostatnio jakiegoś ciekawego znaku handlowego.
Na liście odnaleziony został rekord dotyczący Diablo 2 - Salvation.


Diablo 2 - Salvation, oficjalnie zarejestrowany znak towarowy Blizzarda


Tym samym gracze zmusili Blizzarda, aby przyznał się do prac nad nowym projektem.

Zawsze zaskakuje nas kreatywność fanów, ale tym razem przebiliście samych siebie! Tym bardziej z dumą, możemy potwierdzić, że pracujemy nad zupełnie nowym dodatkiem do Diablo 2!

To wielkie wyzwanie dla nas i naszych programistów, gdyż chcemy, aby gra została dostosowana do współczesnych realiów. Cieszymy się, że znów możemy się zająć tak wspaniałym projektem i jesteśmy tym niesamowicie podekscytowaniu. Będziemy Was informować na bieżąco.

Chwała Sprawiedliwości!


Pierwsze przecieki na temat nowego dodatku, zdradzają, że fabuła będzie skupiać się na Postaci Tyraela, po zniszczeniu Kamienia Świata. Wszystko zostanie okraszone pięknymi wstawkami filmowymi w rozdzielczości Full HD, włącznie z reedycją starszych filmów.

Na czym będzie polegało tytułowe Zbawienie Tyraela? Gracze podejrzewają, iż w grze pojawi się nowa klasa postaci - anioł, a akcja dodatku rozgrywać w niebiosach. Czy to wszystko jest prawdą, czy też tylko Prima Aprillisowym żartem, tego z pewnością się dowiemy w najbliższym czasie. ;)

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Aris

Dodał: Aris, 08.04.2016 11:31

to był okrutny żart... sad

VODKA18

Dodał: VODKA18, 05.04.2016 23:40

Autora takich żartów powinno się powiesić za jaja.

Barti_PL_KRK

Dodał: Barti_PL_KRK, 04.04.2016 16:59

Kupiłbym jako pierwszy czekałbym cały dzień ... mam nadzieję że to nie żart verysad , ponieważ ja z kolegą z klasy gramy w Diablo II ,ale jest mały problem ponieważ wszystkie akty pokonaliśmy i skończyliśmy na drugim akcie na poziomie ,,koszmar" ... ciekawe czy dodadzą nowy akt lub nową postać...

xywa11

Dodał: xywa11, 02.04.2016 19:40

Z forum oficjalnego:
Eridor 25.03.2016

@TherZ: Diablo 1 nie posiada klucza, natomiast W2 najpewniej nie ma unikalnych kluczy rejestracyjnych - stąd również jego brak.

Natomiast może warto rzucić pomysłem: "Posiadasz D2 i D3? Dostajesz D1 na koncie! Masz WoWa i W3? Dostajesz W2 oraz W1"
... ktoś przeciw? smile2

Jakiś Zielony od Blizza. Jak widać, wewnątrz teamu też mają ciekawe pomysły, co by zapoznać młodszych graczy ze swoimi klasykami smile2

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 02.04.2016 19:42

__________________
Nekromanta.

Borys333

Dodał: Borys333, 02.04.2016 10:26

D3 to shit! Wiem, bo nigdy nie grałem smile
Nie no grałem.. Chwile. I nie zakochałem sie w tej grze tylko dlatego, że nazywa się Diablo. Diablo to przeszłość.
W D3 to raczej część fabularną można przejść i nara. Chyba, że z kumplami czasem dla zabawy. Ale nie nałogowo jak w D2 bo SZKODA CZASU.
To tak jak WoT nie ma cię miesiąc a gra spaczowana ze sto razy i dwa dni siedzisz byy ogarnąć co sie pozmieniało.

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 02.04.2016 10:27

olo17

Dodał: olo17, 01.04.2016 22:56

Koledzy ID, świrujcie jarzębinę z D3, a nie z tak poważnego tematu wrr

kusa

Dodał: kusa, 01.04.2016 20:49

Pomysł dobry podeślijcie do blizzarda moze to rozpatrzabigsmile

kusa

Dodał: kusa, 01.04.2016 20:20

Na pewno poza tym był by już szum w necie a tylko imperium diablo o tym pisze;d ale szkoda bo bylo by ciekawiesmile

Liberator

Dodał: Liberator, 01.04.2016 16:43

1 kwietnia? ;] Chociaż z drugiej strony taki dodatek byłby interesujący. Ciekawe ile osób nagle przestałoby grać w D3 i wróciło do D2 ;]




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0