diablo 3

Diablo 2 - Wydano patch 1.14B dla Diablo 2 - Lord of Destruction

Dodał: Eps, 08.04.2016 10:22, Kategoria: Diablo 2



Wczoraj Blizzard wydał nowy patch oznaczony numerkiem 1.14B. Poprawia on błędy względem poprzedniej wersji 1.14a. Listę zmian znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Lista zmian, jakie wprowadza patch v1.14B


Specific Changes & Improvements
Glide Wrapper will now load properly on PC by adding -3dfx to the end of the game shortcut
Mercenaries will no longer become “An Evil Force”
Fixed Mac client crash on “Save & Exit”
Capped the frame rate to 200 to save batteries, spare system load, and prevent hot lap syndrome
Created new German installers to fix localization issues in Act V (Will require a fresh install to fix the missing dialogue data)




Zapraszamy do komentowania!

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Epps

Dodał: Epps, 19.05.2016 16:33

Po wyjściu 1.14c gra działa idealnie na Macu.
Super sprawa!
Przy okazji trochę wstyd z brakiem aktualizacji newsów przy takich wydarzeniach na bn ;]

Skulmotyw

Dodał: Skulmotyw, 14.05.2016 13:03

Co ta łatka ma wnieść to chyba jakiś żart... a co z botami , czy ten patch eliminuje 90% postaci na b.necie czyt. BOTÓW ??

Symon

Dodał: Symon, 03.05.2016 10:28

Po zainstalowaniu tego Patcha moje Diablo zacina się i ciemnieje obraz. Nie da się grać i trzeba zainstalować grę od nowa. Przy wejściu na battle.net patch znowu się sam instaluje i tak w kółko!? Poradżcie coś?

Borys333

Dodał: Borys333, 01.05.2016 18:20

Ja na win 10 gram normalnie i żadnych patchów nie potrzebuje. Chyba, że to nie o win 10 chodzi.

anubin

Dodał: anubin, 12.04.2016 14:00

Dzisiaj uzupełnię dział download.

__________________
Odwiedź mój blog: http://anubin.wordpress.com

mewik

Dodał: mewik, 12.04.2016 13:40

W moim przypadku przy próbie zalogowania na battle.net pojawia się komunikat "You were disconnected from Battle.net. Please reconnect.".
Kiedy patch będzie na stronie Imperium ?

mewik

Dodał: mewik, 10.04.2016 12:57

Czekam aż umieścicie ten patch w dziale download, bo mi gra nie chce go automatycznie pobrac, więc odliczam sekundy/godziny, pozdrawiam całą stronke smile

Barti_PL_KRK

Dodał: Barti_PL_KRK, 10.04.2016 11:28

Nie wiem o co wam chodzi jak kiedyś powiedziano ,,Jeszcze się tak nie urodził, który by wszystkim dogodził,, - m czasami zacina ale to problem Internetu ,a i tak nie narzekam bo to super gra!

Tratek

Dodał: Tratek, 08.04.2016 21:26

A ja dalej moge grac co najwyzej w oknie... na fullscreenie mimo ze mam 60fps gra dziwnie przycina

Epps

Dodał: Epps, 08.04.2016 12:36

Fixed Mac client crash on “Save & Exit”
Niestety nadal są crashe. Co wyjście z gry czeka nas reboot Maca wrr
Szkoda...
Nadal jest problem z mercem, jak pojawi się komunikat/whisp na ekranie - znika ikonka i niemożliwa jest edycja merca.
Dodatkowo na Macu nadal jest problem z broniami u merca. Co wejście do gry trzeba zakładać mercowi na nowo broń wrr
Nie odnotowałem poprawy kluczowych Macowych bugów.




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0