diablo 3

Diablo 2 - Walka z Diablo na fanowskim filmiku

Dodał: Szeranf, 30.03.2013 17:00, Kategoria: Diablo 2

Filmik o Diablo autorstwa fanów

Zastanawialiście się kiedyś, jak by to było wybrać się do kina na pełnometrażowy film osadzony w świecie Sanktuarium? Niestety obecnie Blizzard nie ma planów realizacji tego typu rzeczy, jednakże pomysłowość fanów chyba naprawdę nie zna granic. W rozwinięciu newsa zobaczycie walkę bohatera z samym Diablo, oraz materiał wideo zza kulis tej mini-produkcji. Warto poświęcić chwilę.


Chyba nikt nie odmówi temu projektowi, że jest udany - żeby stworzyć coś takiego potrzeba niemało umiejętności, samozaparcia i talentu. Co myślicie o tym filmiku, chcielibyście zobaczyć tego typu twórczość w wydaniu pełnometrażowym na ekranach kin? Czekamy na Wasze komentarze!

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
xywa11

Dodał: xywa11, 31.03.2013 19:34

Nie mogę się doczekać całego filmu smile.

__________________
Nekromanta.

smart

Dodał: smart, 30.03.2013 22:08

Na prawde, niezłe smile

Trist

Dodał: Trist, 30.03.2013 20:04

Robi wrażenie, oj robi. Mam nadzieje, że doczekam się na całość=)

anubin

Dodał: anubin, 30.03.2013 17:52

To dopiero Teaser, więc tego co najlepsze możemy się spodziewać za jakiś czas. Wykonanie fajne, aczkolwiek miałbym lekkie zarzuty co do wyglądu samego Diablo i animacji jego ruchów.

W making of wspomniana jest postać Norreca, co może oznaczać nawiązanie do książki "Dziedzictwo Krwi"

Fajny projekt ogólnie, czekam na całość smile

__________________
Odwiedź mój blog: http://anubin.wordpress.com

CoNaObiad

Dodał: CoNaObiad, 30.03.2013 17:49

No, no, bardzo ładnie im to wyszło. Efekty specjalne były lepsze niż w niejednej produkcji, które pokazują w telewizji. Tu i ówdzie można było coś zarzucić, ale zważając że to nie profesjonaliści, nie mam tego za złe.

No i jak to zwykle bywa, przygotowań było więcej niż samego materiału. Sam film trwa dwie minuty, a "making of" dziesięć ;]. Szczególnie podobała mi się część, gdy opowiadali o wykuwaniu uzbrojenia.

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 30.03.2013 17:51

__________________
Fapałke i Nubałke ;(
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.